Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju


Ceļojuma datums:

  • 06.09.2018 - 14.09.2018 - Stop sale
  • 13.09.2018 - 21.09.2018 - Garantēts
  • 20.09.2018 - 28.09.2018 - Stop sale

Pamata komplekts no 279 €

Ekskursiju komplekts 189 €

Transfērs no 149 €

standarta numurs 1/2 DBL


Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju


Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 145 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Izmitināšana 3 * viesnīcā (noradīts programmā) vai citā tādas pašas kategorijas viesnīcā.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu vai pamata komplektu + transfēru, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas mūsu mājas lapas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.


Ceļojuma programma:

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~20:00. Precīzu vietu un laiku varēsiet uzzināt 2 dienas pirms tūres mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks”.

Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz viesnīcu.

Iekārtošanās 3 * viesnīcā Hotel Ca Vanni vai citā 3 * viesnīcā Rimini. Atpūta.

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvais laiks patstāvīgai kūrorta iepazīšanai.

Pusdienas un vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Santarkandželo-Rimini”.

Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas rietumos no Rimini 10 km attālumā no Emīljas-Romanjas reģiona konsulu ceļa. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu savdabību.

Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr dzīve rit pilnā sparā. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums (piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudziem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtās vietas.

Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis(foto). Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV – Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, kuru izdekorēja ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru.

Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892.-1893.) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs.

Romanja — visviesmīlīgākais Itālijas apgabals, kur 2000 gadu atpakaļ piestāja kuģi no visas Vidusjūras, bet Viduslaikos — svētceļotāji no visas Eiropas, bet mūsdienās atpūšas miljoniem tūristu no visas pasaules. Tikai nedaudzi zina, ka Rimini — visslavenākajā Romanjas pilsētā — ir vissenākā romiešu triumfa arka, pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā Renesanses katedrāle. Un īstenībā ne katrs Rimini iedzīvotājs zina, ka Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadi, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvojis un mācījies titulētākais 20. gs. režisors Federiko Fellīni.

Pēc vēlēšanās, vīnu degustācija (papildu maksa).

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta. Vakariņas (papildu maksa).

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Ekskursija uz Boloņu.

Boloņa — ne tikai dzīvošanai piemērotākā pilsēta Itālijā, bet arī svarīgākais kultūras centrs, kurā jau 1088. gadā tika dibināta pirmā universitāte Eiropā, kur dzimst mūsdienīga jurisprudence un medicīna. Te strādāja Rafaēls, Mikelandželo un topošais Uspenskas katedrāles dibinātājs Maskavas Kremlī — Aristotelis Fioravanti. Te var stundām ilgi klīst pa garām galerijām, pie reizes uzkāpjot vienā no visaugstākajām viduslaiku torņiem Itālijā. Svarīgi ir tas, ka tieši Buloņa ir Itālijas kulinārijas galvaspilsēta, kas pasaulei uzdāvināja mājas nūdeles tagliatelle, Boloņas mērci un pinjoleto vīnu.

Turklāt 2000. gadā pilsēta tika atzīta par Eiropas kultūras galvaspilsētu, bet 2006. g. — UNESCO apbalvojusi to kā Itālijā pirmo un Eiropā otro (aiz Seviļas) mūzikas mākslas pilsētu.

Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Sanmarīno.

Blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts struktūra ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesu, kas ik gadu atbrauc šeit, ir iespēja nogaršot slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kur preces netiek apliktas ar nodevām, kā arī savām acīm pārliecināties par to, kāpēc Sanmarīno dēvē par „Eiropas balkonu”, par elpu aizraujošiem skatiem, kas paveras no 700 m augstuma.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

6. diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (50 € + ieejas biļetes).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta.

Vatikāns ir pilsēta – muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs. Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (papildu maksa).

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles:

*transfērs uz Italia in Miniatura un dāvanā iepirkšanās tirdzniecības centrā Le Befane

Tematiskais parks “Italia in Miniatura”, kurā var redzēt 270 precīzas Itālijas un visas pasaules arhitektūras pieminekļu oriģinālu kopijas, kuru mērogs ir no 1:25 līdz 1:50. Šis parks ir vissenākais no visiem līdzīgiem parkiem Itālijā, to katru gadu apmeklē 500.000 tūristu.

*transfērs uz Mirabilandia

Viens no lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā, Mirabilandia, aizņem 850 000 m2 lielu platību starp Ravennas pilsētu un populāro Rimini kūrortu Adrijas jūras piekrastē. Apkārt parkam un tā teritorijā atrodas greznie dārzi, kurus ieskauj trīs ezeri. Parkā darbojas vairāk nekā 40 atrakcijas, 7 tematiskie reģioni.

*safari parku “Safari Ravenna” (piemaksa 10 € + maksa par ieejas biļetēm)

“Safari” ir lielisks zoodārzs un dzīvās dabas rezervāts, kas ir integrēts apkārtējā ainavā. Parks ir droša pajumte dažām dzīvnieku sugām, kā arī sugu saglabāšanas, aizsardzības un atjaunošanas vieta, kurām draud izmiršana.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam transfēru tirdzniecības centrā Le Befane (piemaksa 5 EUR). Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (piemaksa).

8. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa par motorkuģīti Venēcijā – 15 EUR + 5 EUR iebraukšanas nodeva).

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas ir celta uz ūdens, ja precīzāk – uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju.

Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs ar savām acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums Venēcija – Rīga (~0:30-4:00).


Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Venēcija – Rīga;

rokas bagāža līdz 5 kg (55х45х25 cm);

nododāma bagāža līdz 20 kg (56х32х84 cm);

7 naktis 3 * viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

ekskursija Venēcijā (papildus maksa: 15 € motorkuģītis + 5 € iebraukšanas nodeva).


Ekskursiju komplekts  – 189 €, cenā iekļauts:

transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;

grupas vadītāja pakalpojumi;

ekskursija uz Sanmarīno;

ekskursija Rimini un Santarkandželo;

ekskursija uz Boloņu.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti):

piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 145 €;

viesnīcas tūristu nodoklis – 1.5 €/dienā no personas;

15 € motorkuģītis + 5 € iebraukšanas nodeva (Venēcijā);

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

7 vakariņu pakete viesnīcā (6 vakariņas + 1 pusdienas) – 55 €;

kondicionētāji viesnīcā – 5 €/diennaktī;

ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu – 50 € + ieejas biļete;

transfērs uz “Italia in Miniatura” – 10 €;

transfērs uz t/c “Le Befane” – 5 €;

kruīzs pa Venēcijas lagūnas salās – 22 €;

austiņas ekskursiju laikā – ~2 €/ekskursija.


Svarīga informācija:

Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā, kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Itāliju – Atpūta kūrortā Rimini pie Adrijas jūras + ekskursijas brauciens uz Venēciju

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 145 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Izmitināšana 3 * viesnīcā (noradīts programmā) vai citā tādas pašas kategorijas viesnīcā.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Ir iespējama piemaksa par aviobiļetēm atkarībā no tūres datuma. Lūdzu, precizējiet pie operatora!

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu vai pamata komplektu + transfēru, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas mūsu mājas lapas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.

[/toggle] [/toggles] [/alert]