Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss)


Ceļojuma datumi:

27.09.2018 - 07.10.2018


Pamata komplekts no 368 € 348 €

standarta numurs 1/2 DBL


Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss) 


Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss) 

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (cenā iekļauts: lidojums – vieta komfortablā autobusā – bagāža – transfērs – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 140 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 189 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 338 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


1. DIENA

Tikšanās lidostā ~20:00 (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Lidojums Rīga-Venēcija.

2. DIENA

Transfērs no lidostas uz Horvātiju. Iekārtošanās *** viesnīcā. Atpūta. Brokastis.

Dienas otrajā pusē Jūs gaida ceļojums pa vislielāko un skaistāko salu Kvarner līcī — KRK salu (Otok KRK).

Krka pilsēta ir atgādinājums Horvātijai par Frankopanu dinastijas arhitektūras un vēsturisko nozīmi. Pilsētas centrālais laukums, no kurienes sāksies pastaiga pa vecpilsētu, lai gan ir neliels, bet diezgan mājīgs un uzmanības piesaistošs visiem pilsētas apmeklētājiem. Vecos laikos pilsētas valdnieki šeit paziņoja un publiski apsprieda visus salas un pilsētas nozīmīgos notikumus. No Centrālā laukuma atzarojas dažas šauras ieliņas, kas vijas gar seno ēku sienām. Lielākā daļa ielu beidzas pilsētas pludmalē vai krastmalā. Centrālajā ielā atrodas veikali, zivju restorāni, suvenīru veikaliņi, un protams, mājas saldējumu bodītes (Sladoled), kuru sortiments ir vienmēr daudzveidīgs.

Ekskursijas turpinājumā pietura (pieturas ilgums ~ 2 stundas) peldei pilsētā Baška (Grad Baška).

Pilsēta ir slavena ar tās smilts-oļu pludmali vairāku kilometru garumā, dzidro ūdeni un kalnu ainavām, kas padara atpūtu un peldi šeit par īstu paradīzi. Tālāk dosimies uz Vrbnik. Vēl viena brīnišķīga Horvātijas pilsēta, kur atrodas visšaurākā ieliņa pasaulē. Īsa pastaigu ekskursija pilsētā ļauj novērtēt tās burvību, kuru piepilda Vidusjūru garšaugu aromāts, kas aug māju pagalmos.

Pēc vēlēšanās Horvātijas vīnu un slavenās rakijas degustācija. Atgriešanās.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Splitu. Ekskursija pilsētā.

Horvātijas otrā lielākā pilsēta, kas apvieno sevī vēsturi un mūsdienīgumu. Neskatoties uz to, ka pilsētas vecums pārsniedz jau 1700 gadu, to nevar nosaukt par nemainīgu arhitektūras pieminekli. Splita ir mūsdienīga un dinamiska pilsēta, kur moderni no stikla un betona uzceltie biznesa un tirdzniecības centri atrodas blakus 3. gs. vēsturiskajam objektam – slavenajai Diokletiāna pilij, kas ir iekļauta UNESCO sarakstā. Maigs klimats, bagāta vēsture un tirkīza ūdens vilina ne tikai tūristus, bet arī Horvātijas iedzīvotājus, kas brīvo laiku pavada, staigājot pilsētā, atpūšoties pludmalēs vai sēžot kafejnīcās pilsētas krastmalā. Brīvs laiks.

Ceļš uz Melnkalni. Iekārtošanās vēlu naktī, divvietīgajos apartamentos. Atpūta.

3* APARTAMENTI ATRODAS 300-600 M ATTĀLUMĀ NO PLUDMALES.
Visi apartamenti ir aprīkoti ar mini virtuvīti (ledusskapis, tējkanna, plīsts, trauki).Visos apartamentos ir fēns, gludeklis, ventilators vai kondicionieris, skapis.

Dvieļu maiņa reizi 3 dienās.

4. DIENA

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”. Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.

Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.

Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Brīvs laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. DIENA

Brīvs laiks.

Atpūta pie jūras.

6. DIENA

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 50 EUR).

Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Masku rūpnīcas apmeklējums, kur ražo aptuveno 20.000 masku gadā, aptuveni 80% masku tiek eksportētas Venēcijā, Francijā, Grieķijā, Japānā, ASV un Kanādā. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa).

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. DIENA

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens „Melnkalnes tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums tik dažādu Melnkalni.

Jūs gaida gleznaina kāpšana kalnos pa kalnu ceļu. Pieturvieta panorāmas laukumā ar skatu uz Budvas Rivjēru.

