Avio ceļojums uz Singapūru un Malaiziju – Langkavi sala

Ceļojuma datumi:

  • 11.03.2020 - STOP SALE
  • 07.10.2020 - 20.10.2020
  • 12.11.2020 - 25.11.2020
  • 08.12.2020 - 21.12.2020

Pamata komplekts no 829 €

Ekskursiju komplekts 299€

Komplekts bez ekskursijām no 1118 €

standarta numurs 1/2 DBL

Singapūra - Malaizija
- Langkavi
14
20
829.00€
299.00€
1118.00€

no
829.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Avio ceļojums uz Singapūru un Malaiziju – Langkavi sala / Plūdmales atpūta un Apskates ekskursija Singapūrā – Apskates ekskursija Kualalumpūrā – Ekskursija Langkavi salā


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 350 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


 Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga

Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)

Bagāža: līdz 23 kg (garums + platums + augstums) līdz 158 cm. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra-Langkawi – atļautais bagāža svars – līdz 15 kg.

11 naktis *** viesnīcās ar brokastīm


Ja Jūs ceļojat viens, obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 350 €.


Ekskursiju komplekts 299 €, cenā iekļauts: 

Transporta apkalpošana

Grupas vadītāja pakalpojumi

Apskates ekskursija Singapūrā

Apskates ekskursija Kualalumpūrā

Ekskursija Langkavi salā


Papildus (obligāti) tiek apmaksāts:

Iekšējais pārlidojums – Kualalumpura-Langkavi-Kualalumpura – 55 € no personas (cenā iekļauta rokas bagāža 56/36/23 cm + maza soma 30/40/10 cm – kopējais svars 7 kg + nododamā bagāža:119/81/119 cm, svars līdz 15 kg)

Pārceltuve uz salu – 5 €/vienā virzienā

Tūristu nodeva Langkavi salā – 2 €cilv/nakt.

Kualalumpūra – 10 RM ( ~2.3 €) cilv/nakt.

Tūristu nodeva Malaizijā – 10 RM (~2 EUR cilv/nakt)


Pēc vēlēšanās piedāvājam:

Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor – 69 € (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

Tūre “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim””- 69 € (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

Piemaksa par uzlabotu 3* viesnīcas numuriņu (superior room) – 10 € no cilvēka par visu periodu.


Pēc pieprasījumā piedāvājam izmitināšanu 4**** viesnīcās:

1) The Frangipani Langkawi Resort & Spa 4* * (pēc pieprasījumā) –
Cena sākot no 300 €/pers. +pie pamatcenas, ar brokastīm, par visu periodu;

2) Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi 4* (pēc pieprasījumā) –
Superior – (brokastis un tūristu nodeva iekļauti cenā) no 350 €/pers. + pie pamatcenas,
Deluxe room (brokastis un tūristu nodeva iekļauti cenā) – skats uz baseinu 380 €/pers. + pie pamatcenas.


 

Ceļojumu programma:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra.

(18:50 – 21:50 Rīga – Stambula / 02:10 – 17:55 Stanbula – Singapūra)

2. diena

Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Brauciens uz Kualalumpuru (Malaizija)

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

5. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpurā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpuru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpura ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks. Tālāk piedāvājam ekskursijas braucienu uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 €, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā).

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Langkavi salu. ~450 km līdz pārceltuvei (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu – 5 €).

Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.

Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

7. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Langkavi salā.

Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Ja Jums būs karsts, tad droši var nopeldēties. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi salas viesi. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69 €. Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietus ūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

9. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

10. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “2 UNESCO rezervāti – “Mačinčang” un “Kilim” (piemaksa 69 €).

Mačinčang, uz kuru nokļūsim vagoniņā, vērojot salas ainavas no putna lidojuma augstuma, bet otrs rezervāts ir “Kilim” – mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

11. diena

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

12. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kualalumpūru (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu – 5 €).

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Singapūru. Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Došanās uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Rīgu (23:20-05:25 Singapūra- Stambula / 08:20-11:15 Stambula – Rīga)

14. diena

Ierašanās Rīgā.

 


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Singapūra - Malaizija
- Langkavi
14
20
829.00€
299.00€
1118.00€

no
829.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma