Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē / viesnīcā ADRIA 3 *


Ceļojuma datumi:

13.09.2018. - Garantēts

20.09.2018. - Garantēts


Pamata komplekts no 299 €

Transfērs 169 €

Ekskursiju komplekts 189 €

standarta numurs 1/2 DBL


Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē  – Atpūta viesnīcā ADRIA 3 * – Ekskursija KRK salā – Ekskursija Istrijas pussalā – Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvicas ezeri” – Ekskursijas brauciens uz Venēciju


Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē / Atpūta viesnīcā ADRIA 3 *

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursija uz Venēciju),

Bonus: Transfērs iekļauj ekskursiju uz Venēciju (papildus tiek apmaksāta – iebrāukšanas nodēva 5 eur. un motorkuģītis 15 eur.).

Vienam bērnam no 2 līdz 6 g.  izvēlēties bērnu komplektu, ar nosacījumu kā bērns guļ kopā ar vecākiem vienā gultā.

Bērnam līdz 2 gadiem – bezmaksas, ar nosacījumu kā bērns guļ kopā ar vecākiem vienā gultā.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: Iegādājoties ekskursiju komplektu, nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm) iekļauta cenā!

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 160 € (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku, ja vēlāties citu izmitināšanas variantu, lūdzu norādiet to komentāros veicot pasūtījumu, balstoties uz informāciju programmas beigās vai arī sazinieties ar operatoru!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”


Lidojums Rīga – Venēcija “Venice, Marco Polo Airport” – Rīga / Ekskursiju tūres pēc vēlmes:  KRK sala – Istrijas pussala – Rovinja un Pula – Plitvices ezeri – Venēcija + Murano un Burano salas

Skatīties viesnīcu: ADRIA 3*

Ceļojumu programma:

1. diena

Tikšanās lidostā ~20:00. Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”. Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz KRK salu (Horvātija). Iekārtošanās viesnīcā ADRIA 3*. Atpūta. Brīva diena.

Viesnīca Adria 3* ir izvietota kūrorta pilsētā Malinska, dažu minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas Wi-Fi, restorāns, kurā Jūs variet nobaudīt vietējo un Eiropas virtuvi, kokteiļu bārs un brīnišķiga terase.

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē Jūs gaida ceļojums pa vislielāko un skaistāko salu Kvarner līcī — KRK salu (Otok KRK).

Krka pilsēta ir atgādinājums Horvātijai par Frankopanu dinastijas arhitektūras un vēsturisko nozīmi. Pilsētas centrālais laukums, no kurienes sāksies pastaiga pa vecpilsētu, lai gan ir neliels, bet diezgan mājīgs un uzmanības piesaistošs visiem pilsētas apmeklētājiem. Vecos laikos pilsētas valdnieki šeit paziņoja un publiski apsprieda visus salas un pilsētas nozīmīgos notikumus. No Centrālā laukuma atzarojas dažas šauras ieliņas, kas vijas gar seno ēku sienām. Lielākā daļa ielu beidzas pilsētas pludmalē vai krastmalā. Centrālajā ielā atrodas veikali, zivju restorāni, suvenīru veikaliņi, un protams, mājas saldējumu bodītes (Sladoled), kuru sortiments ir vienmēr daudzveidīgs.

Ekskursijas turpinājumā pietura (pieturas ilgums ~ 2 stundas) peldei pilsētā Baška (Grad Baška). Pilsēta ir slavena ar tās smilts-oļu pludmali vairāku kilometru garumā, dzidro ūdeni un kalnu ainavām, kas padara atpūtu un peldi šeit par īstu paradīzi. Tālāk dosimies uz Vrbnik. Vēl viena brīnišķīga Horvātijas pilsēta, kur atrodas visšaurākā ieliņa pasaulē. Īsa pastaigu ekskursija pilsētā ļauj novērtēt tās burvību, kuru piepilda Vidusjūru garšaugu aromāts, kas aug māju pagalmos.

Pēc vēlēšanās Horvātijas vīnu un slavenās rakājas degustācija.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens ar kuģīti un zivju pikniks. Mēs veiksim ceļojumu ar kuģīti Kvarner līcī un izbrauksim zem slavenā tilta, kas savieno Krk salu ar kontinentu. Pieturēsim, lai izbaudītu peldi vienā no klusajiem līčiem, restorānā jūras krastā varēsim nogaršot vairākus svaigi izzvejotās zivju veidus, kas ir sastopamas līča ūdeņos. Visas dienas garumā kuģa kapteinis cienās visus gribētājus ar vietējiem alkoholiskajiem dzērieniem.

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Istrijas pussalu ar iespēju apmeklēt pilsētas Rovinja un Pulā.

Ekskursijas programma sākas ar pastaigu pa seno Rovinja pilsētu. Rovinja pilsēta tiek saukta par „visromantiskāko pilsētu Horvātijā”, pateicoties tās unikālajai gaisotnei, ko rada šaurās bruģakmens ielas, sarežģīti izrobotas krasta līnijas, jahtas un zvejas laivas, kas šūpojas zilā ūdenī, priežu skuju smarža un jūras gaiss. Tā tiek dēvēta arī par „mazo horvātu Venēciju”, jo viduslaiku vecpilsētas namu akmens sienas, kas klātas ar māla dakstiņu, paceļas tieši no jūras.

Pulā – lielākā Istras pilsēta, liela jūras osta un starptautiskais tūrisma centrs. Iespējams Pulā ir visnoslēpumainākā un neparastākā pilsēta Horvātijā. Tas ir saistīts, galvenokārt, ar tās bagāto vēsturi, kas ievērojami ietekmēja arhitektūru, kultūru un tradīcijas. Šeit ir ko redzēt, bet tajā pašā laikā, Pulā ir grūti nosaukt par mīļu un jauku pilsētu, tā ir drīzāk moderna un mazliet auksta, bet ar vairākiem mājīgiem stūrīšiem, kas ir fragmenti no pagātnes.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens Plitvicas ezeru Nacionālajā parkā (Plitvicka jezera) (par ieeju Nacionālajā parkā jāmaksā papildus).

Tas patiesi ir dabas brīnums: 16 ezeri, ko saista 92 ūdenskritumi. Tie, kas šeit bijuši, apstiprinās – ja eksistē paradīze zemes virsū, tad tā atrodas tieši Plitvicē! Ne velti tūristus šī vieta vilinājusi jau kopš 18.gadsimta. Nacionālais parks Plitvices ezeri 1979. gadā tika iekļauts Pasaules mantojumu sarakstā. Nacionālā parka mežos dzīvo ļoti daudz dzīvnieku, tai skaitā vilki, lāči, mežacūkas un brieži..

Atgriešanās viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

8. diena

Brokastis. Apartamentu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Venēciju (+ 15 EUR motorkuģītis + 5 EUR iebraukšanas nodeva).

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.
Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums uz Rīgu (~0:30- 4:00).


Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē / Atpūta viesnīcā ADRIA 3 *

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Venēcija – Rīga

Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm)

Dzīvošana viesnīcā ADRIA 3* – 7 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)

 Grupas vadītāja pakalpojumi


Obligāti tiek apmaksāts:

1 EUR/cilv., nodeva par visu uzturēšanās laiku Horvātijā

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 160 € (norādiet komentāros pie pasūtījuma)


Ekskursiju komplekts – 189 EUR, cenā iekļauts:

Vieta komfortablā autobusā

Transfērs lidosta–KRK sala (Horvātija)-lidosta

Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursija KRK salā

Ekskursija Istrijas pussalā

Ekskursijas brauciens uz Venēciju(papildu maksa: 15 € motor-kuģītis + 5 € iebraukšanas nodeva)

Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvicas ezeri” + ieejas biļetes muzejos tiek apmaksātas atsevišķi

Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm)

Ekskursijas notiek krievu valodā 

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: Iegādājoties ekskursiju komplektu, nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm) iekļauta cenā!


Papildus, pēc vēlmes tiek apmaksāts:

Brauciens ar kuģīti un zivju pikniks (cenu var uzzināt pie grupas vadītāja)

Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām – 22 €

Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm) – 40 EUR vienā virzienā


Ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi. 

Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē – Atpūta viesnīcā ADRIA 3 *. Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. 

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz KRK salu – Horvātija – Tūre uz Adrijas jūras piekrastē – Atpūta viesnīcā ADRIA 3 *

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursija uz Venēciju),

Bonus: Transfērs iekļauj ekskursiju uz Venēciju (papildus tiek apmaksāta – iebrāukšanas nodēva 5 eur. un motorkuģītis 15 eur.).

Vienam bērnam no 2 līdz 6 g.  izvēlēties bērnu komplektu, ar nosacījumu kā bērns guļ kopā ar vecākiem vienā gultā.

Bērnam līdz 2 gadiem – bezmaksas, ar nosacījumu kā bērns guļ kopā ar vecākiem vienā gultā.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: Iegādājoties ekskursiju komplektu, nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm) iekļauta cenā!

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 160 € (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku, ja vēlāties citu izmitināšanas variantu, lūdzu norādiet to komentāros veicot pasūtījumu, balstoties uz informāciju programmas beigās vai arī sazinieties ar operatoru!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”