Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā


Ceļojuma datumi: 

29.12.2018 - GARANTĒTS

02.01.2019 - Stop sale


Pamata komplekts no 294 € 

Standarts numurs 1/2 DBL

Ekskursiju komplekts ir iekļauts cenā! Bez slēptiem maksājumiem!

Itālija
8
18
313.00€

no
313.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā


Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (cenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 85 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: no 165 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: no 264 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.


CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. diena

No rīta izbraukšana no Rīgas. Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts caur Lietuvu un Poliju.

Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

2.diena

Brokastis. Ceļš uz Čehiju. Ierašanās Čehijas galvaspilsētā – Prāgā.

Ierašanās Prāgā.

Apskates kājāmgājēju ekskursija Prāgā – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā..

Pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (papildu maksa 25 €, tiek apmaksāts ekskursijas laikā).

Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Izbraukšana uz Montekatīni.

Nakts ceļā.

3. diena

Ierašanās Boloņā. Boloņa – sena pilsēta Itālijas ziemeļos, neticami skaista un sakopta. Ēkas tiek uzturētas lieliskā stāvoklī un šo faktu atzīmēja UNESCO. Šķiet, ka caur portālu iekļūsti pagātnē. Šeit atrodas milzīgs baznīcu, tempļu, kapelu, piļu, muzeju un daudzu parku skaits, kur ir patīkami pasēdēt-pastaigāt, atpūsties. Tā ir neskaitāmo arku pilsēta, šeit atrodas pasaulē garākā arku galerija – 3,5 km (no centra uz kalna ved ceļš uz Madonna di San Luca baznīcu). Boloņas sirds – Piazza Maggiore – ir pilsētas centrālais laukums.
Šis reģions tiek uzskatīts par Itālijas gastronomijas centru, jo tieši šeit ražo daudzus daudzveidīgus un ļoti garšīgus produktus. Jauna Gada priekšvakarā Boloņa, kā arī citās Itālijas pilsētas un ciemati, ietērpjas svētku tērpos – ielās un laukumos parādās tradicionālas egles, ēkas un koki tiek dekorēti ar spīdīgiem lukturiem un laternām, bet veikalu skatlogi – ar Ziemassvētku ainām. Boloņā Jaunais gadu svin mazliet neparasti – galvenajā pilsētas laukumā Piazza Maggiore Jaungada naktī dedzina veca cilvēka figūru, kas simbolizē pagājušo gadu. Tiek uzskatīts, ka kopā ar šo figūru ugunī sadeg visas rūpes un vecā gada grūtības, un dzimst cerība uz to, ka nākamais gads būs daudz labāks. Ugunskuru dedzināšana notiek koncertu, diskotēku, un tradicionālas uguņošanas pavadībā, bez kuriem ir grūti iedomāties Jauno gadu Itālijā.

Vakarā pēc izvēles iespējams transfērs uz Boloņas centru (papildus maksa 10 €), kur kopā ar pilsētas iedzīvotājiem īsti italiskās noskaņās sagaidīt Jauno gadu.
Boloņā Jaunā gada atnākšanu svin nedaudz neparasti – pilsētas galvenajā laukumā Piazza Maggiore Jaungada naktī sadedzina lelli vecīša izskatā, kas simbolizē aizgājušo gadu. Tiek uzskatīts, ka kopā ar šo lelli ugunī sadeg arī visas vecā gada nepatikšanas un grūtības, un vietējie iedzīvotāji tic, ka Jaunais gads būs ievērojami labāks. Vienlaikus ugunskuru dedzināšanai pilsēta notiek arī koncerti, diskotēkas un tradicionālā uguņošana, bez kā Jaunais gads Itālijā būtu grūti iedomājams.
Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu.

Iebraukšana Florencē tiek īstenota ar sabiedrisko transportu ( ~5 € ).

Florence — viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis – tā ir Florences vizītkarte. Šīs pilsētas nelielajā platībā ir tik daudz šedevru un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar spert nevienu soli, lai neuzskrietu kādam vēsturiskam piemineklim ar īpašu vēsturi.

Tālāk dosimies uz Pizu (+ 4 € iebraukšanas nodeva).

Piza ir neliela Itālijas pilsēta, kas atrodas līdzenumā starp Pizano kalniem un Ligūrijas jūru. Tajā mīt 100 000 iedzīvotāju. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda ”рisae”, kas nozīmē “upes grīva”. Tā ir slavena ar arhitektūras ansambli, kura pērle ir viena no Itālijas vizītkartēm – krītošais Pizas tornis. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules katru gadu dodas to apskatīt. Pizā ir arī citi arhitektūras šedevri. Dievnama ansamblim Brīnumu laukumā (Pizza dei Miracoli) nav līdzvērtīga visā pasaulē. Trīs ēkas no žilbinoši baltā marmora atrodas pilsētas centrā: centrā – Santa Maria madžore, kas slavena ar saviem izmēriem, rietumos – skaists baptistērijs, dievnams Duomo di Pisa ar spārnoto lauvu uz jumta.

Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena

Brokastis.

Brīva diena, atpūta vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Roma ir valsts galvenais politiski, kulturāli un ekonomiski nozīmīgais centrs, un viena no vecākajām un vēstures un kultūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām pasaulē. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas.

Vatikāna platība ir tikai 0,44km3. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, kas 1929. gada 11. februārī tika izveidota ar Laterāna līgumu starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valdību. Vatikānā atrodas katra esošā Romas pāvesta dzīvesvieta. Interjers un eksterjers ir īpašas uzmanības un apbrīnas vērts. Vatikāns patiesi ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm, kur tiešā nozīmē katrs metrs glabā apbrīnas vērtus kultūrvēsturiskus mākslas šedevrus.

Vēlā atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa 15 € motorkuģītis).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano un Torčello salu, kur atrodas vissenākā Venēcijas baznīca.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Izbraukšana uz Poliju. Nakts ceļā.

7. diena

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu

Ierašanās vēlu vakarā/naktī.


Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta komfortablā tūrisma klases autobusā;

nododamā bagāža – 1 soma ne smagāka par 25 kg;

transfērs:

5 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (divvietīga izmitināšana);

ekskursija uz Florenci + Pizu;

ekskursijas brauciens uz Venēciju;  

ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu. 


Papildus tiek apmaksāts (obligāti):

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 85 €;

iebraukšanas nodeva Pizā – 4 €;

iebraukšanas nodeva Venēcijā – 5 € (+ motorkuģītis – 15 €);

biļetes sabiedriskajam transportam;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts, pēc vēlēšanās:

kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām – 22 €;

izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām – 28 €;

austiņas ekskursiju laikā (~2 EUR/ekskursija).


Svarīga informācija:

Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Autobusu ceļojums uz Itāliju un Čehiju – Jaunā gada sagaidīšana Boloņā

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (cenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 85 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: no 165 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: no 264 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Itālija
8
18
313.00€

no
313.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma