Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti un atrakciju parks PortAventura


Ceļojuma datumi:

09.09.2018. - Garantēts

          17.09.2018. - Garantēts                     


pamata komplekts no 279 €

+ ekskursiju komplekts  196 €


Bez ekskursijām no 369 €   

standarta numurs 1/2 DBL

Spānija
9
18
299.00€
196.00€
389.00€

no
299.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!


Čartera ceļojums uz Spāniju – Tūre Costa Brava piekrasti un atrakciju parks PortAventura


Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – viesnīca – brokastis – transfērs – ekskursijas),

Ekskursiju komplekts iekļauj:

 4 ekskursijas  49 EUR vērtībā

vai komplekts bez ekskursijām – (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca – brokastis),

Bērnam līdz 2 gadiem – bezmaksas, neaizņemot papildus vietu lidmašīnā, viesnīcā, autobusā. (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Bērnam no 2– 12 gadiem (ieskaitot) – atlaide 50% ekskursiju komplektam! (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Kalkulatorā ir norādīta: cena par viesnīcu – pēc fortūnas sistēma (800 m līdz jūrai),  cena par ekskursiju komplektu  4 х 49 = 196 € (ekskursijas pēc izvēles skatieties programmas beigās);

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā:

3* viesnīcās – 140 EUR

4* viesnīcā Sirius – no 245 EUR

H-Top 4* viesnīcas – no 170 EUR

(norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Tūristi, kuri pēdējā dienā nebrauc uz Barselonu, var pagarināt sev numuru uz vienu dienu (pēc pieprasījuma, norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Lai pasūtītu viesnīcu un ekskursijas ar paaugstinātu maksu (cenas skat. tabulā “Viesnīcas pēc izvēles”), kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet viesnīcas nosaukumu, ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”

VIESNĪCAS PĒC IZVĒLES, NOSPIEDIET ŠEIT:


 

 Ceļojuma datums: Viesnīcas pēc izvēles Pamata komplekts, cena iegādājoties papildus 4 ekskursijas  Komplekts bez ekskursijām Brīvo

vietu

skaits

09.09.2018.
(9 dienas)
Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūna ssistēma  (800 m līdz jūrai) 299 389 €  

ir vietas

 

H-Top Olimpic 3* 309 429 €
H-top Royal Beach 4* 365 € 495 €
H-top Calela Palace 4*  365 € 495 €
Mercury Santa Susanna 4* 419 562 €
Sirius 4* 419 549 €
 
17.09.2018.
(8 dienas)
Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (800 m līdz jūrai) 279 € 369 € ir vietas
H-Top Olimpic 3* 289 € 409 €
H-top Royal Beach 4* 329 € 470 €
H-top Calela Palace 4* 329 € 470 €
Mercury Santa Susanna 4* 389  € 532 €
Sirius 4* 399 € 542 €


CEĻOJUMU PROGRAMMA:

Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Tūres datums: 09.09.2018

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~21:45 (precīzu tikšanās laiku skatiet mūsu mājas lapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga-Žirona (~23:45- 2:15).

2. diena

Transfērs uz izvēlēto viesnīcu Costa Brava piekrastē. Atpūta.

Brokastis. Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Monseratu (piemaksa 49 EUR).

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”… Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju. Brīvā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu (papildu maksa 49 EUR) vai izklaides parka “PortAventura” apmeklējums (papildu maksa 79 EUR, ieejas biļete iekļauta cenā).

Taragona – viena no senākajām Spānijas pilsētām, kuru uzskata par Costa Dorada piekrastes “sirdi”. Līdz pat šai dienai pilsētā un tās apkārtnē var redzēt romiešu laiku objektus: pilsētas mūra daļu, kura garums ir 1100 m un augstums 12 m. Amfiteātris, kas bija paredzēts gladiatoru cīņām, Romas cirku (1. gs. p.m.ē.) u.c. Galvenā pilsētas apskates vieta – Katedrāle, kas ir pilsētas galvenā baznīca, ir arī lielākā baznīca Katalūnijā.

Taragona ir diezgan liela pilsēta, šeit dzīvo aptuveni 140 000 cilvēku, atmosfēra te ir gana mierīga, tāpēc pilnvērtīgi var izbaudīt jūras gaisu Zelta piekrastē.

Tālāk dosimies uz Reusu. Šī brīnišķīga pilsēta vilina ne tikai tūristus ar virkni veikalu, bet arī ar bagātu kultūras mantojumu. Reusa atrodas 108 km attālumā no Barselonas. Šī ir slavenā arhitekta Antonio Gaudi dzimtene. Pilsēta visā pasaulē ir slavena ar vīnu un brendiju ražošanu. Galvenās pilsētas apskates vietas – izsmalcinātas ēkas, kas ir lieliskie modernisma paraugi. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt tematisko Antonio Gaudi centru, Salvador Vilaseca arheoloģijas muzeju un institūtu ar tādu pašu nosaukumu. Pilsētas laukumi jūlijā pārvēršas par fiestas norises vietām, kur notiek dažādas izrādes, spēlē dzīvā mūzika.

Vai brauciens uz Port Aventura.

Port Aventura – otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Disnejzemes Parīzē. Parks atrodas Salou pilsētā un aizņem 115 ha lielu platību.

Parks sastāv no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem. Vidusjūras zona ar akmens ielām ar tām raksturīgām baltiem namiem aizvedīs uz Galveno laukumu, zvejnieku ciematiņa laukumu, kur notiek tautas svinības. Šajā zonā atrodas bāri un restorāni, kā arī suvenīru bodītes. Nākamā zona — Polinēzija, te ir viss zaļš, skaļi dārd ūdenskritumi. Te atradīsiet brīnišķīgas atrakcijas un senās valsts eksotiskās dejas. Te Jūs gaidīs neparasta atrakcija – Jūras Odiseja (Sea Odyssey). Jums būs iespēja cīnīties ar jūras briesmoni, izpētīt nogrimušos kuģus, atbrīvot zemūdens laivu, kas iekļuva izdzisušajā okeāna vulkānā. Tālāk Jūs sagaidīs Lielā Ķīnas impērija, kas uz „Port Aventura” atnesa lielo imperatora teātri, templi ar uzvedumiem, akrobātiskajiem trikiem un priekšnesumiem, kā arī slaveno Ķīnas mūri, Dragon Han atrakciju un Eiropā augstākās amerikāņu kalniņus – Shambhala. Nākamā zona – Meksika. Jūs varēsiet nobaudīt asos meksikāņu ēdienus un paklausīties mariači dziesmas. El Diablo, Jukatāna un Condor viesuļvētra atrakcijas gaida Jūs.

Un, beidzot, Mežonīgie rietumi. Te Jūs gaidīs Toma Sojera skola, blakus ir zeltraču kapsēta, pilsētas cietums ar karātavām, salons ar kovbojiem un jautrām meičām. Šajā zonā atrodas vispopulārākā atrakcija – “Stampida”.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

4. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens “Karkasona-Koljūra” (papildu maksa 69 EUR).

Karkasona ir sadalīta divās galvenajās daļās. Pirmā — tā ir „Augšpilsēta”, viduslaiku cietoksnis-apdzīvota vieta. Gleznaini nocietinājumi (sienas vairāk nekā 3 km garumā ar 52 torņiem, kur tika filmētas dažas filmas „Robins Huds: Zagļu princis” epizodes) tika rekonstruēti 19. gs. Par spīti tam, tieši šī Karkasonas daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas ir ierobežota ar sienu. Brīvs laiks, pēc ekskursijas ir iespēja apmeklēt pils muzeju, šausmu namu, inkvizīcijas muzeju, kā arī paēst.

Tālāk dosimies uz Koljūru.

Šī ir gleznaina pilsētiņa ar piejūras nogāzēm, uz kurām aug vīnogulāji, pilsētas ieliņas rotā dažādi ziedi un virkne mākslas galeriju. Ņemot vērā pilsētas nelielus izmērus, tā ir bagāta ar dažādām apskates vietām, Koljūrā un tās apkārtnē atrodas cietokšņi, pilis. Galvenie pilsētas objekti: baznīca Église Notre-Dame-des-Anges, kas vienlaikus kalpoja par bāku, kapliča un Karaļa pils.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

5. diena

Brokastis.

Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Žironu un Tosu de Maru (papildu maksa 49 EUR).

Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.

Tālāk dosimies nelielā pilsētiņā Spānijas austrumos – Tosu de Maru.

Pilsēta atrodas mājīgā ielīcī, blakus klinšainam krastam, kur klintis veido skaistas un dziļas grotas. Uz šaurajām pilsētas ieliņām atrodas saldumu, suvenīru bodes. Paejot tām garām, iziesim ļoti skaistā 18. gs. laukumu -Església de Sant Vincent. Tālāk – gleznaina palmu krastmala Passeig del Mar, kur vienā pusē atrodas virkne restorānu, bet otrā – Lielā pludmale (Gran Platja).

Galvenā pilsētas apskates vieta un vēsturiskā vērtīgākā arī Tosas de Maras simbols – viduslaiku cietoksnis, kas slejas virs pilsētas. Cietoksnim ir vairāk nekā 800 gadu un tas tiek uzskatīts par visskaistāko Katalonijas piekrastē. Tur var uzkāpt pa serpentīna ceļu tieši no Lielās pludmales – ar vilcieniņu vai kājām, pa ceļam apbrīnojot bronza skulptūras. No cietokšņa sienām paveras brīnišķīgi skati uz Lielo pludmali, Minervas statuju krastmalā, albatrosa pieminekli, blakus klintīm un bezgalīgiem jūras plašumiem. Cietokšņa virsotnē atrodas Camino de la Luz bāka, kas gandrīz jau gadsimtu izgaismo ceļu jūrniekiem. Tosa de Marai, izņemot cietoksni, ir vēl viens simbols – ragana, kuru lelles izskatā var iegādāties jebkurā suvenīru bodītē. Saskaņā ar leģendu vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka šīs vietas agrāk apdzīvoja daudzas raganas, un iedzīvotāji karināja pie savām durvīm un logiem leļļu raganas, lai nekristu īsto raganu nežēlastībā. Savā ziņā tā bija zīme, ka pilsēta ir aizsargāta.

Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam bruņinieku turnīru-šovu + flamenko dejas (papildu maksa 45 EUR).

Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt 14. gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes. Atgriešanās viesnīcā.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu (papildu maksa 49 EUR).

Pilsētiņas Rupit un Besala atrodas La Gorrocha apgabalā.
Rupit ir neliela senlaicīga pilsētiņa, kas atrodas Pireneju kalnu priekškalnē 882 m augstumā. Pilsētiņa ir izveidojusies bazalta kalna virsotnē, kuru, savukārt, ir izveidojis sens vulkāns 11 000 gadu atpakaļ. Pilsētas ieliņas nav parastas un iemieso sastingušo vulkāna lavu. Šī nomaļa vieta ir piesātināta ar miglainu viduslaiku leģendu un tumšo nostāstu garu. Rupit dēvē par raganu pilsētu. Saskaņā ar leģendu, šajā kalna ciematiņā viduslaikos inkvizīcijas laikos ir slēpušās Katalonijas raganas.

Vēlāk dosimies uz senlaicīgu pilsētiņu Besalu. Besala – viduslaiku pilsētiņa Fluvijas upes krastos, kuru romieši izveidoja kā aizsargcietoksni ceļam, kas savienoja Romas impēriju ar iekarotām Pireneju pussalas zemēm. Pilsētā dzīvo nedaudz vairāk kā 2000 cilvēku. Par centrālo ieeju pilsētā-cietoksnī kalpo septiņlaidumu aizsargtilts, kuru romieši uzcēla 11.-12. gs. Pati Besala ir viduslaiku pils ar virkni senatnīgu apskates vietu. Šeit ir lieliski saglabājušas viduslaiku romāņu arhitektūras ēkas. 1996. gadā pilsēta tika pasludināta par Spānijas Kultūras mantojumu.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

7. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens “Katalūnijas kontrasti” (papildu maksa 49 EUR).

Viduslaiku pilsēta Palsa un mūsdienīgā Empuriabrava – spāņu Venēcija.

Mājīgā, viduslaikos būvētā pilsētiņa uz pakalna nevienu neatstāj vienaldzīgu. Mūsdienās pilsētas šauras ieliņas ar arkām un akām lieliski kontrastē ar gotiskajiem lodziņiem un virkni ziedu un citu augu, kurus vietējie iedzīvotāji audzē māla podos. No skatu laukuma paveras lieliskas ainavas uz salām un kalnu grēdām.

