Avio ceļojums uz Japānu – Tūre – Tokija un Odaiba sala, Kamakura, Yokohama, Fudzi, Nikko nacionālais parks


Ceļojuma datumi:

  •  23.04.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 09.05.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 21.05.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 30.05.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 08.06.2019 - STOP SALE
  • 23.06.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 25.11.2019 - 03.12.2019
  • 02.12.2019 - 10.12.2019
  • 11.12.2019 - 19.12.2019

Pamata komplekts no 879 € 

+ Ekskursiju komplekts 399 €

Komplekts bez ekskursijām no 1248 €

standarta numurs 1/2 DBL

Japāna
9
20
899.00€
399.00€
1268.00€

no
899.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

 


Avio ceļojums uz Japānu – Tūre – Tokija / Ceļojuma programma: Tokija un Odaiba sala – Kamakura – Yokohama – Fudzi – Nikko nacionālais parks / Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes.


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 270 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Tokija – Rīga;

Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg, nododamā bagāža – ne vairāk kā 2 somas, katras somas svars ne vairāk kā 23 kg

ēdināšana lidmašīnas klajā;

6 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastīm;

transporta apkalpošana (Pērkot “Lidojums / Viesnīca / Transfers” paketi vai ekskursijas un transporta paketi);

Grupas vadītāja pakalpojumi (Pērkot “Lidojums / Viesnīca / Transfers” paketi vai ekskursijas un transporta paketi)


Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā – 270 €.


Ekskursiju komplekts 399 €, cenā iekļauts:

ekskursijas programma “Divu dienu ekskursija Tokija + Odaiba sala”;

ekskursijas programma “Nikko”;

ekskursijas programma “Kamakura + Yokohama”;

ekskursijas programma “Fudzi”;

transfērs uz Odaibu – nākotnes pilsētu;


Ieejas biļetes apmeklētajos objektos tiek apmaksāti papildus.

*Japānā pieņemts pateikties ar dzeramnaudu – aptuveni 10 eur par visu ceļojumu.


 

Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas

Latvijas Republikas nepilsoņiem pirms brauciena ir jānoformē vīza – 55 eiro

Ceļojuma programma:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula – Tokija.

Rīga – Stambula: 18:45 – 21:55

Stambula – Tokija: 01:40 – 19:30

2. diena

Ierašanās Tokijā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Divu dienu ekskursija Tokijā” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā).

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām “austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernisma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīgā megapole ir vienlaikus slavena ar tās seno austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem.

Ekskursijas laikā redzēsim Tokijā lielāko jūras velšu tirgu “Cukidži tirgus”, Ginza rajonu (valsts visdārgākais rajons – viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir ~100 000 dolāru). Pauzes, lai uztaisītu bildes. Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons – Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis – visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7 .gs. Asakusa templis (templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (par papildus maksu). Tālāk TV torņa apmeklējums pēc vēlēšanās (brauciens ar metro (JPY 340 ~ 2.5 EUR) un uzkāpšana tornī (JPY 3000  ~ 23 EUR).

Tokyo Sky Tree – poētiskais nosaukuma tulkojums ir “Tokijas dievišķais koks”. 634 m augstā konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis.

Brīvais laiks.

4. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Odaiba sala” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā).

Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu, kas ir viena no slavenākajām Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamākām un visvairāk apmeklētākajām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā. Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas (par papildus maksu). Tālāk apmeklēsim Odaiba salu. Odaiba piejūras parks (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts). Show room “TOYOTA City Showcase”. Automobiļu muzejs “Vēsturiskā garāža”.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Kamakura + Jokohama” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā). Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži.

Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa JPY 1200 ~ 9 EUR), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334. gadā. Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (par papildus maksu). Tālāk seko Hasedera tempļa apmeklējums (piemaksa JPY 250 ~ 2EUR). Kotoku-in templis – Lielais Buda (par papildus maksu $2). Templis ir slavens ar tā “Lielo Budu” – monumentāla Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13,35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93 t.

Jokohama ir otra lielākā pilsēta Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko “Landmark Tower” debesskrāpja apmeklējums (par papildus maksu JPY 1000 ~ 8 EUR) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden (“Debesu dārzs”) skatu tornis. Torņa augstums ir ~ 296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts. Ekskursijas laikā  redzēsim arī “Yokohama Bay Bridge” – skaists piekartilts, kura garums ir ~ 860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Chinatown ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajām pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Fudzi” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā).

Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama — tas ir darbojošais vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim Kavagutiko un Saiko ezerus, Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (par papildus maksu JPY 300 ~ 2 EUR). Pusdienas: tradicionāls vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena: JPY 1100 ~ 8 EUR). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 800 ~ 6 EUR).

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Nikko” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā). Nikko nacionālais parks — tie ir gleznainie ezeri, ūdenskritumi, aizas, karstie avoti, senie tempļi un kapelas. Kūrorta pērle — Tosegu tempļa komplekss.

Ekskursijas laikā redzēsim Tosegu templi, Shinkyo tiltu (par papildus maksu JPY 1170 ~ 9 EUR), kas atrodas Totigi prefektūrā, blakus Nikko pilsētai. Leģendārs tilts ir ieguvis Shinkyo nosaukumu – “Svētais tilts”. Tiltu ilgu laiku varēja izmantot tikai valdnieka radinieki un speciālie imperatora vēstneši. Pusdienas (par papildus maksu). Tālāk Jūs varēsiet baudīt karstos avotus – Nikko Jumoto Onsen (tikai kājām).

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz Odaibu.

Odaiba ir lielākā sala. Mūsdienās Odaiba ir “nākotnes pilsēta” ar daudzām izklaidēm un interesantiem objektiem: izstāžu kompleksiem, muzejiem, sporta objektiem, parkiem, daudzām iepirkšanās vietām un izklaides kompleksiem ar skatu uz jūru un ostu.

Vakarā transfērs uz lidostu.

Tokija – Stambula: 22:30 – 05:15

Stambula – Rīga: 08:15 – 11:10

9. diena

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Ceļojuma datumi: garantēts / izpārdots / atcelts.

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Japāna
9
20
899.00€
399.00€
1268.00€

no
899.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma