Kalnu slēpošana Austrijā – Kūrorts Gašteinas ieleja


Ceļojuma periods 

no 30.12.2017 līdz 17.03.2018

Datumu sarakstu skatīt zemāk


Pamata komplekts no 560 €

Viesnīcas pēc izvēles / cena atkarīga no izvēlētā datuma , izvēlētās viesnīcas un vietu pieejamības lidmašīnā

Standarta numurs 1/2 DBL


Kalnu slēpošana Austrijā – Kūrorts Gašteinas ieleja


Kalnu slēpošana Austrijā – Kūrorts Gašteinas ieleja

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca)

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Lai rezervētu citas viesnīcas un papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un pasūtījuma komentāros norādiet viesnīcas un/vai ekskursiju nosaukumus, kā arī citas vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.


Apbrīnojami skaistā Gašteinas ieleja (tajā atrodas Bādgašteinas, Bādhofgašteinas, Dorfgašteinas un Sportgašteinas kūrorti) atrodas pašā Alpu centrā, to ieskauj gleznie Hohe Tauern kalni. Pateicoties saviem dziednieciskajiem termālajiem avotiem, šo ieleju zina visā pasaulē. Visi 5 ielejas kūrorti – ir populāri atpūtas centri, kas piedāvā lieliskas dziedniecības un atveseļošanās iespējas. Un, protams, reģionā ir radīti teicami apstākļi sportošanai un kalnu slēpošanai.

Gašteinas ielejas lielākais dārgums ir unikālās Radhausberga kalna vecās radona raktuves. Sākotnēji šī kalna raktuvēs ieguva zeltu, bet vēlāk zinātnieki tās pamatīgi izpētīja un atklāja, ka radona raktuves labvēlīgi iespaido cilvēku organismu. Nu jau vairāk par 50 gadiem raktuves tiek izmantotas dziednieciskos nolūkos.

Gašteinas ielejas raktuvju eju brīnumainā dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas triju faktoru savstarpējā iedarbībā, ko nosaka: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-95%). No pazemes avotiem plūstošie, ar radonu bagātinātie siltie ūdens tvaiki rada neatkārtojamu dziedniecisku efektu, kas stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī. Radona raktuves ieteicams apmeklēt balsta-kustību aparāta traucējumu, elpošanas ceļu saslimšanas un ādas slimību gadījumos. Apmēram 90% gadījumu ārstnieciskās procedūras, kurās izmanto īpašo mikroklimata terapiju, dod ilglaicīgu pozitīvu efektu, nostiprina veselību un stimulē imūnsistēmu.

Bādgašteina piedāvā ne tikai iespējas baudīt fantastisku atpūtu un uzlabot veselību ar dziednieciskām procedūrām, bet ir arī lieliska vieta kalnu slēpošanai. Bādgašteinu, un ne velti, mēdz saukt arī par Gašteinas ielejas kūrortu pērli. Šeit ierīkotas trases 118 km kopgarumā, kā arī 25 pacēlāji. Kūrorta slēpošanas nogāzēs ir daudzas sarežģītas nobraucienu trases, kuras izbraukt spējīgi tikai pieredzējuši un labi sagatavoti kalnu slēpotāji.

Bādhofgašteina – ziemas sporta un balneoloģijas kūrortpilsētiņa Bādhofgašteina atrodas tikai 7 km attālumā no Bādgašteinas. Kūrortā ir visi apstākļi, lai slēpotāji varētu baudīt neaizmirstamos ziemas priekus: t.sk noturīga sniega sega; ļoti pārdomāts pacēlāju izvietojums (kopumā 19), pietiekami sarežģītas, taču tajā pašā laikā garas un komfortablas slēpošanas trases 81 km kopgarumā (t.sk. distanču slēpošanas), kas piemērotas pat slēpotājiem-iesācējiem. Ziemas atpūtas cienītāju rīcībā ir gan slēpošanas skolas, gan kalnu slēpošanas “dārziņš” bērniem vecumā no 3 gadiem, gan arī slēpošanas skola tiem, kam jau 4 gadiņi.

Dorfgašteina ir viens no 5 kalnu slēpošanas un termālajiem kūrortiem Gašteinas ielejā. Salīdzinājumā ar Bādgašteinu un Bādhofgašteinu šajā kūrortā lielāka uzmanība pievērsta tieši kalnu slēpošanas iespējām, taču liels SPA komplekss “Solarbad” ir arī te. Komplekss atrodas blakus pašiem kalniem un pacēlājiem uz to virsotnēm. Tajā pieejamas atpūtas un atveseļošanās procedūras visai ģimenei.


ALPENPARKS RESIDENCE (BAD HOFGASTEIN) cena pēc pieprasījuma

ALPINA KUR- UND SPORTHOTEL 4 * cena pēc pieprasījuma

BRUNNHOF KUR- UND SPORTHOTEL 3 * cena pēc pieprasījuma

CESTA GRAND HOTEL (BAD GASTEIN) 4 * no 638 €

DAS ALPENHAUS GASTEINERTAL (BAD HOFGASTEIN) 4 * no 857 €

DAS BERGPARADIES APARTMENTHOTEL (DORFGASTEIN) 4 * no 745 €

ELISABETHPARK HOTEL (BAD GASTEIN) 4 * no 787 €

EVIANQUELLE HOTEL (BAD GASTEIN) 3 * no 572 €

RIEDRICHSBURG HOTEL GARNI (BAD HOFGASTEIN) 3 * no 636 €

GRAND PARK HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 5 * cena pēc pieprasījuma 

GRATZ GAESTEHAUS (DORFGASTEIN) no 780 €

GRUGGER HAUS (BAD HOFGASTEIN) no 605 €

JOHANNESBAD HOTEL PALACE (BAD HOFGASTEIN) 4 * no 932 €

LINDENHOF BOUTIQUEHOTEL (BAD GASTEIN) 3 * cena pēc pieprasījuma

MONDI HOLIDAY FIRST CLASS APARTHOTEL BELLEVUE (BAD GASTEIN) 4 * no 719 €

NORICA HOTEL 4+ * cena pēc pieprasījuma

OESTERREICHISCHER HOF HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4 * no 1137 €

PANORAMA APPARTEMENTHOTEL (BAD HOFGASTEIN) cena pēc pieprasījuma

PAWLIK HOTEL (BAD GASTEIN) 3 * cena pēc pieprasījuma 

SANOTEL HOTEL (BAD GASTEIN) 4 * no 560 €

SONNGASTEIN HOTEL (BAD GASTEIN) 4 * cena pēc pieprasījuma

ST. GEORG JOHANNESBAD HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4 * no 1046 €

ST. LEONHARD PENSION (BAD GASTEIN) no 662 €

ST. RUPERTUS HAUS (BAD HOFGASTEIN) 2 * cena pēc pieprasījuma

TIROL IMPULSHOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4 * cena pēc pieprasījuma

UNTERMUELLNERGUT LANDHOTEL (DORFGASTEIN) 4 * no 1021 €

VILLA EXCELSIOR HOTEL (BAD GASTEIN) 3 * no 647 €


Attālums no lidostām līdz reģionam:

Zalcburga 95 km

Minhene 225 km

Insbruka 184 km

Vīne 396 km


Slēpošanas trases un pacēlāji:

Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 205 km

Kabīņu tipa pacēlāji: 1

Krēslu pacēlāji: 19

Bugeļu tipa pacēlāji: 10

Gondolu tipa pacēlāji: 10


Apskatīt un ielādēt trašu shēmu, un reģiona viesnīcu karti:

BĀDGAŠTEINA

BĀDHOFGAŠTEINA

TRAŠU SHĒMA


Kalnu slēpošana Austrijā – Kūrorts Gašteinas ieleja

Cenā iekļauts

Lidojums no Rīgas uz Zalcburgu un atpakaļ (7 naktis), Boeing 737-300 vai CS300 (economy class);

7 naktis viesnīcā

Transfērs

Visi nodokļi, 20 kg bagāžas pārvadājums, 8 kg rokas bagāžas pārvadājums;

Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana (jāpiesaka rezervējot visu pakalpojumu);

Reģistrācija lidojumam – Rīgas / Zalcburgas (Veronas) lidostās;

 

 


Ekskursijas pēc izvēles par papildu maksu

DZIEDNIECISKĀS GAŠTEINAS IELEJAS RAKTUVES

EKSKURSIJA UZ CĪRIHI

EKSKURSIJA UZ INSBRUKU UN RĪDELA STIKLA MANUFAKTŪRAS APMEKLĒJUMS

EKSKURSIJA UZ MINHENI

EKSKURSIJA UZ VENĒCIJU

IEPIRKŠANĀS EKSKLUZĪVĀ MINHENES SLĒGTĀ TIRDZNIECĪBAS CENTRĀ

MUZEJA “SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE” APMEKLĒJUMS

NEIŠVĀNŠTEINAS PILS

DZIEDNIECISKĀS GAŠTEINAS IELEJAS RAKTUVES
Veids: Apskates
Ilgums: Puse dienas

Gašteinas ielejas raktuvju eju brīnumainā dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas triju faktoru savstarpējā iedarbībā: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-90%). No pazemes avotiem plūstošie ar radonu bagātinātie siltie ūdens tvaiki rada neatkārtojamu dziedniecisku efektu.