Cetines pilsētas apskats – senās Melnkalnes karaļu galvaspilsēta. Cetine – tā ir tipiska Melnkalnes pilsētiņa, kur mīt Melnkalnes gars. Interesenti varēs apmeklēt Karaļa Nikolas muzeju, kas bija pēdējais Melnkalnes monarhs. Muzejā ir saglabāta karaliskās ģimenes sadzīve, t.s. mēbeles, trauki, personīgas mantas, karaļa ieroči, Eiropas monarhu dāvanas, princešu tērpi. Cetinē ir arī Svētās Dievmātes klosteris, kur tiek glabātas cienījamas kristiešu relikvijas: Jāņa Kristītāja labā roka, Sv. Pētera Cetines pīšļi un Sv. Krusta daļas.

Tad uzkāpsim vēl augstāk kalnos, Neguši ciematiņā. Izbaudiet svaigu kalna gaisu un smaragdzaļās pļavas! Kādreiz Neguši bija Melnkalnes monarhu dzimtā vieta, bet mūsdienās šeit ir nacionālo delikatešu pagatavošanas centrs. Šeit ražo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināti vītināts cūkgaļas šķiņķis) saskaņā ar senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Brīvs laiks degustācijai (papildu maksa) un delikatešu iegādei.

Maršruts beidzās, nokāpjot pie Kotoras līča. Slavens 25 pagriezienu ceļš paver skatus uz līci no putnu lidojuma augstuma. Paredzēta fotopietura. Brīvs laiks. Atgriešanās apartamentos. Atpūta. Brīvs laiks. Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

8. DIENA

Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 EUR tiek apmaksāta atsevišķi).

Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.

Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains, akmeņainās klintis slejas virs galvas. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzenāks, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi un ielejām, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties virs aizas izmantojot gaisa trosi.

Pa ceļam redzēsiet gleznainus klosterus ar senām freskām un reliktus mežus.

Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgie restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.

Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitoru Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis, ar kalnu pļavām, un ledāju ezeriņiem.Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka, tāpēc vietējie iedzīvotāji tos dēvē par “kalnu acīm”. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Staigājot pa brīnumaini kluso mežu, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa. Brīvs laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

9. DIENA

Agri no rīta apartamentu atbrīvošana.

Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnika.

Dubrovnika izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt tika uzcelti aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles ir baroka, gotikas un renesanses stilā, kas apbur ar savu krāšņumu. Neskatoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība, bērni spēlējas pie mūra sienām, šaurajās ieliņās žāvējas veļa un vecāka gadagājuma cilvēki nesteidzīgi zvejo zivis.

Un, protams, Dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, te tās pārvēršas par viduslaiku pilsētu, bet te tās pārtop par fantāziju pasauli.

Suvenīru veikaliņi, kas veltīti pasaulslavenajam seriālam, nav saskaitāmi.

Brīvs laiks.

Nakts brauciens uz Poliju.

10. DIENA

Ierašanas Polijā.

Izmitināšana viesnīcā. Atpūta.

11. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanas vēlu vakarā / naktī.


Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss)

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Venēcija;

vieta komfortablā tūrisma klases autobusā;

rokas bagāža līdz 5 kg;

nododamā bagāža līdz 20 kg;

transfērs;

tranzīts;

6 naktis  3 * apartamentos Melnkalnē – 6 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā; bez brokastīm);

2 naktis 3 * viesnīcā ar brokastīm Horvātijā (viena vieta divvietīgā numuriņā);

1 nakts tranzīta viesnīcā Polijā ar brokastīm;

ekskursija KRK salā;

ekskursija Splitā;

ekskursija Dubrovnikā;

ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”;

ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”;

ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Papildus tiek apmaksāts, obligāti:

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 120 €;

nodeva par uzturēšanos Horvātijā: – 1 € par cilvēku/dienā;

nodeva par uzturēšanos Melnkalnes apartamentos: – 1 € par cilvēku/dienā; bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) – 0.50 € par cilvēku/dienā; bērniem līdz 2 g.v. – bezmaksas;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts, pēc vēlēšanās:

ekskursijas brauciens uz Albāniju (līdzi jābūt pasei) – 50 €.


Svarīga informācija:

Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss)

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Ceļojums uz Horvātiju – Melnkalni – Albāniju (avio + buss) 

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (cenā iekļauts: lidojums – vieta komfortablā autobusā – bagāža – transfērs – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 140 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 189 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 338 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!