Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju – Ekskursijas Arbatā un uz Sarkano laukumu

Ceļojuma datumi:

  •  20.09.2018 - Stop sale  
  • 18.10.2018 - 22.10.2018
  • 15.11.2018 - 19.11.2018
  • 22.12.2018 - 26.12.2018

Pamata komplekts no 168 €

Сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā - bagāža  - tranzīts - viesnīca - brokastis - ekskursijas

Standarta numurs 1/2 DBL

Krievija
Maskava
5
15
168.00€

no
168.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!


Krievija – Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju no 168 euro – Ekskursijas – Kutuzova prospekts – Tverskaja iela – Kosmonautikas muzejs – Maskavas akvārijs – Zvirbuļu kalni – Maskavas Kremlis – Sarkanais laukums – Sobornaja laukums – Arbats – Dārza loks – Tretjakova galerija


Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju – Ekskursijas Arbatā, pie Kremļa un uz Sarkano laukumu

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursiju komplekts)

Speciāla cena vīzas noformešanai – 40 € (standarta cena 75 €) – obligāta apdrošināšana iekļauta cenā!

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 40 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 99 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 148 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”


Ceļojumu programma:

1. diena

Izbraukšana no Rīgas uz Maskavu vakarā (precīzu izbraukšanas laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

2. diena

Ierašanās Maskavā.

Apskates ekskursija svinīgi izrotātā pilsētā (1. daļa).

Maskava ir viena no nozīmīgākajām pilsētām pasaulē politikas, rūpniecības un kultūras jomā. Pilsēta – varonis, lielākā Krievijas Federācijas pilsēta un tās galvaspilsēta. Pat ar gadu būs par maz, lai iepazītu šo pilsētu. Bet pasaulē slavenas apskates vietas, viennozīmīgi, kaut reizi dzīvē jāredz katram. Iepazīšanos ar pilsētu sāksim ar Kutuzova prospektu – galvaspilsētas svarīgāko transporta maģistrāli, kas aizsākas Jaunajā Arbatā. Sešu joslu kustība pilsētas centrā rada grandiozu iespaidu. Ekskursijas pirmajā daļā varēsim apskatīt Bulvāru loku – maģistrāli, kas vijas cauri pilsētas vēsturiskai daļai. 1978. gadā šo zonu pasludināja par dārzu un parku zonu, kuras teritorijā atrodas virkne pieminekļu slavenām personībām: Gogoļam, Jeseninam, Puškinam, Visockim, Gribojedovam, Krupskai.

Tālāk iepazīsim Tverskuju ielu. Te tika celtās vislabākās mājas, muižas, viesnīcas, baznīcas un kapelas. Mūsdienās Tverskaja ir viena no dārgākajām ielām ne tikai Maskavā, bet arī pasaulē. Šajā rajonā atrodas arī laukums, kuru nevar neapmeklēt: Teātra laukums. Teātra laukums – Maskavas centrs, tā to sāka dēvēt kopš 1829. gada, jo te atrodas gan Lielais, gan Mazais teātris. Apmeklēsim arī Lubjanskas laukumu. Ekskursijas pirmo daļu noslēgs Dārzu loks.

Iekārtošanās viesnīcā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās varēsiet patstāvīgi apmeklēt Kosmonautikas muzeju.

Kosmonautikas muzejs ietilpst unikālajā Maskavas pieminekļa sastāvā, kuru uzcēla par godu Pirmā mākslīgā Zemes pavadoņa palaišanai. Muzejā atrodas miniatūrā izpildīts Lidojumu vadības centrs, kur var vērot Starptautisku kosmosa staciju tiešsaistē un veikt pārrunas ar ekipāžu, interaktīva kabīne “Burāns” ar kustīguma sistēmu, interaktīva izzinošā un izglītojošā klase.

Jums būs iespēja apmeklēt arī ekspozīciju paviljonus un Maskavas akvāriju.

Maskavas akvārijs – tas ir unikāls komplekss, kas sniedz iespēju katram interesentam iepazīt brīnišķīgu Pasaules okeāna faunu. Akvārija teritorija aizņem vairāk nekā 12 000 kv.m., kur atrodas 80 milzīgi, speciāli projektēti akvāriji un baseini.

3. diena

Brokastis (piemaksa 5 €).

Pēc vēlēšanās ekskursija “Pāri Maskavas upei” (piemaksa 10 €). Ekskursija notieks tikai no aprīli.

Ekskursijas laikā Jūs iesiet par slaveno ielu, piemēram, Ordinka, Pjatnickaja, Poljanka, gājēju zonām. Slavenie amatu brīvciemi un tirgotāju savrupmājas, Ostrovska māja-muzejs u.c. vietas.

Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās var apmeklēt Maskavas Kremļa teritoriju (ieejas biļetes cena ~500 rubļu).

Kremļa centrā atrodas galvenais un vissenākais Kremļas laukums — Sobornaja laukums. Tas ir saglabājis savu unikālu viduslaiku arhitektūras pilsētbūvniecības ansambli.

Pusdienas (piemaksa).

Brīvs laiks. Patstāvīgi varēsiet apmeklēt Tretjakova galeriju (ieejas biļete ~400 rubļu).

Tretjakova galerija — galvaspilsētas slavenākais mākslas muzejs, kuru dibinājis tirgotājs Pāvels Tretjakovs 1856. gadā. Mūsdienās tā ir liela valsts kultūras iestāde, kuras sastāvā ietilpst vairāki muzeji, galvenais no kuriem ir muzeju komplekss Lavrušinska šķērsielā.

Atgriešanās viesnīcā. 

Pēc vēlēšanās, Jaunā gada sagaidīšana kādā no Maskavas restorāniem (piemaksa).

4. diena

Vēlās brokastis (piemaksa 5 €).

Numuriņu atbrīvošana.

Apskates ekskursija pilsētā (2. daļa).

Otrā ekskursijas daļa sāksies Zvirbuļu kalnos. Saskaņā ar leģendu, Zvirbuļu kalni savu nosaukumu ir ieguvuši, pateicoties tēvam Vorobejam, kam šīs teritorijas piederēja, un viņš šķīrās ar šīm teritorijām par labu kņazienei Sofijai Vitovtovnai. Sākot ar šo brīdi un līdz pat 19. gs., Zvirbuļu kalni kļuva par iemīļoto Maskavas kņažu un caru atpūtas vietu.

Tālāk dosimies uz valsts sirdi – Sarkano laukumu. Izbrauksim gar Maskavas upes krastmalām, iepazīsim Balčug apkaimi. Interesanti, ka Balčug ir vissiltākā vieta Maskavā, ziemā gaisa temperatūra te ir par pāris grādiem augstāka, nekā vidēji pilsētā.

Apstāsimies pie majestātiskās Kristus Glābēja katedrāles.

Mūsdienās Kristus Glābēja katedrāle — tā ir katedrāle un būtībā galvenā katedrāle Krievijā. Dievkalpojumus te vada Maskavas un visas Krievzemes patriarhs.

Sarkanais laukums — galvenais un vislabāk pazīstamākais laukums Maskavā un Krievijā, daudzu svarīgu notikumu un padomju valsts vēstures arēna.

Mūsdienu Sarkanais laukums — pilnībā ieklāts ar akmeni, bet tādu izskatu tas ir ieguvis tikai 19. gs., bet pirms tam – pārsvarā no koka. Ar akmeni laukums tika ieklāts 1804. gadā.

Gājēju ekskursija Arbatā.

Katrā pilsētā ar seno vēsturi ir tāda iela, kas līdzīgi magnētam pievelk tūrists, kas viscaur ir iesūkusi to atmosfēru, ar mājām un šķērsieliņām, kas var pastāstīt savu īpašo stāstu. Maskavā tas ir slavenais Arbats — viena no senākajām ielām Maskavā. Mūsdienu Arbats ir tikpat svarīgs apskates objekts, kā Sarkanais laukums, Lielais teātris vai Vasilija Svētlaimīgā katedrāle. Izstaigāt šo ielu vajadzēt katram tūristam. Te var iegādāties suvenīrus, uzzīmēt savu portretu un redzēt veselu priekšnesumu – fire show, spray paint (zīmējumi ar aerosola krāsām), cirks, rokkoncerts, ielas teātris… Un tas viss – vēstures dekorāciju pavadībā.

Brīvs laiks.

Izbraukšana uz Rīgu.

5. diena

Ierašanās Rīgā rīta pusē.


Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju – Ekskursijas Arbatā, pie Kremļa un uz Sarkano laukumu

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Brauciens komfortablā tūristu klases autobusā (visa brauciena laikā)

Pavadīšana visa brauciena laikā

2 naktis *** viesnīcā ar brokastīm

Ekskursijas programma Maskavā (1. un 2. daļas)

Gājēju ekskursija Arbatā


Papildus tiek obligāti apmaksāts:

Ja Jūs ceļojat vienatnē, papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 40 €


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Ekskursija “Pāri Maskavas upei” – 10 € 

Ūdens pastaiga pa Maskavas upi 15 € (Tikai no aprīli)

Vīzas noformēšana – 75 €

Speciāla cena vīzas noformešanai – 40 eiro (standarta cena 75 eiro) – obligāta apdrošināšana iekļauta cenā!


Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju – Ekskursijas Arbatā, pie Kremļa un uz Sarkano laukumu. Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena. Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas un laiki kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika. Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007). Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Autobusu ceļojums uz Maskavu – Tūre uz Krieviju – Ekskursijas Arbatā, pie Kremļa un uz Sarkano laukumu

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursiju komplekts)

Speciāla cena vīzas noformešanai – 40 eiro (standarta cena 75 eiro) – obligāta apdrošināšana iekļauta cenā!

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 40 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 99 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 148 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”

Krievija
Maskava
5
15
168.00€

no
168.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!