Avio ceļojums uz Taizemi – Tūre – Bangkoka – Khao Sok – Krabi – Lanta! Taizemes dienvidi un Cheo Lan ezers – 2 ekskursijas dāvanā!


Ceļojuma periods:

16.10.2018 - 05.04.2019

 Periodā no 16.11.2018 līdz 15.03.2019 visas tūres garantētas!

Ceļojuma datumus skatīt zemāk


Cena no 1139 € / 15 dienas

Standarta numurs 1/2 DBL

Ir iespējama piemaksa atkarībā no tūres datuma!

Ir iespējama piemaksa atkarībā no izvēlētās viesnīcas!

Agrās rezervēšanas akcija. Īpašās cenas uz katru datumu ierobežotā daudzumā!

 
Taizeme
15
20
1169.00€

no
1169.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Avio ceļojums uz Taizemi – Tūre – Bangkoka – Khao Sok – Krabi – Lanta! Taizemes dienvidi un Cheo Lan ezers – 2 ekskursijas dāvanā!


Taizemē valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. 

Khao Sok un Cheo Lan ir vieni no visskaistākajiem un pazīstamākajiem dabas rezervātiem Dienvidaustrumāzijā. Tropiskie džungļi, kas atrodas to teritorijā, atzīti par pašiem senākajiem pasaulē (160 milj. gadu), bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlutinātāko ceļotāju sirdis. Saskaņā ar vienu no versijām, tieši šīs vietas (kā arī Krabi provinces) daba un ainavas iedvesmoja slavenās filmas “Avatars” veidotājus. 

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, patiesi tiek uzskatīta par skaistāko visā Taizemes dienvidu piekrastē. Tieši te atrodas pasaulē slavenas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, paradīzes salas un nacionālie parki. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties visa šī iepriekšminētā skaistuma apskāvienos. 

Taizemes dienvidos, Andamānu jūrā, atrodas brīnumaina sala – Koh Lanta. Mistiskas grotas, baltas pludmales un kalni – elpu aizraujoši skati un burvīga aura. Piekrastes koraļļu rifu dēļ šī vieta ir pasludināta par jūras rezervātu un ir ideāli piemērota zemūdens peldēšanai. Lantas sala pazīstama ar savām brīnumskaistajām pludmalēm. Pirmkārt, Lanta salas pludmales nekad, pat pašā karstākajā tūristu sezonā, nav pilnas ar atpūtniekiem. Otrkārt, Lanta salas pludmalēs nav lielu augstceltņu un daudzstāvu viesnīcu. Tās ir aizliegtas ar vietējo likumdošanu. Un visbeidzot – Lanta salas pludmalēs nav ūdens motociklu, piepūšamo ‘’banānu’’ un motorlaivu.


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) 

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – piemaksu precizējiet pie mūsu menedžeriem (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts – cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga;

nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg;

karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā;

transfēri saskaņā ar programmu (nododamā bagāža līdz 15 kg);

izmitināšana viesnīcās atbilstoši izvēlētajai kategorijai, ar brokastīm; 

angliski un krieviski runājoša gida pakalpojumi Bangkokā un Khao Sok nacionālā parkā;

tūrisma operatora pārstāvis krievu un angļu valodā;

brauciens un ieejas biļetes Ancient City parkā (Muang Boran);

brauciens uz Krabi nakts tirgu.


IZMITINĀŠANA:

ECO – (Izmitināšana pēc programmas)

Bangkoka: viesnīca Karnmanee Palace 3* vai līdzīga; Numura tips: Standard room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Krabi: viesnīca Rich Emerald 2+* / Sabai Resort 2* vai līdzīga; Numura tips: Standard room / Standard Fan room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Lanta: viesnīca Southern Lanta Resort 3* vai līdzīga; Numura tips: Standard Garden View room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

 

COMFORT – (Piemaksa – no 130 EUR/cilv.) Lūdzam precizēt piemaksu pie mūsu menedžeriem.

Bangkoka: viesnīca Karnmanee Palace 3* vai līdzīga; Numura tips: Deluxe room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Krabi: viesnīca Krabi ChaDa 4* / Sugar Marina 4* vai līdzīga; Numura tips: Standard room / Superior room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Lanta: viesnīca Southern Lanta Resort 3* vai līdzīga; Numura tips: Deluxe room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

 

PREMIUM – (Piemaksa – no 260 EUR/cilv.) Lūdzam precizēt piemaksu pie mūsu menedžeriem.

Bangkoka: viesnīca Karnmanee Palace 3* vai līdzīga; Numura tips: Deluxe room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Krabi: viesnīca Glow AoNang 4* / Peace Laguna Resort 4* vai līdzīga; Numura tips: Standard room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).

Lanta: viesnīca Lanta ChaDa 5* / Rawi Warin 5* vai līdzīga; Numura tips: Emerald Suite / Deluxe room; Ēdināšanas tips: BB (Brokastis).


Par atsevišķu samaksu obligāti tiek apmaksāts:

Ekskursija uz Čeo Lan ezeru (5. diena) – 4000 THB/par personu (apt. 105 EUR). Cenā ir iekļauts: dabas resursu nodoklis, laiva, pusdienas un vakariņas, nakšņošana un brokastis uz ezera, gida pakalpojumi.


Papildus izmaksas (pēc izvēles): 

Taizemes vīza ~65 € (nav nepieciešama Igaunijas pilsoņiem);

Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 52 EUR);

ekskursija uz Ajutaju ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 52 EUR);

Nacionālais teātris Siam Niramit Bangkok – 1500 THB (apmēram 39 EUR);

vakara izklaides ekskursija Khao San un Sarkano lukturu rajons – 600 THB (apmēram 15 EUR);

safari ar ziloņiem – 700 THB (apmēram 18 EUR);

brauciens ar bambusa plostiem pa Sokas upi ar pusdienām – 500 THB (apmēram 13 EUR);

Pi Pi sala – 1700 THB (apmēram 45 EUR);

koraļļu rifs un Koh Rok salas – 1800 THB (aptuveni 47 EUR);

Krabi salas – 550-1200 THB (aptuveni 14 – 32 EUR);

4 salas un Noslēpumu lagūna – 1800 THB (aptuveni 47 EUR).

PIEVĒRSIET UZMANĪBU! Tūristiem ar LR nepilsoņu pasēm Taizemes vīzas obligāti jānoformē līdz izlidošanai no Rīgas!


1. DIENA

Lidojums Rīga – Taškenta – Bangkoka.

Rīga – Taškenta: 23:55 – 07:45 (+1)

Taškenta – Bangkoka: 10:25 – 18:40

Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā.

2. DIENA

Ierašanās Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Transfērs uz viesnīcu. Informatīva tikšanās ar tūroperātora pārstāvi. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

3. DIENA

Brokastis. Viena no apskates ekskursijām (pēc izvēles):

Bangkokas apskates ekskursija

Ekskursijas programmā – Rītausmas Templis Wat Arun, guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils un galvenā valsts svētvieta – Smaragda Budas templis. Izbrauciens ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Rotaslietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums. (Ekskursijas cena 2000 THB  ~ 52 EUR)

Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā)

Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas. (Ekskursijas cena 2000 THB ~ 52 EUR

Pastaiga pa Khao San ielu un Sarkano lukturu rajons 

Izbraukšana no viesnīcas ap 21:00, atgriezīsimies ap pusnakti. Slavenākā iela Taizemē ir Khao San iela, pašā Bangkokas centrā. Tulkojumā no taju valodas “Khao San” nozīmē “slīpētie rīsi”. Vēsturiski  šajā vietā atradās rīsu tirgus,bet tagad Khao San iela ir populāra izklaides vieta. Tūristus priecē plašs bāru, restorānu, ātro uzkodu kiosku klāsts, kā arī neatkārtojama atmosfēra – dzīvā mūzika, eksotiski ēdieni, taizemiešu masāžas saloni un citas izklaides. Aplūkosim arī slavenāko Taizemes Sarkano lukturu rajonu. (Ekskursijas cena 600 THB  ~ 15 EUR)

4. DIENA

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. 

Vecpilsēta – muzejs Ancient City Muang Boran. (EKSKURSIJA IEKĻĀUTA CENĀ !)

Viens no skaistākajiem visā Āzijā, kas atrodas zem klajām debesīm un tiek uzskatīts par pašu lielāko muzeju, pēc tā platības. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.

Vakarā došanās ar nakts vilcienu uz Taizemes dienvidiem

Šis maršruts ir viens no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet apskatīt vietas, kas parastiem tūristiem nav pieejamas – biezi tropu džungļi, vietējo cilšu ciemati, buivalu bari un nebeidzami rīsu lauki. Un to visu Jums būs iespēja redzēt caur logu, braucot komfortablā vilcienā ar gaisa kondicionieri, svaigu un tīru gultas veļu un vagonu restorānu ar gardu Taizemes virtuvi.

5. DIENA

Ierašanās Taizemes dienvidos

Cheo Lan ezers atrodas Khao Sok nacionālā parka unikālajā teritorijā. Miljons gadu vecu, tropu mežu ieskauts. Nacionālā parka ekosistēma ir bāgātāka kā slavenajiem Amazones tropu mežiem un sastāv no milzīgiem lietus meža džungļiem, ko ieskauj baltas klintis. Cheo Lan ezers aizņem 160 kvadrātmetru lielu platību. Pateicoties kristāldzidrajam ūdenim to mēdz saukt arī par “Mīklaino Baikālu”. Šajā teritorjā dzīvo milzīgs daudzums putnu, dzīvnieku un vismaz 50 dažādi ūdens pasaules iemītnieki. Tāpat Khao Sok skaitās mājvieta ļoti retam augam – Raflēzijas ziedam, kurš sasniedz pat 1 metra diametru!

Šajā dabas pasakā tiks pavadīta pusotra diena. 

Apmetīsimies uz ezera peldošajās bungalo mājiņās. Te ir terases, no kurām varat lekt ezerā un baudīt peldi. Tāpat viesnīca piedāvā (par atsevišķu samaksu) nomāt plastmasas kajakus, ar kuriem varat doties izbraukumā pa ezeru. Viesnīcā mūs gaidīs gardas pusdienas un vakariņas. 
 
Programmas turpinājumā – iekāpšana lielā koka laivā un došanās apskates izbraucienā pa ezeru, garām appludinātiem mežiem un milzīgām kaļķakmens klintīm. Pēc atgriešanās brīvais laiks atpūtai un peldei.
 
Atpūta pie Cheo Lan ezera ir īstā vieta mierīgai un relaksējošai atpūtai. Šeit nav Wi-Fi, 4G un pat mobilie sakari. Dienas laikā te nav pat elektrības. Taču neuztraucieties – uz nakti elektrība tiek pieslēgta. Jūs esat vieni ar dabu – paradīzes skaistu, baltu klinšu ieskauta ezera skatu, uz kuru var lūkoties bezgalīgi. 

6. DIENA

Agrs rīts uz Cheow Lan ezera ir pats skaistākais un fantastiskākais diennakts laiks. Šajā laikā ir unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos, kad no ūdens virsmas paceļas tvaiks, tieši Jūsu acu priekšā veidojas nelieli mākoņi, kas apstājas pie klinšu galotnēm un apņem ezeru.

 Pēc izbrauciena mēs gardi pabrokastosim un dosimies atpakaļ uz krastu .

Pēc ierašanās piestātnē dosimies uz apskates laukumu, no kura paveras skaista džungļu un Cheo Lan ezera panorāma.
Nākamais programmas punkts – braukšana ar bambusa plostiem pa meža upi Sok (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu – 500 THB ~ 13 EUR, cenā iekļautas pusdienas). Ļoti patīkams un atslābinošs brauciens pa ūdeni, kur gar upes krastiem izvietojušies biezi tropiskie džungļi. Brauciena laikā būs pieturvietas, kur Jūs varēsiet nopeldēties. Pēc tam Jūs gaida pusdienas ar dienvidtaizemiešu virtuves ēdieniem. 

Un pēdējais programmas punkts – safari ar ziloņiem (pēc vēlēšanās par papildus samaksu – 700 THB  ~ 18 EUR). Pastāv uzskats, ka tieši Khao Sok dabas rezervātā ir pašas labākās un aizraujošākās pastaigas ar ziloņiem. Veselu stundu Jūs, sēžot uz ziloņa muguras, dosieties cauri īstiem džungļiem, šķērsosiet vairākas kalnu upes, uzkāpsiet kalnā un apmeklēsiet cukurniedru plantāciju.
 
Dienas otrajā pusē ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.

7. – 8. DIENA

Brokastis. Brīvais laiks Krabi.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

Privāts izbrauciens uz Krabi salu (ekskursija par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 €). Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos.

Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām  tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā  pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.

Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna Maya Bay (par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 €).

Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūrā.

Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.

Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.

Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.

Maya Bay Phi Phi Ley – šķiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Caprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.

Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, eiropas un taizemes virtuve). Brīvais laiks.

Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.

Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus. 

Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi. Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, u.c.).

Uzmanību! Biļetes uz Nacionālo Parku Krabi tiek apmaksātas uz vietas (no 50 līdz 400 THB).

9. DIENA

Brokastis. Brīva diena. 

Vakarā brauciens uz Krabi nakts tirgu. (EKSKURSIJA IEKĻĀUTA CENĀ!)

Tā ir ļoti kolorīta vieta Krabi vecpilsētas centrā. Ielu tirdzniecība, suvenīri, apģērbi, taizemiešu virtuve, kolosāls zivju produkcijas sortiments, vietējo mākslinieku uzstāšanās un smieklīgi zemas cenas!

10. DIENA

Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Lantas salu. Iekārtošanās viesnīcā.

11. – 13. DIENA

Brokastis. Brīvas dienas atpūtai. 

BRĪVAJĀ LAIKĀ UZ KOH LANTAS SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

Koraļļu rifs un Koh Rok salas baltās smilšu pludmales (par papildus samaksu Tour 1800 THB ~ 47€).

Koh Rok salas ir Koh Lanta nacionālā parka arhipelāgs, un ir labākā vieta snorkelingam (niršanai ar masku) reģionā. Bagātā un krāsaina zemūdens pasaule sagaida Jūs uz koraļļu rifu pie Koh Rok Nok salas, ar daudzajām krāsainajām zivīm un koraļļiem.

Ko Rok Nok un Ko Rok Nai salas – slavenas ar to baltajām smilšu pludmalēm, kur Jums būs brīvais laiks, lai sauļotos, pastaigātos un izpeldētos kristāldzidrajos ūdeņos, caur kuru Jūs varēsiet redzēt visu, kas notiek ūdens dziļumā, līdz pat pāris metriem. Bet krāsainas zivis – papagaiļi piepeld pie krasta un tās var pabarot pat no rokas. Turpat pludmales piekrastē, palmu ēnā Jums piedāvās gardas pusdienas.

4 salas un Noslēpumu lagūna (par papildus samaksu 1800 THB – aptuveni 47 EUR)

Viena no populārākajām ekskursijām, kur Jūs varēsiet apmeklēt četras interesantākās salas Trang provincē. Būs laiks snorkelēšanai pa koraļļu rifu, pētot balto smilšu pludmali. Un viens no galvenajiem punktiem programmā – Noslēpumu lagūnas apmeklējums Emerald Cave salā Koh Mook. Pieeja šai patiesi fantastiskajai vietai ir iespējama tikai caur šauru jūras grotu un tikai pieredzējuša grupas gida pavadībā. Tāpat, Jūs sagaida pusdienas uz Koh Kradan salas.

14. DIENA

Transfērs uz lidostu. Avio lidojums uz Bangkoku. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Bangkokā.

15. DIENA

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Reģistrācija.

Lidojums Bangkoka – Taškenta – Rīga.

Bangkoka – Taškenta: 11:05 – 15:55

Taškenta – Rīga: 18:25 – 20:55

Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā.


Svarīga informācija:

Avio ceļojums uz Taizemi – Tūre – Khao Sok – Krabi – Lanta! Neiepazītā Taizeme!

Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.

Pievērsiet uzmanību! Ja Jūsu ceļošanas datumus iekrīt Ziemassvētkos vai Jaungada svinībās, viesnīcā var būt obligāta piemaksa par svētku pusdienām vai vakariņām. Papildus maksājumu summu Jūs varēsiet uzzināt sazinoties ar tūroperātoru.

Ieejas biļetes apskates vietās, biļetes uz Nacionālajiem parkiem, ūdens pārbraucieni (prāmji un laivas) un citi maksas pakalpojumi būs nepieciešams apmaksāt uz vietas.

Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursijas programmu un apskates objektus.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


 

Taizeme
15
20
1169.00€

no
1169.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma