Ceļojums uz Franciju un Spāniju – Pludmales atpūta un ekskursijas uz Berlīni, Parīzi un Barselonu (autobuss + avio)

25% ATLAIDE Akcija

Ceļojuma datumi: 

08.06.2018 - Garantēts 

31.08.2018 - Stop sale


Pamata komplekts no 199 149 

Ekskursiju komplekts 196 € 

Komplekts bez ekskursijām no 385€ 335 

Standarts numurs 1/2 DBL


Francija – Spānija – Kombinētais ceļojums uz Franciju un Spāniju – autobuss un avio – Ekskursijas – Berlīne – Parīze – Vidusjūras piekraste – Monserata – Taragona – Reusa – Port Aventura – Karkasona – Koljūra – Žirona – Tosu de Maru – Bruņinieku turnīrs  – Rupit – Besala – Barselona / Kombinētais ceļojums (autobuss + avio)


Ceļojums uz Franciju un Spāniju – autobuss un avio – Ekskursijas – Atpūta pie Vidusjūras ar iespēju apmeklēt izklaides parku “Port Aventura”

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas – lidojums),

vai komplekts bez ekskursijam (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – lidojums).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 160 euro (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”


Ceļojumu programma:

1. diena

Izbraukšana uz Poliju.

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.

Iekārtošanās viesnīcā Polijas teritorijā. Atpūta.

2. diena

Brokastis.

Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē. Ekskursija pa pilsētu.

Ekskursiju sāksim jaunajā Centrālajā dzelzceļa stacijā, no augstās platformas ar skatu uz Reihstāgu un Valdības rajonu. Tad dosimies lejā un apskatīsim visu tuvumā: Vācijas vēsturi 20.gadsimtā un mūsdienu vācu demokrātijas īpatnības, kurš un kāpēc dedzināja Reihstāgu un kas tur atrodas tagad. Tālāk dosimies caur Brandenburgas vārtiem, pilsētas atdalīšanas simbolu, pie Holokaustu upuru memoriāla, kā arī uz vietu, kur bija Reihkanceleja un kur Hitlers slēpās no “Katjušām”.

Potsdamas laukumā iepazīsim mūsdienu Berlīni un uzzināsim, kāpēc Berlīne nav kļuvusi par otro Vācijas finanšu galvaspilsētu pēc Frankfurtes pie Mainas. Tad virzīsimies pa Berlīnes mūra pēdām, apskatīsim tā drupas un uzzināsim par dzīvi uz pusēm sadalītajā pilsētā. Pēc tam iepazīsim 18.gadsimta Berlīni, Frederika Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikos: visskaistākais Berlīnes laukums Gendarmenmarkt ar tā katedrālēm, Unter den Linden un izcilie pieminekļi, Valsts Opera, Humbolta Universitāte, Svētās Jadvigas katedrāle.

Mūsu ekskursija beigsies Muzeju salā pie Berlīnes katedrāles, kur uzzināsim, no kurienes un kad sākās Berlīne, uzzināsim Aleksandra laukuma, Sarkanā Rātsnama, Teletorņa un visvecākās Berlīnes baznīcas vēsturi.

Brīvais laiks. Došanās Parīzes virzienā.

Nakts tranzīta viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ierašanās Parīzē.

Apskates ekskursija ar autobusu, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam un redzēsiet Aleksandra III tiltu.

Šajā aizraujošajā ekskursijā būs iespēja izbraukt ar kuģīti pa Sēnas upi (par papildus samaksu 15 €), aplūkot Parīzi no ūdens puses, „paturēt savās rokās” Eifeļa torni un nofotografēties tam blakus, un tas viss – krievu valodā runājoša gida pavadībā.

Nakts brauciens uz Spāniju.

4. diena

Ierašanās Spānijā.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (par papildu samaksu).

5. diena

Brokastis. Brīvais laiks pie jūras.

Dienas otrajā pusē pēc vēlēšanās ekskursija uz Monseratu (par papildus samaksu 49 €).

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda radās pirms vairākiem miljoniem gadu un laika gaitā kļuvusi par fantastiskām dabas veidotām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastās virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”… Šajās vietās dzimusi virkne leģendu.