Radona ejas ieteicamas balsta-kustību aparāta traucējumu, elpošanas ceļu saslimšanas un ādas slimību gadījumos. Šī rekreācijas un terapeitiskā procedūra tiek rekomendēta pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma.

Pirms doties raktuves ejā, Jūs aizpildīsiet speciālu anketu un Jums tiks veikta medicīniskā apskate (tās laikā pārbaudīs sirds-asinsvadu sistēmas darbību). Ja Jums ir ārstējošā ārsta slēdziens, vēlams to uzrādīt. Īpaši aprīkots vilcieniņš Jūs nogādās 1800 m dziļumā Radhausberga kalna iekšienē. Siltums un mitrais gaiss izraisa dabisku organisma sasilšanu (ķermeņa temperatūra paaugstinās par 0,5 – 1°C).

Asinsvadi paplašinās, elpošana kļūst biežāka, sirdsdarbība paātrinās, uzlabojas asinsrite. Šo parādību, kam piemīt arī sāpes mazinoša un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība, medicīnā sauc par hipertermiju.

Iedarbība ir vēl jo spēcīgāka, pateicoties radona tvaikiem, kas, nokļūstot organismā caur plaušām un ādu, stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī.

EKSKURSIJA UZ CĪRIHI
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Jūs tiekat aicināti ekskursijā uz Cīrihi – uz tāda paša nosaukuma kantona galvaspilsētu un lielāko Šveices Konfederācijas pilsētu. Cīrihe slavena arī kā viens no lielākajiem pasaules finanšu centriem un paradīze tiem, kam iepirkšanās ir vaļasprieks.
Tāpat Cīrihē ir ievērojami kultūrvēsturiski objekti: senatnīgas pilis un baznīcas, mākslas galerijas ar brīnišķīgām gleznu kolekcijām, kurās ir Šagāla, Miro un Pikaso darbi, kā arī visdažādākie muzeji visdažādākajām interesēm. Apskates ekskursija pa brīnišķīgo Šveices pilsētu notiks krieviski runājoša gida vadībā.

EKSKURSIJA UZ INSBRUKU UN RĪDELA STIKLA MANUFAKTŪRAS APMEKLĒJUMS
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Ekskursija uz Tiroles galvaspilsētu – Insbruku – Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu. Tā ir lieliska kūrortpilsēta ar tūkstošgadu vēsturi, kas divreiz bijusi arī ziemas Olimpisko spēļu mājvieta. Lieliskajā vecpilsētas daļā, kur it viss liecina par agrāko laiku Austrijas imperatoru varenību, Jūs varēsiet aplūkot Insbrukas simbolu – bijušo Habsburgu rezidenci „Zelta jumtu”, kā arī apmeklēsiet imperatora Maksimiliāna kapa vietu.
Pilsētas ievērojamākās vietas Jūs varēsiet apmeklēt, izmantojot audiogida pakalpojumus krievu valodā.
Ekskursijas noslēgumā Jūs piedalīsieties apbrīnojamā ceļojumā uz stikla pūšanas pasauli – vispasaules slavu guvušo Rīdela stikla manufaktūru (Riedel Glas Manufaktur) Kufšteinas miestiņā. Stikla fabrikā Jūs redzēsiet, kā talantīgi stikla meistari rada stikla šedevrus (handmade), vadoties pēc aptuveni divus tūkstošus gadu senām tehnoloģijām un tradīcijām. Daudzus no šiem šedevriem Jūs varēsiet iegādāties manufaktūras izstāžu telpā-veikaliņā.

EKSKURSIJA UZ MINHENI
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Tas būs aizraujošs vienas dienas brauciens pēc Jaungada dāvanām uz Bavārijas galvaspilsētu. Masveida Ziemassvētku izpārdošanas Minhenē, kuru laikā atlaides sasniedz pat 70%, šosezon paredzētas no 28. decembra līdz pat februāra pirmajiem datumiem.
Bet atsevišķi veikali un tirdzniecības centri pazeminātas cenas plašam preču klāstam sāks piedāvāt vēl agrāk. Iepirkšanās braucienā Jūs gaida arī Bavārijas galvaspilsētas interesantāko un ievērojamāko vietu apskate, ko varēsiet veikt, izmantojot audiogidu krievu valodā.

EKSKURSIJA UZ VENĒCIJU
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Jums tiek dota iespēja veikt ceļojumu no sniegotās Austrijas uz visapbrīnojamāko pilsētu pasaulē – pilsētu uz ūdens. Nozīmīgākie Venēcijas harmoniskās arhitektūras šedevri tika radīti laikā no 12. līdz 16. gs.
Savukārt zaigojošās ūdenslāses šo ēku logos un namu sienu plaisās rada noslēpumainības gaisotni. Šauras un tumšas ejas pēkšņi iziet uz milzīgiem, baložu pārpilniem laukumiem vai nesaskaitāmiem kanāliem, kurus izrotā brīnišķīgi tiltiņi. Venēcijā valda burvīga un neaprakstāma svētku aura. Ekskursiju-pastaigu pa pilsētas vēsturisko centru vadīs krieviski runājošs gids.

IEPIRKŠANĀS EKSKLUZĪVĀ MINHENES SLĒGTĀ TIRDZNIECĪBAS CENTRĀ
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Jaunākā tendence Eiropas mazumtirdzniecībā – slēgtie tirdzniecības centri. No visiem labi zināmajiem atlaižu veikaliem (outlet) un centriem šis jaunais tirdzniecības formāts atšķiras ar to, ka ir izveidota ierobežota to apmeklēšanas sistēma – kā kluba biedriem, kā arī to, ka globālos zīmolus klubā pārstāv ne tikai iepriekšējā gada kolekciju preces – klubā pārstāvētas arī aktuālā gada līnijas, kuras tiek tirgotas par speciālām cenām (atlaides līdz pat 70%). Kompānija piedāvā saviem klientiem īpaši organizētu braucienu uz vienu no tādiem tirdzniecības klubiem-centriem Minhenes pievārtē: “Schustermann & Borenstein Designer Fashion”.

Tūristi šo tirdzniecības centru, kas atrodas slēgtā teritorijā, apmeklēs kopā ar gidu – nelielās grupās. Tūristiem būs vienas dienas ieejas caurlaides iepirkšanās paradīzē. Aizbraukt no “Schustermann & Borenstein Designer Fashion” bez iepirkumiem praktiski nav iespējams. Apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar kredītkartēm, bet ES valstu nerezidentiem par pirkumiem tiek izrakstīti PVN nodokļu atmaksas čeki (Tax Free Refund).

MUZEJA “SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE” APMEKLĒJUMS
Veids: Apskates
Ilgums: Puse dienas

Brauciens uz leģendāro muzeju ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, „Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu.
“Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Ekskursijas programmā iekļauts arī pasaulē lielākā “Swarovski” veikala apmeklējums – tajā izstādīta ievērojamās austriešu firmas daudzveidīgā produkcija. Šeit cenas ir par 20-25% zemākas kā citur.

NEIŠVĀNŠTEINAS PILS
Veids: Apskates
Ilgums: Pilna diena

Neišvānšteinas pili atpazīs ikviens, kas reiz lasījis brāļu Grimmu vai Šarla Perro pasakas, redzējis Disneja studijas filmu „Guļošā skaistule” vai pats bijis Disnejlendā.

„Sapņu pils”, kas 19. gs. uzbūvēta par godu daiļo mūzu kalpam – operu komponistam Rihardam Vāgneram, tiek uzskatīta par ekscentriskā Bavārijas karaļa Ludviga neparastāko arhitektūras projektu. Greznība un interjera izmeklētais skaistums – Tanheizera grota, gobelēni par nībelungu tēmu – apvienojumā ar tā laika vismodernāko tehniku pārsteidz pat pieredzējušākos ceļotājus. Pils iekštelpās viesi varēs izmantot audiogida pakalpojumus krievu valodā.

Obligātās papildu izmaksas:

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – cena pēc pieprasījuma (norādiet lūdzu piezimēs pie pasūtījuma vai sazināties ar operatoru)

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Kalnu slēpošana Austrijā – Kūrorts Gašteinas ieleja

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca)

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Lai rezervētu citas viesnīcas un papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un pasūtījuma komentāros norādiet viesnīcas un/vai ekskursiju nosaukumus, kā arī citas vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.