Avio ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Ekskursijas Itālijā un Maltā


Ceļojuma periods:

no 03.06.2018. līdz 30.09.2018.

Ceļojuma datumus skatīt zemāk


Pamata cena no 876 € / 8 dienas

Standarta numurs 1/2 DBL

Ir iespējama piemaksa atkarībā no ceļojuma datuma!

 

Avio ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Ekskursijas Itālijā un Maltā – Sicīlija – Katānija – Taormīna – Sirakūzas – Malta (Vittoriosa, Senglea un Cospicua) – Taormīna – Monreale* – Palermo* – Alkantara – Agridžento – Katānija.


Avio ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Itālija un Malta

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts  (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursijas, kas minētas aprakstā),

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja Jūs ceļojat viens vienvietīga izmitināšana viesnīcā pēc pieprasījuma (norādiet, lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”

Tematiska tūre pa Sicīliju: interesanta, izzinoša, nenogurdinoša. Daudz iespaidu, ekskursiju un braucienu. Viesnīca Maltā – 2 naktis. Pastāv iespēja ekskursiju tūri kombinēt ar atpūtu pie jūras. 

Atlidošanas lidosta: Katānija / Aizlidošanas lidosta: Katānija / Grupas ceļojums uz Sicīliju un Maltu

Ceļojuma programma:

1. diena. 

Katānija – Taormīna

Grupas sapulcēšanās lidostas atlidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā.

Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā (no Sant`Alessio līdz Riposto).

Apmešanās viesnīcā.

Brīvais laiks.

Vakariņas.

2. diena.

Taormīna

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursija “Taormīna”: pastaiga pa Taormīnu – vienu no skaistākajām Sicīlijas piekrastes kūrortpilsētiņām, kuru dibinājuši grieķi 4 gs. p.m.ē. un kas kļuvusi par tūrisma pilsētu jau 18. gs. beigās. Jūs skatīsiet viduslaiku ieliņas un 15. gs. celtas pilis, Sicīlijas salā pēc lieluma otro grieķu-romiešu teātri (ieejas biļetes apmaksājamas papildus, 10,00€), priecāsieties par skatiem, kuri paveras uz jūru un Etnas vulkānu, un iepazīsieties ar Sicīlijas tradicionālajiem ēdieniem.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas.

3. diena.

Taormīna – Katānija* – Sirakūzas* – Malta

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz Katāniju un Sirakūzām.

Transfers uz Katāniju un pastaiga pa pilsētu: pilsētas katedrāles, Universitātes laukuma, unikālā zivju tirgus apmeklējums, pastaiga pa ieliņām ar baroka stilā celtiem namiem.

Pārbrauciens uz Sirakūzām – tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsētu, kura atrodas Jonijas jūras dienvidaustrumu piekrastē pie ainaviska līča, kuru no vienas puses ierobežo pussala, bet no otras puses – Ortidžas sala, kur arī aizsākusies pilsētas vēsture. Pilsēta uzcelta vietā, kur agrāk atradās antīkās Sicīlijas galvenā pilsēta. Pilsētas uzplaukums attiecas uz grieķu valdīšanas periodu. Šī bija spēcīgākā grieķu kolonija Vidusjūras reģionā – vienlaikus politiskais, militārais un kultūras centrs. Arī Arhimēda dzimtene, pilsēta, kurā dzīvoja un radīja Platons.

Pastaigas – Sirakūzu pilsētas apskates ekskursijas laikā kopā ar gidu apmeklēsiet Arheoloģisko parku (ieejas biļete iegādājama papildus – 10,00€), skatīsiet galvenos pilsētas tūrisma objektus: katedrāli (ieejas biļete iegādājama papildus – 2,00€), Apollona templi, vienu no lielākajiem Romas perioda amfiteātriem (lielāki ir tikai Kolizejs un Veronas Arēna).

17:30. Grupas transfers uz Pocallo ostu.

Brauciens ar prāmi uz Maltu (ostas nodeva apmaksājama uz vietas*). 

Transfers uz viesnīcu un apmešanās tajā.

4. diena. 

Malta – Vittorioza, Sengleja un Kospikuja – 3 pilsētu rajons

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija uz 3 pilsētu (Vittoriozas, Senglejas un Kospikujas) vēsturisku rajonu, kas atrodas Valletai pretējā Lielās ostas pusē. Šajā rajonā bija Maltas Bruņinieku ordeņa jeb Neatkarīgā militārā un hospitālā Maltas bruņinieku ordeņa pirmā apmetne. Jūs izbrauksiet cauri Kaspikujas pilsētai un nonāksiet Vittoriozo pilsētiņā, izbaudīsiet pastaigu pa tās šaurajām un ēnainajām namu, baznīcu un pirmo bruņinieku sētu cieši ieskautajām ielām.

No Vittoriozo pilsētiņas krastmalas jūs dosieties peldējumā ar Maltai tradicionālajām “daisa” laivām un izbaudīsiet Lielās ostas iekšējo ūdeņu ainaviskumu. Ekskursija noslēgsies Senglejas dārzos, laukumā, no kura paveras panorāmas skats uz Lielo ostu un Sv. Eņģeļa fortu, no kura ordeņa lielmestrs Žans de la Vallets vadīja salas aizsardzību 1565. gada aplenkuma laikā. 

Dienas otrajā pusē – brīvais laiks.

Papildu ekskursija-kruīzs* pa Lielās ostas līčiem un Marsamšetas līci, kūrortpilsētas Slimas apmeklējums, brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena. 

Malta – Taormīna

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Papildu ekskursija “Cita Malta”*.

Aizraujoša tūre pa salu ar “Palazzo Parisio” un Maltas vīndarītavu apmeklējumu (ieejas biļetes par atsevišķu samaksu). 

Produkcijas degustācija.

Transfers uz Valletas ostu un brauciens uz Sicīliju (Poccallo ostu). 

Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā.

Brīvais laiks. 

Atpūta pie jūras.

Vakariņas (aukstas).

6. diena.

Taormīna – Monreale* – Palermo* – Alkantara* – Taormīna

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks.

Papildu ekskursija uz Monreali* un Palermo* (uz visu dienu): Monreales pilsētiņas un tās grandiozās katedrāles apmeklējums. Katedrāle slavena ar savām viduslaiku mozaīkām, kuras darinājuši sicīliešu un bizantiešu mākslinieki – nevienā citā Itālijas Dievnamā nav tik daudz mozaīku! Ieejas biļetes katedrāles apmeklējumam iegādājamas papildus – 3,00€). Pēc tam sekos Sicīlijas galvaspilsētas Palermo apmeklējums un tās nozīmīgāko tūrisma objektu apskate: karaļa pils, katedrāle (tajā neparasti harmoniski sadzīvo dažādi mākslas stili, piemēram, arābu un normaņu arhitektūra, gotiskais un klasiskais stili), Piazza Pretoria laukums ar krāšņo strūklakas kompleksu, La Martorana laukums, iespaidīgā Massimo teātra ēka, Politeama Garibaldi teātra ēka un arhitektūras ziņā lieliskais Quattro Canti nams.

Pirms jums būs pieejams brīvais laiks, lai patstāvīgi iepazītos ar pilsētu, tiks apmeklēts Palermo tirgus, kur varēsiet iepazīties ar tipiskām Sicīlijas uzkodām (ja būs vēlēšanās, tirgū iespējams ieturēt arī maltīti, piemēram, nogaršot īpašo Sicīlijas picu vai nobaudīt Sicīlijā populārās Arancini ragū bumbiņas, kas pildītas ar rīsiem un gaļu, kā arī citus produktus; maltīte jāapmaksā papildus uz vietas, ~10,00€).

Brīvais laiks.

Ap 15:30 – aizbraukšana no Palermo un atgriešanās viesnīcā.