Tālāk dosimies uz spāņu Venēciju (Empuriabrava pilsēta).

Šajā unikālajā vietā atrodas virkne mākslīgi izveidotu kanālu ar izeju jūrā. Kanālu garums sastāda aptuveni 30 km. Šajā romantiskajā pilsētā gandrīz 300 dienas gadā spīd saule, bet gar piekrastes līniju atrodas plata smilšu pludmale, kuras garums ir daži kilometri. Pēc ekskursijas Jums būs brīvs laiks, kā arī iespēja nopeldēties.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam pastaigu ar kuģīti (par papildu maksu).

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

8. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu (papildu maksa 49 EUR).

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem.

Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).

Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Barsa laukumu – vienu no lielākajiem laukumiem valstī, kura galvenais apskates objekts ir milzīga strūklaka, kas atrodas centrā. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā, bet vakarā izbaudīt „dziedājušo” strūklaku skaistumu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

9. diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Transfērs Žironas lidostā. Reģistrācijas sākums ~9:00.

Lidojums Žirona-Rīga (~11.00-15.30).


Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Žirona-Rīga

8 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)

7 x brokastis viesnīcā

Rokas bagāža līdz 5 kg (55 * 45 * 25 cm)

Nododamā bagāža līdz 15 kg (56 * 32 * 84 cm)

Grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus obligāti tiek apmaksāts:

Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 0,5 EUR /diena

Tūristu nodeva 4* viesnīcā — 1 EUR /diena

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā:

3* viesnīcās – 140 EUR

4* viesnīcā Sirius – 270 EUR

H-Top 4* viesnīcas – 190 EUR


Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

Ekskursija uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu – 49 EUR

Ekskursija uz Žironu un Tosu de Maru – 49 EUR

Ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu – 49 EUR

Ekskursijas brauciens “Katalūnijas kontrasti” – 49 EUR (vismaz 30 tūristi)

Ekskursija uz Monseratu – 49 EUR

Ekskursijas brauciens “Karkasona-Koljūra” – 69 EUR (vismaz 30 tūristi)

Ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu – 49 EUR (vismaz 30 tūristi)

Brauciens uz “Port Aventura” – 79 EUR (ieejas biļete iekļauta cenā)

Bruņinieku turnīrs + flamenko dejas – 45 EUR (nav ekskursija)

Vakariņas 3* viesnīcā — 60 EUR/7 vakariņas, 4* – 70 EUR/7 vakariņas — var apmainīt pret pusdienām

Ēdināšana “viss iekļauts” 3* viesnīcā -130 EUR 


 

Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Tūres datums: 17.09.2018.

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~05:45 (precīzu tikšanās laiku skatiet mūsu mājas lapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga-Žirona (~07:45- 10:15).

Transfērs uz izvēlēto viesnīcu Costa Brava piekrastē. Atpūta.

Brokastis. Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Monseratu (piemaksa 49 EUR).

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”… Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju. Brīvā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

2. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu (papildu maksa 49 EUR) vai izklaides parka “PortAventura” apmeklējums (papildu maksa 79 EUR, ieejas biļete iekļauta cenā).

Taragona – viena no senākajām Spānijas pilsētām, kuru uzskata par Costa Dorada piekrastes “sirdi”. Līdz pat šai dienai pilsētā un tās apkārtnē var redzēt romiešu laiku objektus: pilsētas mūra daļu, kura garums ir 1100 m un augstums 12 m. Amfiteātris, kas bija paredzēts gladiatoru cīņām, Romas cirku (1. gs. p.m.ē.) u.c. Galvenā pilsētas apskates vieta – Katedrāle, kas ir pilsētas galvenā baznīca, ir arī lielākā baznīca Katalūnijā.

Taragona ir diezgan liela pilsēta, šeit dzīvo aptuveni 140 000 cilvēku, atmosfēra te ir gana mierīga, tāpēc pilnvērtīgi var izbaudīt jūras gaisu Zelta piekrastē.

Tālāk dosimies uz Reusu. Šī brīnišķīga pilsēta vilina ne tikai tūristus ar virkni veikalu, bet arī ar bagātu kultūras mantojumu. Reusa atrodas 108 km attālumā no Barselonas. Šī ir slavenā arhitekta Antonio Gaudi dzimtene. Pilsēta visā pasaulē ir slavena ar vīnu un brendiju ražošanu. Galvenās pilsētas apskates vietas – izsmalcinātas ēkas, kas ir lieliskie modernisma paraugi. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt tematisko Antonio Gaudi centru, Salvador Vilaseca arheoloģijas muzeju un institūtu ar tādu pašu nosaukumu. Pilsētas laukumi jūlijā pārvēršas par fiestas norises vietām, kur notiek dažādas izrādes, spēlē dzīvā mūzika.

Vai brauciens uz Port Aventura.

Port Aventura – otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Disnejzemes Parīzē. Parks atrodas Salou pilsētā un aizņem 115 ha lielu platību.

Parks sastāv no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem. Vidusjūras zona ar akmens ielām ar tām raksturīgām baltiem namiem aizvedīs uz Galveno laukumu, zvejnieku ciematiņa laukumu, kur notiek tautas svinības. Šajā zonā atrodas bāri un restorāni, kā arī suvenīru bodītes. Nākamā zona — Polinēzija, te ir viss zaļš, skaļi dārd ūdenskritumi. Te atradīsiet brīnišķīgas atrakcijas un senās valsts eksotiskās dejas. Te Jūs gaidīs neparasta atrakcija – Jūras Odiseja (Sea Odyssey). Jums būs iespēja cīnīties ar jūras briesmoni, izpētīt nogrimušos kuģus, atbrīvot zemūdens laivu, kas iekļuva izdzisušajā okeāna vulkānā.

Tālāk Jūs sagaidīs Lielā Ķīnas impērija, kas uz „Port Aventura” atnesa lielo imperatora teātri, templi ar uzvedumiem, akrobātiskajiem trikiem un priekšnesumiem, kā arī slaveno Ķīnas mūri, Dragon Han atrakciju un Eiropā augstākās amerikāņu kalniņus – Shambhala. Nākamā zona – Meksika. Jūs varēsiet nobaudīt asos meksikāņu ēdienus un paklausīties mariači dziesmas. El Diablo, Jukatāna un Condor viesuļvētra atrakcijas gaida Jūs.Un, beidzot, Mežonīgie rietumi. Te Jūs gaidīs Toma Sojera skola, blakus ir zeltraču kapsēta, pilsētas cietums ar karātavām, salons ar kovbojiem un jautrām meičām. Šajā zonā atrodas vispopulārākā atrakcija – “Stampida”.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

3. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens “Karkasona-Koljūra” (papildu maksa 69 EUR).

karkassonKarkasona ir sadalīta divās galvenajās daļās. Pirmā — tā ir „Augšpilsēta”, viduslaiku cietoksnis-apdzīvota vieta. Gleznaini nocietinājumi (sienas vairāk nekā 3 km garumā ar 52 torņiem, kur tika filmētas dažas filmas „Robins Huds: Zagļu princis” epizodes) tika rekonstruēti 19. gs. Par spīti tam, tieši šī Karkasonas daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas ir ierobežota ar sienu. Brīvs laiks, pēc ekskursijas ir iespēja apmeklēt pils muzeju, šausmu namu, inkvizīcijas muzeju, kā arī paēst.

Tālāk dosimies uz Koljūru.

Šī ir gleznaina pilsētiņa ar piejūras nogāzēm, uz kurām aug vīnogulāji, pilsētas ieliņas rotā dažādi ziedi un virkne mākslas galeriju. Ņemot vērā pilsētas nelielus izmērus, tā ir bagāta ar dažādām apskates vietām, Koljūrā un tās apkārtnē atrodas cietokšņi, pilis. Galvenie pilsētas objekti: baznīca Église Notre-Dame-des-Anges, kas vienlaikus kalpoja par bāku, kapliča un Karaļa pils.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

4. diena

Brokastis.

Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Žironu un Tosu de Maru (papildu maksa 49 EUR).

Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.

Tālāk dosimies nelielā pilsētiņā Spānijas austrumos – Tosu de Maru.

Pilsēta atrodas mājīgā ielīcī, blakus klinšainam krastam, kur klintis veido skaistas un dziļas grotas. Uz šaurajām pilsētas ieliņām atrodas saldumu, suvenīru bodes. Paejot tām garām, iziesim ļoti skaistā 18. gs. laukumu -Església de Sant Vincent. Tālāk – gleznaina palmu krastmala Passeig del Mar, kur vienā pusē atrodas virkne restorānu, bet otrā – Lielā pludmale (Gran Platja). Galvenā pilsētas apskates vieta un vēsturiskā vērtīgākā arī Tosas de Maras simbols – viduslaiku cietoksnis, kas slejas virs pilsētas. Cietoksnim ir vairāk nekā 800 gadu un tas tiek uzskatīts par visskaistāko Katalonijas piekrastē. Tur var uzkāpt pa serpentīna ceļu tieši no Lielās pludmales – ar vilcieniņu vai kājām, pa ceļam apbrīnojot bronza skulptūras. No cietokšņa sienām paveras brīnišķīgi skati uz Lielo pludmali, Minervas statuju krastmalā, albatrosa pieminekli, blakus klintīm un bezgalīgiem jūras plašumiem. Cietokšņa virsotnē atrodas Camino de la Luz bāka, kas gandrīz jau gadsimtu izgaismo ceļu jūrniekiem.

Tosa de Marai, izņemot cietoksni, ir vēl viens simbols – ragana, kuru lelles izskatā var iegādāties jebkurā suvenīru bodītē. Saskaņā ar leģendu vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka šīs vietas agrāk apdzīvoja daudzas raganas, un iedzīvotāji karināja pie savām durvīm un logiem leļļu raganas, lai nekristu īsto raganu nežēlastībā. Savā ziņā tā bija zīme, ka pilsēta ir aizsargāta.

Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam bruņinieku turnīru-šovu + flamenko dejas (papildu maksa 45 EUR).

Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt 14. gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes. Atgriešanās viesnīcā.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu (papildu maksa 49 EUR).

Pilsētiņas Rupit un Besala atrodas La Gorrocha apgabalā.
Rupit ir neliela senlaicīga pilsētiņa, kas atrodas Pireneju kalnu priekškalnē 882 m augstumā. Pilsētiņa ir izveidojusies bazalta kalna virsotnē, kuru, savukārt, ir izveidojis sens vulkāns 11 000 gadu atpakaļ. Pilsētas ieliņas nav parastas un iemieso sastingušo vulkāna lavu. Šī nomaļa vieta ir piesātināta ar miglainu viduslaiku leģendu un tumšo nostāstu garu. Rupit dēvē par raganu pilsētu. Saskaņā ar leģendu, šajā kalna ciematiņā viduslaikos inkvizīcijas laikos ir slēpušās Katalonijas raganas.

Vēlāk dosimies uz senlaicīgu pilsētiņu Besalu. Besala – viduslaiku pilsētiņa Fluvijas upes krastos, kuru romieši izveidoja kā aizsargcietoksni ceļam, kas savienoja Romas impēriju ar iekarotām Pireneju pussalas zemēm. Pilsētā dzīvo nedaudz vairāk kā 2000 cilvēku. Par centrālo ieeju pilsētā-cietoksnī kalpo septiņlaidumu aizsargtilts, kuru romieši uzcēla 11.-12. gs. Pati Besala ir viduslaiku pils ar virkni senatnīgu apskates vietu. Šeit ir lieliski saglabājušas viduslaiku romāņu arhitektūras ēkas. 1996. gadā pilsēta tika pasludināta par Spānijas Kultūras mantojumu.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

6. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens “Katalūnijas kontrasti” (papildu maksa 49 EUR).

Viduslaiku pilsēta Palsa un mūsdienīgā Empuriabrava – spāņu Venēcija.

Mājīgā, viduslaikos būvētā pilsētiņa uz pakalna nevienu neatstāj vienaldzīgu. Mūsdienās pilsētas šauras ieliņas ar arkām un akām lieliski kontrastē ar gotiskajiem lodziņiem un virkni ziedu un citu augu, kurus vietējie iedzīvotāji audzē māla podos. No skatu laukuma paveras lieliskas ainavas uz salām un kalnu grēdām.

