Avio ceļojums uz Ķīnu – Aizraujošā Ķīna – Tūre ar ekskursijām

47% ATLAIDE

Ceļojuma datums:

13.11.2018 - Pēc pieprasījuma!


Pamata komplekts  no 1295 689€ 

+ Ekskursiju komplekts 269€


Komplekts bez ekskursijām 1535€ 928€


standarta numurs 1/2 DBL


Ķīna – Ceļojums uz Ķīnu – Tūre Aizraujošā Ķīna – Tūre ar ekskursijām – Pekina – Tiananmen – Mao Dzeduna piemiņas nams – Lielo Ķīnas mūris – hejuaņ vasaras imperatoru rezidence – Hančžou – Lininsi (Dvēseles patvēruma templis) – “Drakona akas” plantācija – Sučžou – Muļķu aka – Zobeņu dīķis – Zīdu fabrika Nr.1 – Šanhaja – Huanpu dārzs – Tautas laukums – Nefrīta Budas templis – Šanhajas budisma institūts – Pilsētas Dievu templis – Prieka dārzs – Pudun – Ķīņas banka – Šanhajas finanšu centrs


Ceļojums uz Ķīnu – Tūre Aizraujošā Ķīna

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai komplekts bez ekskursijām – (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā – 175 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas grafiks”.


Ceļojuma programma: 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga – Pekina (Turkish Airlines).

13 Nov Rīga (RIX) – Stambula (IST) 18:35 – 22:35

2. diena

Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

14 Nov Stambula (IST) – Pekina (PEK) 01:45 – 16:00

3. diena

Brokastis.

Ekskursiju programma: Pekinas vārti – Tiananmen, kas ir ne tikai Pekinas, bet arī visas Ķīnas sirds.

Путешествие в Китай / тур

Tautas Sapulces nams, Nacionālais muzejs, Mao Dzeduna piemiņas nams, Piemineklis cīnītājiem par Ķīnas tautas atbrīvošanu – unikālie padomju monumantālā klasicisma un Ķīnas pils stila sajaukuma paraugi. Notikumi, kas ir atstājuši svarīgas pēdas Ķīnas vēsturē, notika galvenajā pilsētas laukumā, kas neapšaubāmi ir pilsētas spilgtākais apskates piemineklis. Tūristus piesaista ne tikai iespēja uzņemt bildes nacionālo simbolu fonā, bet arī valsts karoga pacelšanas/nolaišanas ceremonija. Laukuma ziemeļu daļā atrodas Pekinas vārti – ieeja Aizliegtajā pilsētā, kas gandrīz 6 gadsimtus bija slēgta vienkāršo cilvēku acīm. Pēc restaurācijas 1989. Gadā Aizliegta pilsēta un Imperatora pils atvēra savas durvis cilvēkiem, bet joprojām turpina glabāt daudzus noslēpumus. Pārtraukums launagam. Brauciens uz Lielo Ķīnas mūri. Lielā Ķīnas mūra Czujuņguaņ apture kļuva par pēdējo šķērsli ceļā uz galvaspilsētu, tāpēc to nostiprināja īpaši rūpīgi. Šeit var redzēt Mao Dzeduna autogrāfu “Nav īsts varonis tas, kas nav pabijis uz Lielā Ķīnas mūra” un apmeklēt bijušo komandas punktu, kazarmas, kā arī vienu no leģendārā trīsvalstu laikmeta, bet mūsdienās kara un bagātības Dieva – Guaņ Juņ, varoņu tempļiem . Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Путешествие в Китай / тур

4. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas programma: Ihejuaņ vasaras imperatoru rezidence.

Viena no trim Ķīnas valdnieku vasaras rezidencēm, kas tika uzcelta 1750. gadā. Imperatora parka ansamblis, kas izsmalcināti apvieno sevī gan vietas izklaidei un atpūtai, gan arī majestātiskus tempļus un lietišķas ēkas. Mēs redzēsim ēku – Pekinas operas šūpuli, apskatīsim izsmalcinātu tiltu „Septiņpadsmit pērles”, dzirdēsim virkni stāstu par pēdējas Ķīnas valdnieces – Cisi – dzīvi. Kunmingu ezers, uz kura atrodas rezidence, ir lielāka Pekinas ūdenstilpne. Tas sadalīts 3 daļās un divas mazākās pēc izmēra daļas izmanto lotosu un saldūdens pērļu audzēšanai. Iepazīšanās ar pērļu ražošanas tehnoloģiju. Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas. Transfērs uz dzelzceļa staciju, plkst. 15:10 brauciens ar ātrgaitas vilcienu G 35 uz Hančžou (2. klasē) ~20:52 ierašanās, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

Путешествие в Китай / тур

5. diena

Brokastis.

Ekskursiju programma. 6.gs.m.ē. celtā Hančžou ir iemantojusi slavu kā viena no skaistākajām Ķīnas pilsētām. Mūsdienās Hančžou ir Čžecān provinces administratīvais centrs, kura teritorijā atrodas arī Šanhaja, bet tā kļuvusi slavena vēl 12. gs. otrajā pusē, būdama Dienvidu Sun dinastijas galvaspilsēta. Daudzi dzejnieki apdziedāja pilsētas un tās pērles skaistumu – Sihu ezeru, kuru divu no četru klasisko mīlas stāstu notikumi risinājušies tieši te. Nevarēsiet paspert ne soli, lai kāds neatgādinātu par šo leģendu vai stāstu.

Путешествие в Китай / тур

Būdams apburts ar vietējo ainavu skaistumu, 4.gs.m.ē. kāds mūķis ir dibinājis templi, kas ieguvis nosaukumu “Lininsi” – Dvēseles patvēruma templis. Pašlaik tā ir Hančžou ziemeļu daļa. Te mēs iepazīsimies ar unikālu kalnu, redzēsim Budas dabas attēlojumu, kā arī daudzus citus ar rokām veidotos un klintī izgrebtos attēlus – pēdējais no tiem ir datējams ar 14. gs. Gleznainajos Lunczin ciemata pakalnos kopš seniem laikiem tiek audzēta tēja, kas ieguva godpilnu titulu „Slavenā Ķīnas tēja”. Pastaigāsimies pa plantāciju „Drakona akas”, iepazīsim maigo tējas lapiņu vākšanas un apstrādes tehnoloģiju, kā arī iepazīsimies ar unikālajām zaļās tējas īpašībām. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Путешествие в Китай / тур

6. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Brauciens ar tūrisma autobusu uz Sučžou (~ 3 stundas). Ierašanās Sučžou.

Ekskursiju programma. 6.gs.p.mē. toreizējais valdnieks ir pavēlējis uzcelt visskaistāko pilsētu pasaulē. Tā ir tapusi Sučžou – paradīzes vieta. Pirmā ekskursijas pieturvieta – Tīģera pakalns. Leģenda vēsta, ka tieši te, glabājot imperatoru, ir uzradies balts tīģeris, kurš pavadījis uz kapa trīs dienas. Redzēsim arī citas interesantas vietas: Muļķu aku, Zobeņu dīķi utt. Pakalna virsotni vainago Juņjaņta pagoda, kas ar savu slīpumu atgādina Pizas torni.

Путешествие в Китай / тур

Maigs klimats nodrošina pilsētas uzplaukšanu. Šo apgabalu dēvē par „rīsu un zivs vietu”, kā arī tieši te zīdtauriņi ir spējīgi saražot visvairāk zīda pavedienu, nekā jebkur citus. Mēs apmeklēsim Sučžou zīdu fabriku Nr. 1, kur iepazīsimies ar zīda ražošanas tehnoloģiju, kā arī ar unikāliem zīda izšuvēju mākslas darbiem. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

7. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursiju programma. Sučžou nelīdzinās nevienai citai Ķīnas pilsētai, tās tēlu pilnībā veido dārzi un ūdens. 13. gs. Marko Polo, ceļojot pa Ķīnu, ir pamanījis šīs pilsētas līdzību ar dzimto Venēciju. Tajos laikos vietējie iedzīvotāji pārvietojās pilsētā pārsvarā ar laivām, un uz katru pilsētas laukuma km2 bija līdz 15 tiltiem! Bet “Austrumu Venēcija” nav slavena ar tās tiltiem un kanāliem, kuru netrūkst arī kaimiņu provincēs (tos mēs redzēsim pa papildu maksu un varēsim pavizināties ar krāšņo laivu – džonku) , bet unikālajiem Dienvidu privātajiem dārziem. Min un Cin laikos turīgie ķīnieši būvēja te savas rezidences. Vientulības dārzs, Tīklu pīšanas meistara dārzs, Kautrīga ierēdņa dārzs iekļauti UNESCO mantojuma sarakstā un kļūst par tūristu svētceļojuma vietu. Mēģināsim pastaigāt te nedaudz agrāk, lai detalizēti iepazīt katru klasiskā Ķīnas dārza elementu. Brauciens ar tūrisma autobusu uz Šanhaju (aptuveni 2 stundas ceļā).

Путешествие в Китай / тур

Šanhaja ir pilsēta Ķīnas austrumos, Jandzi upes grīvā Austrumķīnas jūras krastā. Viena no četrām Ķīnas pilsētām, kurām ir provinces tiesības. Lielākā pasaules pilsēta pēc iedzīvotāju skaita 2005. gadā. Lielākā pasaules osta pēc pārkrautajām kravām 2005. gadā. Milzīgs rūpniecības, transporta, kultūras un izglītības (pilsētā ir 24 universitātes) centrs, kurš, dinamiski attīstoties, kļūst par visas Austrumāzijas centru. Ierašanās, ekskursiju programma: Bund krastmala – var nosaukt par pasaules arhitektūras muzeju. Te ir 52 ēkas, kas ir celtas dažādos arhitektūras stilos: klasicisms, gotiskais neoklasicisms, baroka, kā arī viena no bagātākajām ēku kolekcijām art deco stilā pasaulē. Krastmalas sākumu iezīmēja Huanpu dārzs, uz kuras vārtiem varēja ieraudzīt slavenu plāksni “Ieeja suņiem un ķīniešiem bez saimnieku pavadības ir aizliegta”. Nankinlu kājāmgājēju iela – viena no galvenajām Šanhajas tirgotāju ielām. Kafejnīcas un restorāni, bodītes, kurās var iegādāties pilnīgi visu, sākot no suvenīriem un beidzot ar antikvariātu. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

8. diena

Brokastis.

Путешествие в Китай / тур

Ekskursiju programma: Tautas laukums – galvenais Šanhajas laukums. Kādreiz te bija hipodroms, līdz mūsu dienām ir saglabājusies Žokeja kluba ēka. 1995. gadā ziemeļu daļā tika uzcelta jaunā Šanhajas valdības ēka, un laukums ir pārvērsies. Puķu dobes un strūklakas, Tautas parka ēnainie nostūri, pārvērš to par iemīļoto pastaigu vietu. Uz laukuma atrodas Grand Teātris, Šanhajas muzejs ar tā 4 stāviem, kur glabājas senās glezniecības un kaligrāfijas , nefrīta un bronzas izstrādājumu, monētu un mēbeles kolekcijas. Pārtraukums launagam. Nefrīta Budas templis.

Kompleksa celtniecība tika pabeigta 1928. gadā, te glabājas divas no Birmas atvestās nefrīta Budas statujas. Kopš 1983. gada templī atrodas Šanhajas budisma institūts, bet kopš 1985. gada tiek lasītas dažādas lekcijas. Iespējams, ka paveiksies un redzēsim kādu no tām. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

9. diena

Путешествие в Китай / тур

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursiju programma: 19.gs. vidū iesākās settlement rajonu celtniecība, kurus sāka apdzīvot ārzemnieki un kur valdīja viņu valstu likumi. Vecpilsēta – ķīniešu Šanhaja, ar tās tirgotāju kvartāliem, Pilsētas Dievu templi un galveno apskates objektu – 16. gs. celto Prieka dārzu. Vēl viens lieliskais privātu dienvidu dārzu paraugs sastāv no 2 daļām – atklātās (Lotosa dīķis, Paviljons ezera centrā, Deviņu izliekumu tilts) un slēgtās – rezidences. Mēs redzēsim māju un saimnieka darba kabinetu, sieviešu spārnu, teātri, iepazīsimies ar telpas vizuālās paplašināšanas paņēmieniem, pabarosim zelta zivtiņas dīķos. Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Grūti iedomāties, ka tikai ceturtdaļgadsimtu atpakaļ Hanpu upes austrumu piekrastē – Pudun, atradās tikai rīsa lauki un ostas vienstāvu celtnes. 2015. gadā tika pabeigta 632 m gara Šanhajas torņa celtniecība, kas ir pasaulē trešā lielākā atsevišķi stāvoša celtne. Mēs varēsim uzņemt bildes uz mūsdienu arhitektūras pērļu fona – tornis Šanhajas pērle, Ķīnas banka, Šanhajas finanšu centrs u.c. Tālāk apskates ekskursija un Millenium laukums – milzīgais saules pulkstenis, mākslas muzejs un zinātniski tehniskais muzejs. Transfērs uz lidostu.

Путешествие в Китай / тур

Lidojums Šanhaja – Rīga (Turkish Airlines). Iespēja iekārtoties viesnīcā, lai atpūstos, tuvumā Stambulas lidostā (papildu maksa 35 EUR/cilvēks).

21 Nov Šanhaja (PVG) – Stambula (IST) 23:15 – 06:20

10. diena

Ierašanās Rīgā.

22 Nov Stambula (IST) – Rīga (RIX) 15:30 – 17:40


Ceļojums uz Ķīnu – Tūre Aizraujošā Ķīna

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Pekina; Šanhaja – Rīga

Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 30 kg

Ēdināšana lidmašīnas klajā

7 naktis viesnīcās ar brokastīm

Transfērs viesnīca-lidosta-viesnīca

Transporta apkalpošana

Biļete ātrgaitas vilcienam

Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju apkalpošana ceļojuma laikā

Ķīnā ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem tējas naudu, aptuveni 15 $ visā ceļojuma laikā.


Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 175 €


Ceļojuma cena bez ekskursijām iekļauts:

lidojums Rīga – Pekina; Šanhaja – Rīga;

rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 30 kg;

ēdināšana lidmašīnas klajā;

kompānijas pārstāvja pakalpojumi;

7 naktis viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā);

7 x brokastis;

biļete ātrgaitas vilcienam (Pekina – Hangzhou) ~ 12 stundas (pērkot komplektu bez ekskursijām);

biļete ātrgaitas vilcienam (Pekina – Hangzhou) ~ 6 stundas (pērkot ekskursiju komplektu);

transporta apkalpošana (pērkot ekskursiju komplektu vai komplektu bez ekskkursijām);

kompānijas pārstāvja pakalpojumi (pērkot ekskursiju komplektu vai komplektu bez ekskursijām).


Ekskursiju komplekts 269 EUR, cenā iekļauts:

ekskursiju programma uz Sučžou; 

ekskursiju programma uz Šanhaju ;

ekskursiju programma: “Pekinas vārti – Tiananmen”;

ekskursijas programma: “Ihejuaņ vasaras imperatoru rezidence”; 

ekskursiju programma uz Hančžou.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):  

ēdināšanas izdevumi (pusdienu cena ~ 10 $);

ieejas biļetes apskates vietās ~ 50 $;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;

iespējama izmitināšana 4 * viesnīcā – piemaksa no 120 EUR.


Dokumenti, kuri ir nepieciešami vīzas noformēšanai uz Ķīnu:

pase, derīguma termiņš ne mazāk kā 6 mēneši;

1 fotogrāfija (3×4 cm) krāsaina uz balta fona;

aizpildīta anketa;

apdrošināšana ceļojuma laikā;

vīza tiek noformēta ~ 6 darba dienu laikā.


Vīzas: 

Latvijas Republikas Pilsoņiem:

vienreizēja vīza  – 70 EUR.

Latvijas nepilsoņiem:

vienreizēja vīza – 40 EUR.

Vīzas noformēšanas termiņš 6 darba dienas.


Svarīga informācija:

Ceļojums uz Ķīnu – Tūre Aizraujošā Ķīna

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā, kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sedēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sedēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu menedžeriem.

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību, neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai komplekts bez ekskursijām – (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā – 175 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas grafiks”.