Vai arī papildu ekskursija “Neizzinātā Sicīlija”*: nelielās viduslaiku pilsētiņas Kastiljones (Castiglione di Sicilia), kā arī normaņu celtā cietokšņa drupu apmeklējums. Pilsētiņā iespaido viss: senie nami un pilis, šaurās ieliņas, cietokšņa sienu paliekas, “Cannizzu” tornis un Sv. Dominika baznīca, kura atrodas uz pamatiem, kuri ielikti vēl 7 gs. p. m.ē. Tad apmeklēsiet Frankavillas pilsētiņu un tās 15. gs. celto kapucīnu klosteri (ieejas biļete iegādājama papildus – 2 €), vietējā vīna un produktu degustācija, dabas rezervāta apmeklējums Alkantaras upes ielejā (neparastas ainavas, klintis, ūdenskritumi). Ūdens upē vienmēr ir vēss – tas vilina cilvēkus, kuri karstajās vasaras dienās vēlas gūt atveldzi. Jūs aplūkosiet Alkantaras aizu (Gole) – noeja tajā pa kāpnēm (50 m; bet var izmantot liftu – par papildu samaksu, 13,00€).

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas.

7. diena.

Taormīna – outlet centrs “Sicilian Fashion Village”* – Taormīna

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks vai arī papildus – brauciens uz outlet centru “Sicilian Fashion Village” (iepirkumu veikšanai atvēlētas 4 stundas*). Transfers uz outlet centru “Sicilian Fashion Village”, kurā ir vairāk nekā 120 veikali un tirdzniecības zāles. Globālo un Itālijas zīmolu precēm atlaides no 30 līdz 70%.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas. 

8. diena

Taormīna – Katānija

Brokastis viesnīcā.

Transfers uz lidostu.


Ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Itālija un Malta

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Apmešanās 3* viesnīcā Taormīnas rajonā (5 naktis) un 3* viesnīcā Maltā (2 naktis); 

Ēdināšana: HB – Taormīnā; BB – Maltā;   

Grupas transfers: lidosta – viesnīca – lidosta**;

Transferi saskaņā ar programmu;

Ekskursijas ar krieviski runājošu gidu: Katānija un Sirakūzas; ekskursija Maltas salā “Trīs pilsētas”;

Pavadonis grupai ekskursiju tūres maršrutā;

Lidojums Rīga-Katānija-Rīga.


Iespējamās papildu izmaksas:

Ieejas biļetes arheoloģiskajos parkos, zonās, muzejos, Dievnamos, biļetes uz liftiem un pacēlājiem ekskursiju laikā; 

Pilsētas tūrisma nodoklis no 0.75 € dienā (obligāti apmaksājams tieši viesnīcā)

Ostas nodoklis Maltā – 22,00€;

Ēdināšanas pakalpojumi ekskursiju laikā;

Dzērieni pusdienās un vakariņās; 

Papildu grupu ekskursijas ar gidu*:

ekskursija uz Monreali un Palermo – 55€;

brauciens uz outlet centru “Sicilia Outlet Fashion Village” – 15,00€;

ekskursija “Neizzinātā Sicīlija” – 35,00€; ekskursija pa Taormīnu – 29,00€;

ekskursija “Cita Malta” – 32,00€;

ekskursija-kruīzs pa Lielās ostas līcīšiem un Marsamšetas līci – 32,00€.


Piezīmes:

*Papildu grupas ekskursijām cena aprēķināta, vadoties no tā, ka grupā piedalās vismaz 15 cilvēki.  Gadījumā, ja grupā ir mazāks dalībnieku skaits, tad cena mainās – to uz vietas paziņo grupas pavadonis, vai arī ekskursija tiek atcelta. Tūres programmas virzieni un ekskursiju norises (tāpat kā pastaigu) secība (tūres diena, laiks) var tikt mainīta.

Norādītajām ieejas biļešu cenām (bija spēkā uz 13.11.2017.) ir informatīvs raksturs – laika gaitā tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas precizējamas pie grupas pavadoņa jau tūres laikā Itālijā.

Šī programma nav oficiāla ekskursiju tūres programma un nevar būt par pamatu reklamācijām. Ir iespējamas izmaiņas tūres programmas saturā un tās norises kārtībā un secībā.


Avio ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Itālija un Malta. Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).
Sīkākā informācija LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Sicīliju un Maltu – Itālija un Malta

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts (cenā iekļauts lidojums-viesnīca-transfērs-ekskursijas, kas minētas aprakstā),

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja Jūs ceļojat viens vienvietīga izmitināšana viesnīcā pēc pieprasījuma (norādiet, lūdzu komentāros pie pasūtījuma)

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”