Aviotūre – Lieliskie Itālijas Dienvidi ( Neapole, Kapri, Sorrento, Pozitano)

Ceļojuma datumi:

  • 17.02.2019 - STOP SALE
  • 10.03.2019 - 14.03.2019
  • 07.04.2019 - 11.04.2019

Pamata komplekts 199 €

 + Ekskursiju komplekts 159 €

Komplekts bez ekskursijām 269 

standarta numurs 1/2 DBL

 

Aviotūre – Lieliskie Itālijas Dienvidi ( Neapole, Kapri, Sorrento, Pozitano)


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 120 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekta cenā iekļauts:

Lidojums Kauņa – Neapole – Kauņa
Rokas bagāža (40 х 20 х 25 cm)
Dzīvošana 3* viesnīcā – 4 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)


Ekskursiju komplekts – 159 € , cenā iekļauts:

Transporta pakalpojumi
Grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursija Neapolē
Ekskursijas brauciens uz Pompejiem un pie Vezuva
Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 27 EUR/turp-atpakaļ)


Pēc vēlēšanas piedāvājam:

Ekskursijas brauciens “Amalfi, Pozitano, Sorento” 35 €
Vakariņas viesnīcā 32 €
Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu 27 €
Transfērs Rīga – Kauņa – Rīga 30 €


Papildus tiek apmaksāts : 

Tūristu nodeva par uzturēšanos Itālijā – 1,5 €/cilv./dienā


1. DIENA

Transfērs Rīga – Kauņa (papildus maksa 30 EUR).

Tikšanās Kauņas lidosta ~ 4:15 (precīzu laiku skatieties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms brauciena sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Lidojums Kauņa – Neapole (~06:15- 08:00).

Ekskursija Neapolē.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Došanās uz 3* viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

2. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Pompeji un Vezuvs”.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

Vezuvs ir vienīgais aktīvais kontinentālās Eiropas vulkāns. Vezuvs un zem tā lavas apglabātas, bet vēlāk atraktās senās pilsētas vilina uz šejieni ļoti daudzus tūristus. Vezuva teritorija ir milzīgs rezervāts un nacionālais parks, kas tika ierīkots 1995. g. Šeit ir ierīkotas 9 pastaigu takas. Vulkāna izvirdums ir iedvesmojis vairākus māksliniekus. Piemēram, 1777. gadā franču mākslinieks  Pjērs Žaks Volārs ir uzgleznojis “Vezuva izvirdums”, bet jau 1833. gadā krievu mākslinieks Kārlis Brilovs ir uzgleznojis savu mākslas darbu “Pompeju pēdējā diena”, kas ir veltījums šai pasaulē zināmai katastrofai.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

3. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (papildu maksa 27 EUR/turp-atpakaļ).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskārtos skaistuma iemiesojumam.

Brīvs laiks. Piedāvājam jūras pastaigu ar iespēju apmeklēt vienu no galvenajām salas vizītkartītēm – Zilo grotu, zemūdens un pazemes ala klintī, kur ūdens krāsa ir neparastā spilgti zilā krāsā (papildmaksa).

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

4 DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens “Amalfi piekraste ar Sorento apmeklējumu, Amalfi, Pozitano, Sorento” (piemaksa 35 EUR).

Ekskursija sāksies gleznainajā Sorento pilsēta.

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi. Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Amalfi piekrasti. Pieturēsim skatu laukumā, lai pavērotu jūras skatus. Apmeklēsim Pozitano piejūras pilsētiņu. Tās pastāvēšanas laikā, Pozitano no neliela zvejnieku ciematiņa ir izaudzis vienā no pazīstamākajiem kūrortiem pasaulē. Leģenda vēsta, ka pilsētu ir dibinājis jūras dievs – Poseidons, jo viņu ir tik ļoti apbūris Pazitejas nimfas skaistums, ka viņš ir uzdāvinājis viņai nelielu piekrastes pilsētiņu. Tieši nimfas vārdā tika nodēvēta pilsēta. Tālāk seko keramikas un porcelāna izstrādājumu ražotnes apmeklējums.

Ekskursijas turpinājumā ir Amalfi pilsēta. Apmeklēsim vienu no galvenajām apskates vietām – Sv. Andreja katedrāli (papildu maksa par ieejas biļeti ~3 EUR), kas ir celta Sicīlijas arābu stilā. Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās var apmeklēt jūras alu Amalfi piekrastē. Šis unikāls dabas veidojums tiek dēvēts par Esmeraldas jeb Smaragda grotu (papildu maksa).

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

5. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Neapole – Kauņa (~13:05-16:50).

Tranfērs Kauņa – Rīga (papildus maksa 30EUR).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!