Kalnu slēpošana Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina (Livigno)


Ceļojuma periods 

no 30.12.2017 līdz 24.03.2018

datumu sarakstu skatīt zemāk


Pamata komplekts no 708 €

Viesnīcas pēc izvēles / cena atkarīga no izvēlētā datuma , izvēlētās viesnīcas un vietu pieejamības lidmašīnā

Standarta numurs 1/2 DBL


Kalnu slēpošana Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina


Kalnu slēpošana Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca)

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Lai rezervētu citas viesnīcas un papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un pasūtījuma komentāros norādiet viesnīcas un/vai ekskursiju nosaukumus, kā arī citas vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.


Livinjo (Livigno) ir divi galvenie slēpošanas rajoni, abi – Mottolino (Mottolino) un Karosello (Carosello) – dabas radīti. Tos savieno bezmaksas Ski Bus satiksme. Karosello zonā ērts funikulieris nogādās slēpotājus 2792 m augstumā. Tur sākas sarkanās trases ar pietiekami interesantu reljefu, taču ne ļoti sarežģītas. No pilsētiņas Karosello virzienā iet arī daudzi bugeļtipa pacēlāji, kuri apkalpo zilās trases. Savukārt Mottolino slēpošanas rajona virzienā – uz 2349 m augstumu – kursē jaudīga telekabīne. Pieredzējuši un prasmīgi slēpotāji kartē atradīs vairākas melnās trases, taču tās ir lēzenas. Var slēpot arī ārpus nospraustajām trasēm, taču tad, iespējams, būs vajadzīgs gids, bet tas nav lēts pakalpojums. Pietiekami interesantas sarkanās trases ierīkotas no Karosello lejup uz Federiju (Federia) – tās patiks slēpotājiem ar zināmu pieredzi un stāžu. Kalnu slēpotājiem ar vidējām prasmēm slēpošanai būs piemērots praktiski viss Livinjo ielejas apgabals, tomēr garā nobrauciena trase, kura atrodas zemāk par Mottolino, tiek uzskatīta par vislabāko.

Kūrorts ir daļa no Alta Valtellina kalnu slēpošanas reģiona un ietilpst Alta Valtellina Lift Pass sistēmā, kas dod iespēju slēpot Livinjo, Santakaterinas un Sankolombano kūrortu nogāzēs.

Livinjo atrodas Wellness centrs “Aquagranda Livigno Wellness”, kurš iemantojis popularitāti ar savu “melno pērli” – baseinu, kas stilizēts melnā krāsā. Apmeklētāju labsajūtai centrā ir vairāki baseini, sauna, tvaika pirtis, džakuzi; tiek piedāvāts arī SPA procedūru komplekss.

Livinjo pat mūsdienās zināmā mērā izskatās kā liels lauku ciems – bruģētas ieliņas, koka guļbūves un chalet tipa celtnes, vienkārša izturēšanās saskarsmē. Ir ļoti daudz vietu, kur par smiekla naudu var notiesāt milzīgu picu vai izdzert šeit izslavēto „Bombardino” kokteili (karsta brendija un olu liķiera sajaukums ar uzputotu saldo krējumu). Bet Duty Free veikali, kuru pilsētiņā ir vairāk par diviem simtiem (tajos, kā smejies, varbūt strādā bijušie kontrabandisti), apgādā interesentus ar konjaku, smaržām un cigaretēm.


ALASKA HOTEL (LIVIGNO) 3 * no 855 €

ALEXANDER (LIVIGNO) 4 * cena pēc pieprasījuma

ALPEN VILLAGE (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma

AMERIKAN HOTEL (LIVIGNO) 4 * cena pēc pieprasījuma

CHALET MOON GARNI (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma

CONCORDIA (LIVIGNO) 4 * cena pēc pieprasījuma 

HELVETIA HOTEL (LIVIGNO) 3 * no 1138 €

INTERMONTI (LIVIGNO) 4 * cena pēc pieprasījuma

LA MONTANINA (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma

LAC SALIN MOUNTAIN & SPA RESORT (LIVIGNO) 4* no 1495 €

LOREDANA HOTEL (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma

MARGHERITA (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma

MEETING HOTEL (LIVIGNO) 4 * no 932 €

PARE` HOTEL (LIVIGNO) 3 * no 988 €

PARK CHALET VILLAGE (LIVIGNO) 4 * cena pēc pieprasījuma 

PICCOLO MONDO HOTEL (LIVIGNO) 3 * no 708 €

ST. MICHEL HOTEL (LIVIGNO) 4 * no 939 €

TOURING (LIVIGNO) 4 * no 1157 €

ZODIAC (LIVIGNO) 3 * cena pēc pieprasījuma


Attālums no lidostām līdz reģionam:

Insbruka 180 km

Milāna 270 km

Verona 250 km

Bergamo 190 km


Slēpošanas trases un pacēlāji:

Kalnu slēpošanas trašu kopgarums: 115 km

Kabīņu tipa pacēlāji: 2

Krēslu pacēlāji: 7

Bugeļu tipa pacēlāji: 18


Apskatīt un ielādēt trašu shēmu, un reģiona viesnīcu karti:

LIVINJO (LIVIGNO)

TRAŠU SHĒMA


Kalnu slēpošana Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina

Cenā iekļauts:

Lidojums no Rīgas uz Veronu un atpakaļ (7 naktis), Boeing 737-300 vai CS300 (economy class);

7 naktis viesnīcā

Transfērs

Visi nodokļi, 20 kg bagāžas pārvadājums, 8 kg rokas bagāžas pārvadājums;

Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana (jāpiesaka rezervējot visu pakalpojumu);

Reģistrācija lidojumam – Rīgas / Veronas lidostās;


Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina.

Ekskursijas pēc izvēles par papildu maksu

BOLCĀNO

BRAUCIENS AR SNIEGA MOTOCIKLU LIVINJO

HASKIJU CIEMS

INSBRUKA

MERĀNO

VENĒCIJA

VERONA

BOLCĀNO

Veids: Apskates

Leģenda vēsta, ka pilsētu 15. gs. p.m.ē. dibinājis Druzs Vecākais – Romas imperatora Augusta (Oktaviāna) audžudēls. Līdz 1. pasaules karam Bolcāno ietilpa Austroungārijas impērijā, bet kara noslēguma fāzē pilsēta tika pievienota Itālijai un kļuva par Dienvidtiroles (Alto Adidžes autonomās provinces, kam piešķirts īpašs statuss) galvaspilsētu. Likumi provincē aizsargā vācu valodā un tās dialektos runājošā iedzīvotāju mazākuma tiesības. Šī provincē iedibinātā unikālā sistēma savulaik iejūsmināja Dailailamu, kurš Bolcāno ir apmeklējis vairākas reizes. Galvenie pilsētas tūrisma apskates objekti, kurus Jūs apmeklēsiet: Valtera laukums ar slavenā vācu tautības minnezengera Valtera fon der Fogelveides statuju, Dienvidtiroles Arheoloģijas muzejs, gotiskā Katedrāle, dominikāņu klosteris, kurā saglabājušās Martina Knollera 14. gs. izgatavotās freskas, kā arī Musolīni radošās fantāzijas auglis – Triumfa arka – kuru 1928. gadā uzcēla pēc “dučes” pavēles.

BRAUCIENS AR SNIEGA MOTOCIKLU LIVINJO

Veids: Izklaides

Brauc ar sniega motociklu Livinjo! Tas ir emociju un prieka apvienojums! Nekad neesi mēģinājis braukt ar sniega motociklu? Tu esi atnācis uz īsto vietu. Mēs varam garantēt Tev elpu aizraujošu pieredzi! Mūsu komanda Tevi izklaidēs pārgājienā pa 10 kilometru garo taku. Pieredzējuši gidi Tev palīdzēs pārgājiena laikā, un brauciena laikā ar sniega motociklu Tu varēsi izbaudīt brīnišķīgā Livinjo ciema dabas skaistumu.

HASKIJU CIEMS

Veids: Izklaides

2002. gadā Arnogas ciematā, Alta Valtelīnas ielejā, kas ir viena no visskaistākajām ielejām Itālijā, tika dibināts Itālijas kamanu vilcēju suņu centrs Haskiju ciems. Arnogas ainavā ir viena no visskaistākajām trasēm „Alpiroda”, Itālijas visslavenākā trase kamanu suņu sacensībām. Ar līdzenajiem ceļiem, kas stiepjas jūdzēm tālu, Itālijas kamanu vilcēju suņu centra HASKIJU CIEMA mērķis ir ļaut ikvienam bezrūpīgi un patiesi izbaudīt šo sportu. Kamanu suņu sacensības – sporta veids ikvienam!

INSBRUKA

Veids: Apskates

Insbruka – Tiroles federālās zemes galvaspilsēta, pilsēta ar bagātu 800 gadus garu vēsturi un brīnišķīgu arhitektūru gotikas, baroka un rokoko stilos ir gluži kā kalnu masīvu ietvaram pieslīpēts dārgakmens. Praktiski no jebkuras pilsētas vietas paveras lieliski skati. Ar funikulieri var viegli un ērti nokļūt līdz kalnu virsotnēm, lai paraudzītos uz satriecoši skaisto pilsētas panorāmu. Divas reizes Insbruka ir bijusi Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta (1964., 1976. g.). Insbrukas slavenākais apskates objekts ir pilsētas simbols – bijusī imperatoru Habsburgu rezidence „Zelta jumts” vecpilsētā. Citi ievērojami apskates objekti, kurus Jūs redzēsiet: Hofburgas pils, imperatora Maksimiliāna I kapa vieta, Sv. Jēkaba katedrāle, Firstenburgas un Ambrasas pilis, Triumfa arka, panorāma „1809. gada kauja pie Bergizeles”, Tiroles etnogrāfiskais muzejs, Alpu zoodārzs (no tā paveras brīnišķīgi skati uz pilsētu un apkārtējiem kalniem). Tāpat Jūs apmeklēsiet unikālo muzeju „Swarovski kristāla pasaule” Vatensas pilsētā.

MERĀNO

Veids: Apskates

Elegantā, prestižā un modernā Merāno kūrortpilsētiņa, kas atrodas kalnos pašos Itālijas ziemeļos, Dienvidtirolē, sajūsmina tūristus ar brīnišķīgajiem Dolomītu Alpu skatiem, greznajām villām un pilīm, baznīcām, kā arī modes preču veikaliem. Ne velti šo pilsētiņu tik ļoti bija iemīlējusi mūžam ceļojošā Austrijas ķeizariene Elizabete (Sisī). Īpašu savdabību kūrortam piešķir tā vēsturiskais un teritoriālais tuvums Austrijai – vācu valoda, nacionālie tērpi (trachten tipa), īpašā pilsētiņas iedzīvotāju sirsnība un īsta tiroliešu viesmīlība. No itāliešiem un Itālijas pilsētiņai ticis: piļu uzpostā arhitektūra, viesnīcas ar freskām un zeltījumiem, šaurās bruģētās ieliņas, boutique veikaliņu un modes aksesuāru tirgotavu pārpilnība. Kopš 2006. gada Merāno, pateicoties modernajam ūdens rekreācijas kompleksam “Therme Merano”, ir papildinājusi Itālijas labāko termālo kūrortu sarakstu. Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet Sv. Nikolaja baznīcu, kūrzāli, Botānisko dārzu, arkām greznoto Laubengasses ielu vecpilsētā, senu Tiroles pili.

VENĒCIJA

Veids: Apskates

Venēcija ir viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām, unikāla pilsēta-muzejs. Laiks un realitāte pagaist šauro ieliņu brīnumainajā pievilcībā, iekš tā, kā tās neparedzami savijas ar kanāliem, līdz pēkšņi un negaidīti atduras plašos laukumos. Venēcija ir dažādu laikmetu un dažādu kultūru veidojums, tik neparasta pilsēta, ka jebkurš mēģinājums to aprakstīt būs vien kā neizteiksmīga ēna pret spilgto un krāšņo īstenību. Ierodoties Venēcijā, noteikti apmeklējiet Sanmarko (Svētā Marko) laukumu un baziliku, Dodžu pili, Jaunās un Vecās Prokurācijas ēkas, ieskatieties Akadēmijas galerijā, kas lepojas ar Ticiāna, Tintoreto, Bellīni, Kanaletto u.c. slavenu mākslinieku darbiem, dodieties pastaigā pa Nopūtu tiltiņu un, protams, izbraucienā ar gondolu pa Venēcijas kanāliem.

Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet diženās pilsētas arhitektonisko ansambli, kam pasaulē nav līdzinieku. Venēcijas augstmaņu greznās pilis veido savdabīgas akmens mežģīnes, pie kuru pamatiem un portāliem rāmi līgojas vienkāršākas un lepnākas gondolas – lūk, vēl viens krāšņs otas triepiens Venēcijas unikālajā gleznā. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divi simti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Venēcija tāpat ir slavena ar saviem krāšņajiem karnevāliem, viens no tiem tiek rīkots janvāra beigās un februāra sākumā. Pilsētas iedzīvotāji ietērpjas viduslaiku apģērbos, laukumus piepilda kavalieri un smalkas dāmas, pilsēta ieslīgst pasakainā gaisotnē. Pat ja Jums nav attiecīga tērpa, Jums vienalga piedāvās slaveno Venēcijas masku, cepuri vai parūku.

VERONA

Veids: Apskates

Katram, kas atbrauc uz Veronu, sirds ietrīsas saldmē par izjūtām, kas viņu te sagaida: mākslu cienītājiem pavērsies piļu un baznīcu durvis; antīkās pasaules apbrīnotājus iedvesmos lieliskā Veronas Arēna – teicami saglabājies Senās Romas perioda amfiteātris; romantikas apoloģēti iekļūs Romeo un Džuljetas liktenīgās mīlestības valgos. Ekskursijas laikā pa pilsētu Jūs noteikti redzēsiet Romeo māju un ielūkosieties viņa mīļotās nama pagalmā, kur skatīsiet slaveno Džuljetas balkonu; izbaudīsiet pastaigu pa Brā, Erbes un Dantes laukumiem, kā arī Adidžes upes krastmalu; uzkāpsiet skatu laukumā, no kuras paveras brīnišķīgās pilsētiņas panorāma. Noteikti aizejiet arī uz pilsētiņas viduslaiku neganto valdnieku Skalidžeru cietoksni ar pili un aplūkojiet gotiskā stilā celtās ģimenes kapenes.


Obligātās papildu izmaksas:

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – cena pēc pieprasījuma (norādiet lūdzu piezīmēs pie pasūtījuma vai sazināties ar operatoru)


Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Kalnu slēpošana Itālijā – Kūrorts Livinjo-Valtellina

Vienam pieaugušajam lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts (cenā iekļauts lidojums – transfērs – viesnīca)

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (norādiet komentāros pie pasūtījuma)

Lai rezervētu citas viesnīcas un papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un pasūtījuma komentāros norādiet viesnīcas un/vai ekskursiju nosaukumus, kā arī citas vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.