Viena no tām vēsta, ka savādās klinšu formas ir eņģeļu radītas – enģeļi nolaidušies no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdu ainavu un sazāģējuši kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē “sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet arī Monserata klosterī (Monasterio de Montserrat). Šis klosteris darbojas jau gandrīz tūkstoš gadu. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu – tur dzīvo mūki, noturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīgā Melnās Monserata Jaunavas statuja. 

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris, un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju. Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un noklausīties ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnajai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus.

Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Pastaiga kājām klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu).

6. diena

Brokastis. Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu (papildu maksa 49 EUR) vai izklaides parka “PortAventura” apmeklējums (papildu maksa 79 EUR, ieejas biļete iekļauta cenā).

Taragona – viena no senākajām Spānijas pilsētām, kuru uzskata par Costa Dorada piekrastes “sirdi”. Līdz pat šai dienai pilsētā un tās apkārtnē var redzēt romiešu laiku objektus: pilsētas mūra daļu, kura garums ir 1100 m un augstums 12 m. Amfiteātris, kas bija paredzēts gladiatoru cīņām, Romas cirku (1. gs. p.m.ē.) u.c. Galvenā pilsētas apskates vieta – Katedrāle, kas ir pilsētas galvenā baznīca, ir arī lielākā baznīca Katalonijā.

Taragona ir diezgan liela pilsēta, šeit dzīvo aptuveni 140 000 cilvēku, atmosfēra te ir gana mierīga, tāpēc pilnvērtīgi var izbaudīt jūras gaisu Zelta piekrastē.

Tālāk dosimies uz Reusu. Šī brīnišķīga pilsēta vilina ne tikai tūristus ar virkni veikalu, bet arī ar bagātu kultūras mantojumu. Reusa atrodas 108 km attālumā no Barselonas. Šī ir slavenā arhitekta Antonio Gaudi dzimtene. Pilsēta visā pasaulē ir slavena ar vīnu un brendiju ražošanu. Galvenās pilsētas apskates vietas – izsmalcinātas ēkas, kas ir lieliskie modernisma paraugi. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt tematisko Antonio Gaudi centru, Salvador Vilaseca arheoloģijas muzeju un institūtu ar tādu pašu nosaukumu. Pilsētas laukumi jūlijā pārvēršas par fiestas norises vietām, kur notiek dažādas izrādes, spēlē dzīvā mūzika.

Pec izvēles izklaides parka “Port Aventura” apmeklējums (par papildus samaksu 79 €).

Port Aventura ir otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Parīzes Disnejlendas. Parks atrodas Salou pilsētā un plešas 115 ha lielā platībā. Parks sastāv no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem: Vidusjūras zona ar akmens ielām ar tām raksturīgām baltiem namiem aizvedīs uz Galveno laukumu, zvejnieku ciematiņa laukumu, kur notiek tautas svinības. Šajā zonā atrodas bāri un restorāni, kā arī suvenīru bodītes. 

Nākamā zona — Polinēzija, te ir viss zaļš, skaļi dārd ūdenskritumi. Te atradīsiet brīnišķīgas atrakcijas un senās valsts eksotiskās dejas. Te Jūs gaidīs neparasta atrakcija – Jūras Odiseja (Sea Odyssey). Jums būs iespēja cīnīties ar jūras briesmoni, izpētīt nogrimušos kuģus, atbrīvot zemūdens laivu, kas iekļuva izdzisušajā okeāna vulkānā.  

Tālāk Jūs sagaidīs Lielā Ķīnas impērija, kas uz „Port Aventura” atnesa lielo imperatora teātri, templi ar uzvedumiem, akrobātiskajiem trikiem un priekšnesumiem, kā arī slaveno Ķīnas mūri, Dragon Han atrakciju un Eiropā augstākās amerikāņu kalniņus – Shambhala. Nākamā zona – Meksika. Jūs varēsiet nobaudīt asos meksikāņu ēdienus un paklausīties mariači dziesmas. Atrakcijas El Diablo, Jukatāna un Condor viesuļvētra gaida Jūs.Un visbeidzot Mežonīgie rietumi. Te Jūs gaidīs Toma Sojera skola, blakus zeltraču kapsēta, pilsētas cietums ar karātavām, salons ar kovbojiem un jautrām meičām. Šajā zonā atrodas vispopulārākā atrakcija – “Stampida”.

Atgriešanās viesnīcā .

Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu). Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens “Karkasona-Koljūra” (papildu maksa 69 EUR).

Karkasona ir sadalīta divās galvenajās daļās. Pirmā — tā ir „Augšpilsēta”, viduslaiku cietoksnis-apdzīvota vieta. Gleznaini nocietinājumi (sienas vairāk nekā 3 km garumā ar 52 torņiem, kur tika filmētas dažas filmas „Robins Huds: Zagļu princis” epizodes) tika rekonstruēti 19. gs. Par spīti tam, tieši šī Karkasonas daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas ir ierobežota ar sienu. Brīvs laiks, pēc ekskursijas ir iespēja apmeklēt pils muzeju, šausmu namu, inkvizīcijas muzeju, kā arī paēst.

Tālāk dosimies uz Koljūru.

Šī ir gleznaina pilsētiņa ar piejūras nogāzēm, uz kurām aug vīnogulāji, pilsētas ieliņas rotā dažādi ziedi un virkne mākslas galeriju. Ņemot vērā pilsētas nelielus izmērus, tā ir bagāta ar dažādām apskates vietām, Koljūrā un tās apkārtnē atrodas cietokšņi, pilis. Galvenie pilsētas objekti: baznīca Église Notre-Dame-des-Anges, kas vienlaikus kalpoja par bāku, kapliča un Karaļa pils.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

8. diena

Brokastis. Brīvais laiks pie jūras.

Dienas otrajā pusē pēc vēlēšanās ekskursija uz Žironu un Tosu de Maru (par papildus samaksu 49 €).

Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām. 

Tālāk dosimies uz nelielu pilsētiņu Spānijas austrumos – Tosu de Maru. Pilsēta atrodas mājīgā līcī, kur klintis veido skaistas un dziļas grotas. Šaurajās pilsētas ieliņās atrodas saldumu, suvenīru bodes. Paejot tām garām, nonāksim ļoti skaistā 18. gs. laukumā – Església de Sant Vincent.

Tālāk – gleznaina palmu krastmala Passeig del Mar, kur vienā pusē atrodas virkne restorānu, bet otrā – Lielā pludmale (Gran Platja). Galvenā pilsētas apskates vieta un vēsturiskā vērtīgākā arī Tosas de Maras simbols – viduslaiku cietoksnis, kas slejas virs pilsētas.

Cietoksnim ir vairāk nekā 800 gadu un tas tiek uzskatīts par visskaistāko Katalonijas piekrastē. Tur var uzkāpt pa serpentīna ceļu tieši no Lielās pludmales – ar vilcieniņu vai kājām, pa ceļam apbrīnojot bronza skulptūras. No cietokšņa sienām paveras brīnišķīgi skati uz Lielo pludmali, Minervas statuju krastmalā, albatrosa pieminekli, blakus klintīm un bezgalīgiem jūras plašumiem. Cietokšņa virsotnē atrodas Camino de la Luz bāka, kas gandrīz jau gadsimtu izgaismo ceļu jūrniekiem.

Tosa de Marai, izņemot cietoksni, ir vēl viens simbols – ragana, kuru lelles izskatā var iegādāties jebkurā suvenīru bodītē. Saskaņā ar leģendu vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka šīs vietas agrāk apdzīvoja daudzas raganas, un iedzīvotāji karināja pie savām durvīm un logiem leļļu raganas, lai nekristu īsto raganu nežēlastībā. Savā ziņā tā bija zīme, ka pilsēta ir aizsargāta.

Atgriešanās viesnīcā . Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu).

Šovs “Bruņinieku turnīrs” (par papildus samaksu 45 €) ļaus pilnībā atgriezties14 gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Kļūsim par aculieciniekiem īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes.

Atgriešanās viesnīcā.

9. diena

Brokastis. 

Brīvais laiks vai ekskursija brauciens uz Rupit un Besalu (par papildus samaksu 49 €).

Pilsētiņas Rupit un Besala atrodas La Gorrocha apgabalā. Rupit ir neliela senlaicīga pilsētiņa, kas atrodas Pireneju kalnu priekškalnē 882 m augstumā. Pilsētiņa ir izveidojusies bazalta kalna virsotnē, kuru, savukārt, ir izveidojis sens vulkāns 11 000 gadu atpakaļ. Pilsētas ieliņas nav parastas un iemieso sastingušo vulkāna lavu. Šī nomaļa vieta ir piesātināta ar miglainu viduslaiku leģendu un tumšo nostāstu garu. Rupit dēvē par raganu pilsētu. Saskaņā ar leģendu, šajā kalna ciematiņā viduslaikos inkvizīcijas laikos ir slēpušās Katalonijas raganas. 

Vēlāk dosimies uz senlaicīgu pilsētiņu Besalu. Besala – viduslaiku pilsētiņa Fluvijas upes krastos, kuru romieši izveidoja kā aizsargcietoksni ceļam, kas savienoja Romas impēriju ar iekarotajām Pireneju pussalas zemēm. Pilsētā dzīvo nedaudz vairāk kā 2000 cilvēku. Par centrālo ieeju pilsētā-cietoksnī kalpo septiņlaidumu aizsargtilts, kuru romieši uzcēla 11.-12. gs. Pati Besala ir viduslaiku pils ar virkni senatnīgu apskates vietu. Šeit ir lieliski saglabājušas viduslaiku romāņu arhitektūras ēkas. 1996. gadā pilsēta tika pasludināta par Spānijas Kultūras mantojumu.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu).

10. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija uz Barselonu.

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā. Slavena ne tikai ar savu viduslaiku centru, bet arī ar neparastajām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Ekskursijā dosimies ar autobusu un kājām, tās laikā iepazīsim skaisto Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Pēc tam turpināsim iepazīt Gaudi darbus, viņa šedevru vidū – Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”). 

Turpinot ekskursiju pa pilsētu, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka.

Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiskā strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpisko spēļu vajadzībām.

Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Barsa laukumu – vienu no lielākajiem laukumiem valstī, kura galvenais apskates objekts ir milzīga strūklaka, kas atrodas centrā. Brīvajā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā, savukārt, vakarā – izbaudīt „dziedājušo” strūklaku skaistumu.

11. diena

Transfērs uz Žironas lidostu. Reģistrācijas sākums plkst. ~01:00.

Lidojums Žirona – Rīga (~03.00-7.25).


Ceļojums uz Franciju un Spāniju  autobuss un avio – Ekskursijas – Atpūta pie Vidusjūras ar iespēju apmeklēt izklaides parku “Port Aventura”.

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Vieta komfortablā tūristu klases autobusāGrupas vadītāja pakalpojumi

6 naktis 3* viesnīcā pēc sistēmas “Fortūna” Spānijā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

2 naktis 3* tranzīta viesnīcās pēc sistēmas “Fortūna” ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursija Berlīnē

Ekskursija Parīzē

Lidojums Žirona-RīgaRokas bagāža līdz 5 kg (55 cm * 45 cm * 25 cm); nododamā bagāža līdz 20 kg (56 cm * 32 cm * 84 cm) 


Ekskursiju komplekts  – 196 €, cenā iekļauts:

Tranzīts

Ekskursija uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu – 49 €

Ekskursija uz Rupit un Besalu – 49 €

Ekskursija uz Žironu un Tosu de Maru – 49 €

Ekskursija uz Monseratu – 49 €


Papildus tiek apmaksāts (obligāti):

Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 0.5 €/dienā

Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 160 €


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlmes):

Salvadora Dalī pasaule (ieejas biļete nav iekļauta cenā) – 69 €

Brauciens uz “Port Aventura” (ieejas biļete ir iekļauta cenā) – 79 €

Ekskursija uz Valensiju – 49 €

Brauciens ar kuģīti pa Sēnas upi (nav ekskursija) – 15 €

Spānijas 3* viesnīcās ēdināšana “viss iekļauts” – 115 €

Vakariņas viesnīcā — 6 dienas (iespējams apmainīt pret pusdienām) – 49 €

Bruņinieku turnīrs-šovs + flamenko dejas (nav ekskursija) – 45 €

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās


Ceļojums uz Franciju un Spāniju – autobuss un avio – Ekskursijas – Atpūta pie Vidusjūras ar iespēju apmeklēt izklaides parku “Port Aventura”. Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena. Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas un laiki kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika. Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Ceļojums uz Franciju un Spāniju – autobuss un avio – Ekskursijas – Atpūta pie Vidusjūras ar iespēju apmeklēt izklaides parku “Port Aventura”.

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas – lidojums),

vai komplekts bez ekskursijam (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – lidojums).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 160 euro (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”