Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija – Atpūta un ekskursijas

Hot tour

Ceļojuma datumi:

15.10.2018 - Stop sale
 27.03.2019 - 04.04.2019 
 03.04.2019 - 11.04.2019 
 08.05.2019 - 16.05.2019
22.05.2019 - 30.05.2019
 12.06.2019 - 20.06.2019 
 26.06.2019 - 04.07.2019 
10.07.2019 - 18.07.2019 
 31.07.2019 - 08.08.2019
 21.08.2019 - 29.08.2019 
 28.08.2019 - 05.09.2019 
 04.09.2019 - 12.09.2019 
 11.09.2019 - 19.09.2019 
 18.09.2019 - 26.09.2019 
 01.10.2019 - 09.10.2019 
 09.10.2019 - 17.10.2019 
 16.10.2019 - 24.10.2019 

Pamata komplekts no 399 € 
Ekskursiju komplekts 159€
Komplekts bez ekskursijām no 504€
standarta numurs 1/2 DBL
Gruzija
8
20
399.00€
159.00€
504.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!


Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija (Izlidošana no Rīgas)


Skatīties arī citus ceļojumus uz Gruziju

Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – transfērs – viesnīca – brokastīs – ekskursijas),

vai komplekts bez ekskursijam – (cenā iekļauts: lidojums – transfērs – viesnīca – brokastīs).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 150 €  (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

*Lūdzam pievērst uzmanību, ka tūres cena var palielināties sakarā ar lidmašīnas biļešu sadārdzināšanos.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!


Ceļojumu programma:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga-Tbilisi.

2. diena

Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.

Brokastis.

Ekskursija Tbilisi.

Tbilisi – viena no skaistākajam Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva.
Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gondolām. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „valsts sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsi vērot Tbilisi skatus un iemūžināt visskaistākās bildes.

Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Pilsētas teritorija ir sēra pirts vieta. Karstu sērūdeņraža ūdeni piegādā no avota, kas plūst no Mtabori kalna dzīlēm. Kādreiz kvartālu apbūvēja tirdzniecības mājas, amatnieku darbnīcas. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Tu redzēsi pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krustu, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku — jauna atpūtas zona Tbilisi centrā, gar Kūras upi.

Vakarā, pēc vēlēšanās, vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem, kur Jūs varēsiet baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, mūziku un dejas! (papildu maksa 25 EUR)

Nakts viesnīcā Tbilisī.

3. diena

Brokastis.

Brauciens uz Gruzijas vēsturisko apgabalu austrumos – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Gruzijas Vīna tuneļa apmeklējums.

Gvirabi (tunelis) tiek izmantots vīna noturēšanai. Nemainīga visa gada temperatūra tur ir 12-14 grādi, bet mitrums – līdz 70%, kas ir ideāli, dabīgi apstākļi vīnam, kas tiek glabāts ozolkoka mucās, gan arī vīnam pudelēs (papildu maksa ieejas biļetei ~no 7 $).

Tālāk apmeklēsim Telavi pilsētu, kas atrodas skaistajā Alazanas ielejā.

Telavi ir gruzīnu vīna darināšanas tradīciju sirds. Šī pilsēta ir arī slavena ar tās kinematogrāfijas vēsturi, jo tieši te 1970. gados tika filmētas filmas „Mimino” epizodes.

Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzītais Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildu maksa 15 EUR). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsiet apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties kādu vēlēšanos.

Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi – mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Tūre “Ļermontova pēdās (tā laika Gruzijas Kara ceļš Kazbegi)”(papildu maksa 35 EUR).

Izbraukšana uz Gruzijas Kara ceļu! Ierašanās Džvari templī ( UNESCO ), 6. gds. Te var redzēt apbrīnojamu skatu uz pirmo galvaspilsētu un divu upju – Aragvas un Kuras saplūšanas vietu, par kurām ir rakstījis Ļermontovs savā poēmā „Mciri”. Ekskursijas sākums pa Gruzijas Kara ceļu. Visa tūre tiks pavadīta ceļā, Jums būs iespēja baudīt skaistus skatus. Tikai 2 stundu laikā mēs veiksim ceļu no stepes uz alpīnu zonu! Žinvaļas ūdenskrātuves, Ananuri cietoksnis (te mēs apmeklēsim 17. gs. templi) . Ierašanās Gudauri – valsts galveno kalnu slēpošanas kūrortu.

   

Ja būs labi laika apstākļi, dosimies uz Kazbegi!! Pārbrauciens pāri Krusta pārejai! Ierašanās Kazbegī! Pēc vēlēšanās, brauciens pa bezceļiem uz Gergeti Trīsvienības templi (papildu maksa 10 EUR/cilv.). Ar ko šī baznīca ir interesanta? Pirmkārt, tas ir vienīgais krusta kupola templis šajā rajonā. Otrkārt, tā atrašanās vieta. Gergeti Trīsvienība – tas ir augstkalnu baznīca. Tā atrodas 2170 m augstumā, Kazbegas kalna pakājē. Tādā augstumā Jūs vairs nesatiksiet nevienu baznīcu nevienā pasaules valstī! Līdz ar to ļoti populārs kadrs ir šīs baznīcas attēls uz kalnu fona.

Netālu no baznīcas sākas maršruts līdz meteostacijai, ar turpmāko uzkāpšanu Kazbegā. Līdz ar to baznīca ir kulturāls papildinājums alpīnisma un kalnu tūrisma cienītājiem. Krievu literatūrā templis un klosteris ir atpazīstami Puškina dzejolī „Kazbekas klosteris”, kas tika uzrakstīts 1929. gada maijā.

Brīvs laiks. Atgriešanās Tbilisi

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām pilsētas apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli dievnamu, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tas kalpoja par gruzīnu tautu garīgo centru.

Šeit mēs apmeklēsim vīna māju, kur mēs izbaudīsim gardās tradicionālas Gruzijas pusdienas ar Gruzijas mājas vīna degustācija (piemaksa 25 EUR). Dažadu vīna šķirnu degustācija – sartvīns, baltvīna, čhačha no nacionāla trauka un stāsti par vīnogu kultūru un vīna ražošanu Gruzijā, kuru Jums izklāstīs vēsturnieks un vīndaris-degustātors, un šīs stāsts paliks Jūsu atmiņa uz ilgu laiku.

Tālāk alas pilsētas Upliscihe apmeklējums (ieejas biļetes cena ap 5 $).

Ceļš uz Kutaisi pusi. Nakts tranzīta viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Kutaisi.

Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir izplātīti paleolīta laikmeta pieminekļi.

Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies.

Ceļš uz Batumi. Vakara ekskursija Batumi.

Batumi – pilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Andžarijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā. Ierodoties Batumi, Jūs gaidīs pilsētas apskates ekskursija.

Iekārtošanās viesnīcā.

7. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz kalnu Adžariju (papildu maksa 30 EUR).Slavenā Macunheti ūdenskrituma apmeklējums, apmeklēsim arī carienes Tamāras arku tiltu. Tālāk ceļš vedīs uz senāko Gruzijas cietoksni–Gonio cietoksni (ieejas biļete 2$).

Tālāk Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļetes ~5$)

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Tbilisi pusi.

Ierašanās Boržomi. Ekskursija pilsētā.

Pilsēta ir slavena ar savu Boržomi minerālūdeni, kas aizņem pirmo vietu Gruzijas eksporta ietvaros, pēc ierašanās uzreiz varēsiet nogaršot īstu Boržomi ūdeni!

Boržomi avotu apmeklēšana – ieejas biļete ap 1 $

Ierašanās Tbilisi. Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums Tbilisi – Rīga.


Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga.

Dzīvošana 3* viesnīcās: 7 naktis ar brokastīm.

Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg, izmēri 55х40х20 cm

Bagāža līdz 20 kg (maksimāli pieļaujamais izmērs – 100х50х80 cm)

Grupas vadītāja pakalpojumi


Ekskursiju komplekts – 159 €, cenā iekļauts: 

Transporta pakalpojumi

Grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma laikā

Ekskursija Batumi.

Ekskursija Tbilisi

Ekskursijas brauciens Kahetijā, Bodbē

Ekskursijas brauciens Mchetā, Gori

Ekskursijas brauciens uz Boržomi

Ekskursija Kutaisi


Ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija

Papildus, pēc vēlmes tiek apmaksāts:

maltīte klosterī – 15 EUR

vakariņas restorānā (programmas 2. dienā) – 25 EUR

Tūre „Ļermontova pēdās” – 35 EUR

ieejas biļetes Cinandali muzejā un alu pilsētā

ieejas biļetes apskates objektos

ekskursijas brauciens uz kalnu Adžariju un Botāniskā dārza apmeklējums – 30 EUR (minimāli 20 cilv.)


Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija

* Lūdzam pievērst uzmanību, ka tūres cena var palielināties sakarā ar lidmašīnas biļešu sadārdzināšanos.

* Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūres programmu.

Visas ekskursijas ir krievu valodā!

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – transfērs – viesnīca – brokastīs – ekskursijas),

vai komplekts bez ekskursijam – (cenā iekļauts: lidojums – transfērs – viesnīca – brokastīs),

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 150 €  (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

*Lūdzam pievērst uzmanību, ka tūres cena var palielināties sakarā ar lidmašīnas biļešu sadārdzināšanos.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Gruzija
8
20
399.00€
159.00€
504.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!