Avio ceļojums uz Itāliju – Krāsainā Itālija – Milāna – Florence – Piza – Boloņa – Venēcija

Hot tour

Ceļojuma datumi:

25.05.2019 - STOP SALE
01.06.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA
08.06.2019 - GARANTĒTS
05.10.2019 - 12.10.2019
26.10.2019 - 02.11.2019
16.11.2019 - 23.11.2019
07.12.2019 - 14.12.2019

Pamata komplekts no 249  

Ekskursiju komplekts 189 € 

Komplekts bez ekskursijām 408 €

standarta numurs 1/2 DBL

 

Itālija
8
20
249.00€
189.00€
408.00€

no
249.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 150 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu! 

Informāciju par brīvo vietu skaitu un ceļojuma cenu precizēt pie operatora!

Lai saņemtu sīkāku informāciju, zvaniet: 27317707; 27319133.


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga-Bergamo-Rīga (Ryanair);
1 maza soma ( 42 х 20 х 30 cm);

1 nakts 3 * tranzīta viesnīcā ar brokastīm;
dzīvošana 3 * viesnīcā (divvietīga izmitināšana) – 6 naktis ar brokastīm (5 brokastis + 1 brokastis tiek iedotas līdzi);

grupas vadītāja pakalpojumi.

transporta apkalpošana


Ekskursiju komplekts – 189 EUR, cenā iekļauts:

ekskursijas brauciens uz Venēciju;
ekskursijas brauciens „Boloņa-Rimini-Sanmarīno”;
ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu;
ekskursijas brauciens uz Milānu un Veronu.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 150 €;
viesnīcas tūristu nodoklis 1 – 2 €/dienā no cilvēka;
iebraukšanas nodeva Pizā -3 €;
kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa – 5 €;
sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās)

ekskursija uz Romu un Vatikānu – 45 €;
gastronomiskā tūre Toskānas reģionā (ieejas biļetes, degustācija tiek apmaksātas atsevišķi) – 25 €;
nododamā bagāža līdz 10 kg (55 x 40 x 20 сm) turp un atpakaļ – 40 €;
nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg (iegādājoties ceļojumu) – 35 €;
nododamā bagāža Bergamo – Rīga 20 kg (iegādājoties ceļojumu) – 35 €;
nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg (pēc ceļojuma iegādes) – 45 €;
nododamā bagāža Bergamo-Rīga 20 kg (pēc ceļojuma iegādes) – 45 €.

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


1.DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā ~12:45.

Lidojums Rīga-Bergamo (Milāna) (plkst. ~14:50- 16:35 ) . Ceļš uz Bergamo. Brīvs laiks. Jums būs iespēja patstāvīgi apskatīt pilsētu un ieturēt vakariņas.

Ceļš uz viesnīcu Milānas apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

Ceļojuma programmas izmaiņas – visām tūrēm no 20.04.2019

Tikšanās Rīgas lidostā ~19:00.

Lidojums Rīga – Bergamo ( ~20:55-22:35).

Ceļš uz viesnīcu Milāna apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA
Brokastis.

Milāna un Verona: divas Itālijas pilsētas, divas realitātes.

Milāna – Itālijas darījuma un industriālā pilsēta, kā arī Eiropas modes noteicēja. Milāna ne reizi vien ir bijusi Romas Impērijas galvaspilsēta. Šodien Milāna ir pasaules modes un dizaina galvaspilsēta, visdinamiskāk attīstītā pilsēta. Milāna ir bagātīgākā kultūras pieminekļu glabātuve.

Šekspīrs reiz rakstīja: „Nav pasaules aiz Veronas vārtiem”. Un Veronas iedzīvotājiem šī frāze ir nenoliedzama patiesība. Pilsētas mūri uzticami glabā noslēpumus un leģendas par drosmīgiem kareivjiem, stāstus par laimīgu un traģisku mīlu. Viens no tiem vēsta par Romeo un Džuljetu un padarīja Veronu slavenu kā visromantiskāko pasaules pilsētu, pārvēršot to par visu mīlnieku galvaspilsētu.

Brauciens uz 3* viesnīcu pēc fortūna sistēmas.

Nakts viesnīcā.

3.DIENA
Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu (papildus maksa ~5 eur par sabiedrisko transportu Florencē un iebraukšanas maksa Pizā – 3 eur.)

Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un virkne Renesanses piļu ir Florences vizītkarte. Pilsēta noteikti rosināt vēlmi baudīt dzīvi. Apmeklējot Florenci, Tu ienirsi mākslas virpulī. Pilsēta izskatās pēc milzīgas teātra dekorācijas, kas uzstādīta vairākus gadsimtus atpakaļ. Nelielā šīs pilsētas platībā atrodas tik daudz apskates objektu un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar paiet ne soli, lai nesastaptos ar kādu vēstures pieminekli.

Piza ir neliela Itālijas pilsēta, kas atrodas līdzenumā starp Pizano kalniem un Ligūrijas jūru. Tajā mīt 100 000 iedzīvotāju. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda ”рisae”, kas nozīmē “upes grīva”. Tā ir slavena ar arhitektūras ansambli, kura pērle ir viena no Itālijas vizītkartēm – krītošais Pizas tornis. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules katru gadu dodas to apskatīt. Pizā ir arī citi arhitektūras šedevri. Dievnama ansamblim Brīnumu laukumā (Pizza dei Miracoli) nav līdzvērtīga visā pasaulē. Trīs ēkas no žilbinoši baltā marmora atrodas pilsētas centrā: centrā – Santa Maria madžore, kas slavena ar saviem izmēriem, rietumos – skaists baptistērijs, dievnams Duomo di Pisa ar spārnoto lauvu uz jumta.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA
Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis tiek iedotas līdzi). Pēc vēlmes ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (45 € + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda. Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.DIENA
Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa 15 € motorkuģītis + 5 € -iebraukšanas nodeva).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Šo pilsētu droši var saukt par pilsētu-muzeju. Te uz katra soļa ir aizgājušo gadsimtu pieminekļi, šedevri un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: „Zelta tilts”, „Nopūtu tilts” un „Mainītāju tilts”, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņu Tornis, zvanu tornis Kampanille ar skatu laukumu, varenais Arsenāla komplekss, Santa Maria della Salute katedrāle, Frari baznīca, tirdzniecības iela Merčerija. Lielākā daļa Venēcijas ieliņu-kanālu ir tik šauras, ka pretējo māju sienas var viegli aizsniegt, bet pašu ēku augstums ir līdzvērtīgs 7 stāviem. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6.DIENA
Brokastis. Ekskursijas brauciens „Boloņa-Rimini-Sanmarīno”.

Boloņa — ne tikai dzīvošanai viskomfortablākā pilsēta Itālijā, bet arī svarīgākais kultūras centrs, kurā jau 1088. gadā tika dibināta pirmā universitāte Eiropā, kur dzimst mūsdienīga jurisprudence un medicīna. Te strādāja Rafaēls, Mikelandželo un topošais Uspenskas katedrāles dibinātājs Maskavas Kremlī — Aristotelis Fioravanti. Te var stundām ilgi klīst pa garām galerijām, pie reizes uzkāpjot vienā no visaugstākajām viduslaiku torņiem Itālijā. Svarīgi ir tas, ka tieši Buloņa ir Itālijas kulinārijas galvaspilsēta, kas pasaulei uzdāvināja mājas nūdeles tagliatelle, pinjoleto vīnu un Boloņas mērci.

Romanja — visviesmīlīgākais reģions Itālijā, kur 2000 gadu atpakaļ piestāja kuģi no visas Vidusjūras rajona , viduslaikos — nāca svētceļotāji no visas Eiropas, bet mūsdienās atpūšas miljoniem cilvēku no visas pasaules. Tikai nedaudzi zina, ka Rimini — visslavenākajā Romanjas pilsētā — izņemot pludmales un simtiem viesnīcu atrodas vissenākā romiešu triumfa arka, pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā Renesanses laika katedrāle. Un pat ne visi vietējie iedzīvotāji zina par to, ka tiltam Tibērija 2014. gadā apritēja 2000 gadu, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvojis un mācījies 20 gds. režisors Federiko Fellīni.

Pavisam blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesiem, kas katru gadu te atbrauc, ir iespēja nogaršot populāros Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kuru preces netiek apliktas ar nodevu, kā arī personīgi pārliecināties par to, ka Sanmarīno dēvē par Eiropas balkonu, pateicoties elpu aizraujošiem dabas skatiem, kas paveras no 700 metru augstuma. Turklāt, tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem atbrauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie mācītāji.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7.DIENA
Brokastis. Pēc vēlmes, gastronomiskā tūre Toskānas reģionā, kur apmeklēsim Sienu un Sandžiminjano (papildu maksa 25 EUR+ papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes, degustācija).

Toskāna — tas ir ne tikai visslavenākais mūsu planētas nostūris, bet arī skaistuma, UNESCO pilsētu, labāko Itālijas vīnu un ainavu dizaina meistaru sakoncentrējums. Šī reģiona divas pērles ir pilsētas Siena un Sandžiminjano.

Siena – Toskānas provinces centrs un viena no skaistākajām Itālijas pilsētām, kas savās šaurajās ieliņās ir saglabājusi viduslaiku atmosfēru. Lielāka daļa Sienas celtņu datējas ar 13.-14. gds. Galvenais Sienas laukums ir piazza del Campo, kur atrodas izsmalcināta un eleganta Publiko pils, pašlaik te atrodas pilsētas muzejs, par ievērojamu vietu tiek uzskatīta arī palazzio Kommunale , efektīgs tornis (Torre del Mangia), marmora kapela, strūklaka „Prieka avots”.

Vienā no visskaistākajiem centrālās Toskānas pakalniem, stalto ciprešu un lauru koku vidū atrodas vīna darītava, kur jau gadu desmitiem ražo nepārspējamos kjanti vīnus, kas sākot ar 19. gds. ir Itālijas simbols visā pasaulē. Te var nogaršot arī baltvīnu Vernaččo, kas pirmais no Itālijas vīniem ieguvis Eiropas kvalitātes zīmi. Bet pats galvenais, ka blakus vīna darītavai strādā agro saimniecība, kur Jūs varēsiet iepazīties ar Itālijas fermas apsaimniekošanas tradīcijām, bet arī nogaršot vietējas desas un sierus.

Sandžiminjano ir viena no gleznainākajām un visvairāk apmeklētākajām Toskānas pilsētām. Unikāla arhitektūra, fantastiskas ainavas, viduslaiku pilsēta, kas lieliski saglabājis savu izskatu līdz mūsdienām. Galvenā pilsētas apskates vieta ir pilsētas mūri un četrpadsmit akmens torņi — „viduslaiku debesskrāpji”, kurus uzcēla izcilākās ģimenes, vēloties pasvītrot savu sabiedrisko stāvokli.

Nakts viesnīcā.

8.DIENA
Agra numuriņu atbrīvošana (brokastis tiek iedotas līdzi)

Transfērs uz Bergamo lidostu. Lidojums Bergamo-Rīga (~10:25- 14:05).

Ceļojuma programmas izmaiņas – visām tūrēm no 20.04.2019

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz Bergamo. Brīvs laiks. Jums būs iespēja iepazīties ar pilsētas apskates objektiem.

Transfērs uz lidostu.Lidojums Bergamo – Rīga (~16:50-20:30)


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Ceļojuma datumi: garantēts / izpārdots / atcelts.

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu! 

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

 

Itālija
8
20
249.00€
189.00€
408.00€

no
249.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma