Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – Ekskursijas un Keukenhofas parka apmeklējums


          Ceļojuma datumi: 

19.04.2018 - Garantēts

04.05.2018 - Garantēts


Pamata komplekts no 238  

Сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā - tranzīts - viesnīca - brokastis - ekskursiju komplekts

Standarta numurs 1/2 DBL


Nīderlande – Vācija – Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – no 238 € – Ekskursijas – Polija – Varšava – Pils laukums – Karaļa pils – Tirdzniecības laukums – Barbakāns – Holande – Magdeburga – Keukenhofas parks (Eiropas dārzs) – Amsterdama – Jaunā un Vecā baznīca – Berlage birža – Centrālā stacija – Čainatauna – Svētā Olofa kapela – Berlīne – Reihstags – Potsdamas laukums – Brandenburgas vārti – Rātsnams – Teletornis – Berlīnes zooloģiskais dārzs


Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – Eiropas dārza jeb Keukenhofas ziedu parka apmeklējums

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursiju komplekts),

vai komplekts bez ekskursijām (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 120 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma). 

19.04.2018 būs iespēja apmeklēt slāvēno Ziedu parādi.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”


Ceļojumu programma:

1. diena

Agri no rīta (~4:00) izbraukšana uz Varšavu (precīzu vietu un laiku skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres, sadaļā „Tūru izbraukšana”).

Ierašanās Varšavā. Ekskursija pilsētā.

Apskates ekskursijas laikā apskatīsim Pils laukumu ar kolonnu, kas ir veltīta Sigismundam III Vāsa. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils. Pils ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta.

Tālāk apskatīsim Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē veclaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra – Varšavas galvenais simbols. Varšava ir viena no nedaudzajām Eiropas galvaspilsētām, kurā joprojām vēl ir saglabājušas pilsētas sienas. Divkāršā rindā pilsētas sienas tika celta 14. gs. pirmajā pusē un līdz 16. gadsimta vidum. Sienas bija nostiprinātas ar torņiem un fortiem.

Visvecākais no nocietinājumiem ir Barbakāns, kuru uzcēla venēciešu amatieris Džanbatista veco pilsētas vārtu vietā „Novomeysky” vārtu aizsardzībai. Līdz mūsdienām ir saglabājusies Barbakāna ziemeļu daļa – kā rātsnama ārsiena, tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa un donžona formā. Barbakāns un daļa no pilsētas sienas tika restaurēti pēc Otrā pasaules kara postījumiem. Apskatīsim Sv. Jana un Sv. Annas katedrāli.

Tranzīts Polijas teritorijā. Apmešanās viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Holandi.

Pa ceļam uz Holandi apstāšanās Magdeburgā (brīvs laiks ~2 stundas).

Magdeburga – zaļā pilsētiņa Elbas upes krastos, ar gleznainiem parkiem, arhitektūras pieminekļiem. Šī pilsēta bija mīļākā imperatora Otona I Lielā rezidence, kas 962 g. kļuvis par Svētās Romas Impērijas imperatoru.

Ceļš uz viesnīcu Holandes teritorijā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Brauciens uz Keukenhofas parku (ieejas biļete tiek apmaksa atseviški ~16 eur). Pasaulē slavenais karaliskais ziedu parks Nīderlandē, ko arī pazīst ar nosaukumu „Eiropas dārzs”.

Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas: pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas.

Aprīļa beigās parkā notiek ziedu parāde „BloemencorsoBollenstreek” — dažādu ziedu kompozīciju parāde.

1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti – Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules.

Brīvs laiks.

Ceļš uz viesnīcu. Atpūta.

4. diena

Brokastis.

Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Amsterdāmu.

Holandieši ir slaveni ar savu saudzīgu attieksmi pret vēsturi un Amsterdamas centrs ir šis godbijīgas attieksmes apliecinājums. Caur spilgtām, modernām ielām nepārprotami saskatāma unikāla, īpatnēja viduslaiku pilsēta. Jūs uzzināsiet interesantus Amsterdamas stāstus un leģendas par Amsterdamu, Amsterdamas radīšanas versiju un pilsētas attīstības vēsturi.

Apskates ekskursija ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanas, piedāvajām doties uz slavēno siera darītāvu, kur varēsiet redzēt kā tiek gatavots īsts Holandes siers (papildus maksa 15 eur + ieejas biļete).

Vakarā, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 14 EUR).

Brīvs laiks individuālām pastaigām pa nakts Amsterdamu un vakariņām.

Brauciens uz Vāciju. Nakts viesnīcā Vācijas teritorijā.

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Berlīni.

Ekskursija Berlīnē. Lai Jūs nepalaistu garām neko svarīgu un interesantu par pilsētu savas vizītes laikā Berlīnē, mēs piedāvājam Jums apskates ekskursiju. Sāksim no jaunās Centrālās dzelzceļa stacijas, no augstās platformas ar skatu uz Reihstāgu un Valdības rajonu. Tad dodamies lejā un apskatam visu tuvumā: Vācijas vēsturi 20.gadsimtā un mūsdienu vācu demokrātijas īpatnības, kurš un kāpēc dedzināja Reihstāgu un kas tur atrodas tagad.

Tālāk caur Brandenburgas vārtiem, pilsētas atdalīšanas simbolu, pie Holokaustu upuru memoriāla, kā arī uz vietu, kur bija Reihkanceleja un kur Hitlers slēpās no mūsu “Katjušām”.

Potsdamas laukumā mēs iepazīsim mūsdienu Berlīni un uzzināsim, kāpēc Berlīne nav kļuvusi par otro Vācijas finanšu galvaspilsētu pēc Frankfurtes pie Mainas. Tad mēs virzāmies pa Berlīnes mūra pēdām, apskatām tās drupas un uzzinām par dzīvi sadalīta uz pusēm pilsētā.

Pēc tam mēs iepazīsim 18.gadsimta Berlīni, Frederika Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikiem: visskaistākais Berlīnes laukums Gendarmenmarkt, ar tās katedrālēm, Unter den Linden un izcili pieminekļi, Valsts Opera, Humbolta Universitāte, Svētās Jadvigas katedrāle Mūsu ekskursija beidzās Muzeju salā pie Berlīnes katedrāles, kur mēs uzzināsim no kurienes un kad sākās Berlīne, uzzināsim Aleksandra laukuma, Sarkanā Rātsnama un Teletorņa vēsturi, visvecākās Berlīnes baznīcas.

Pēc tam Jums būs brīvais laiks, iespēja patstāvīgi iepazīties ar ievērojamākajām vietām un apmeklēt zooloģisko dārzu. Berlīnes zooloģiskais dārzs – viens no lielākajiem pasaulē, tajā ir gandrīz 15 tūkstoši dzīvnieku. Atvērts 1844. gadā, zooloģiskais dārzs ir arī viens no modernākajiem. Visi nožogojumi ir konstruēti tā, lai dzīvnieki šeit justos ērti.

No apmeklētājiem viņus bieži vien atdala tikai dziļš grāvis vai krūmi. Šeit oficiāli ir atļauts barot dzīvniekus. Taču ne ar čipsiem vai konfektēm, bet ar specializēto barību, kuru var nopirkt tirdzniecības automātos blakus nožogotai teritorijai. Bet jaunākajiem zooloģiskā dārza apmeklētājiem labiekārtots jautrs bērnu rotaļu laukums, ar slidkalniņiem un atrakcijām. Jums būs laiks apmeklēt tirdzniecības centru, iepirkties un ieturēt maltīti. (Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskā transporta biļetes tiek pirktas atsevišķi, patstāvīgi). * Ierašanās Berlīnes centrā ar sabiedrisko transportu (jo autobuss pilsētā neiebrauc).

Ceļš uz Poliju . Nakts tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā.

6. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Tranzīts Polijas teritorijā.

Vēlā ierašanās Rīgā.


Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – Eiropas dārza jeb Keukenhofas ziedu parka apmeklējums. 

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Brauciens komfortablā autobusā

Grupas vadītāja pakalpojumi visā ceļojuma laikā

Dzīvošana viesnīcās 3* (divvietīgos numuriņos)

Brokastis

Ekskursiju komplekts  – 69 € (4 ekskursijas)

Ekskursija Varšavā

Ekskursija Berlīnē

Ekskursija Amsterdamā

Brauciens uz Keukenhofas ziedu parku (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete)


Papildus tiek obligāti apmaksāts:

Obligāta piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu viesnīcās 120 €. 


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlmes):

Brauciens ar kuģīti Amsterdamā – 14 €

Brauciens uz siera darītavu – 15 € (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete)

Ieejas biļetes uz Keukenhofas ziedu parku

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās


Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – Eiropas dārza jeb Keukenhofas ziedu parka apmeklējums. Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas un laiki kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu. Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika. Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

19.04.2018 Būs iespēja ameklēt slavēno Ziedu parādi. Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Vāciju – Eiropas dārza jeb Keukenhofas ziedu parka apmeklējums

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursiju komplekts),

vai komplekts bez ekskursijām (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – tranzīts – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 120 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma). 

19.04.2018 būs iespēja apmeklēt slāvēno Ziedu parādi.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”