Tālāk dosimies uz spāņu Venēciju (Empuriabrava pilsēta).

Šajā unikālajā vietā atrodas virkne mākslīgi izveidotu kanālu ar izeju jūrā. Kanālu garums sastāda aptuveni 30 km. Šajā romantiskajā pilsētā gandrīz 300 dienas gadā spīd saule, bet gar piekrastes līniju atrodas plata smilšu pludmale, kuras garums ir daži kilometri. Pēc ekskursijas Jums būs brīvs laiks, kā arī iespēja nopeldēties.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam pastaigu ar kuģīti (par papildu maksu).

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

7. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Otrā dienas pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu (papildu maksa 49 EUR).

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem.

Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).

Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Barsa laukumu – vienu no lielākajiem laukumiem valstī, kura galvenais apskates objekts ir milzīga strūklaka, kas atrodas centrā. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā, bet vakarā izbaudīt „dziedājušo” strūklaku skaistumu.

Brīvs laiks. Atgriešanas viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papidlsu maksu).

8. diena

Numuru atbrīvošana agrī no rītā.

Transfērs Žironas lidostā. Reģistrācijas sākums ~09:00.

Lidojums Žirona-Rīga (~11.00-15.30).


Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Žirona-Rīga

7 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg (55 * 45 * 25 cm)

Nododamā bagāža līdz 15 kg (56 * 32 * 84 cm)

Papildus obligāti tiek apmaksāts:

Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 0,5 EUR /diena

Tūristu nodeva 4* viesnīcā — 1 EUR /diena

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā:

3* viesnīcās – 140 EUR

4* viesnīcā Sirius – 245 EUR

H-Top 4* viesnīcas – 170 EUR


Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

Ekskursija uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu – 49 EUR

Ekskursija uz Žironu un Tosu de Maru – 49 EUR

Ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu – 49 EUR

Ekskursijas brauciens “Katalūnijas kontrasti” – 49 EUR (vismaz 30 tūristi)

Ekskursija uz Monseratu – 49 EUR

Ekskursijas brauciens “Karkasona-Koljūra” – 69 EUR (vismaz 30 tūristi)

Ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu – 49 EUR (vismaz 30 tūristi)

Brauciens uz “Port Aventura” – 79 EUR (ieejas biļete iekļauta cenā)

Bruņinieku turnīrs + flamenko dejas (nav ekskursija)

Vakariņas 3* viesnīcā — 60 EUR/7 vakariņas, 4* – 70 EUR/7 vakariņas — var apmainīt pret pusdienām

Ēdināšana “viss iekļauts” 3* viesnīcā -115 EUR 

[/toggle] [/toggles]

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).
Sīkākā informācija LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Spāniju – Tūre uz Costa Brava piekrasti

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – viesnīca – brokastis – transfērs – ekskursijas),

Ekskursiju komplekts iekļauj:

 Ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu — 49 EUR; Ekskursijas brauciens uz Žironu un Tosa de Mara — 49 EUR; Ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu – 49 EUR; Ekskursijas brauciens uz Monseratu— 49 EUR

vai komplekts bez ekskursijām – (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca – brokastis).

Bērnam līdz 2 gadiem – bezmaksas, neaizņemot papildus vietu lidmašīnā, viesnīcā, autobusā. (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Bērnam no 2– 12 gadiem (ieskaitot) – atlaide 50% ekskursiju komplektam! (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Kalkulatorā ir norādīta: cena par viesnīcu – pēc fortūnas sistēma (800 m līdz jūrai),  cena par ekskursiju komplektu  4 х 49 = 196 € (ekskursijas pēc izvēles skatieties programmas beigās);

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā:

3* viesnīcās – 140 EUR

4* viesnīcā Sirius – no 245 EUR

H-Top 4* viesnīcas – no 170 EUR

(norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Tūristi, kuri pēdējā dienā nebrauc uz Barselonu, var pagarināt sev numuru uz vienu dienu (pēc pieprasījuma, norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Lai pasūtītu viesnīcu un ekskursijas ar paaugstinātu maksu (cenas skat. tabulā “Viesnīcas pēc izvēles”), kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet viesnīcas nosaukumu, ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”

 

Spānija
9
18
299.00€
196.00€
389.00€

no
299.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!