Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena


Ceļojuma datumi:

no 13.05.2018. līdz 16.09.2018.

16.06.2018. garentēts

Datumu sarakstu skatīt zemāk


Pamata komplekts no 269 € 

Ekskursiju komplekts  50 €

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallinn - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
8
15
269.00€
50.00€

no
269.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!


Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena


Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts + 1 ekskursiju komplekts (cenā iekļauts kruīzs – viesnīca – ekskursijas),

vai 1 pamata komplekts (cenā iekļauts kruīzs – viesnīca),

Ja Jūs ceļojat viens un vēlaties nakšņot vienvietīgā viesnīcas numuriņā jāpiemaksā 110 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku (ja ceļojat divatā).

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”


Ceļojuma programma:

1.diena

Izbraukšana no Rīgas ~14:00 (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas). Brauciens līdz Tallinai.

Ekskursija Tallinā.

Kājāmgājēju ekskursija Vecpilsētā, kas ir iekļauta UNESCO Mantojuma sarakstā: šaurās bruģētas ieliņas, iespaidīga pilsētas siena, aizsargtorņi –  Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Iekārtošanās viesnīcā.

2.diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Tallinas ostu.

 Iekāpšana uz Viking Line prāmja maršrutā Tallina-Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos.

Ekskursija pilsētā.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu.

Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem.

Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvs laiks. Iekāpšana uz Viking Line kompānijas prāmja (Gabriella/ Mariella). Iekārtošanās kajītēs.

Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Te ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles. Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas (papildu maksa 35 €).

3.diena

Pēc vēlēšanās varēsiet ieturēt brokastis (papildu maksa 11 €). ~10:00 Ierašanās Stokholmā.

Ceļš uz Oslo (pa ceļam redzēsiet skaistākās Zviedrijas un Norvēģijas ainavas, kā arī saņemsiet informāciju par braucienu).

Ekskursija.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (papildus maksa 50 EUR + biļete uz kuģīti).

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet  pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis  Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni  sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.

Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju  izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.

Atgriešanās viesnīcā.

5.diena

Brokastis. (papildu maksa) Numuriņu atbrīvošana. Turpinām iepazīties ar Oslo līdz ~ 12:00. 

Ceļš uz Gēteborgu.

Gēteborga ir otrā lielākā Zviedrijas pilsēta, populārs valsts kultūras centrs. Pilsētu dēvē arī par “vārtiem” uz Ziemeļu arhipelāgu — gleznainu salu un neapdzīvotu pelēko klinšu mājvietu. Pilsētā atrodas arī “Liseberg” — viens no lielākajiem izklaides parkiem Skandināvijas valstīs.

Pastaiga pilsētā.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

6.diena

Brokastis.

Ceļš uz Kopenhāgenu.

Pastaigas ekskursija pilsētā (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 8 EUR).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Brīvs laiks.

Nakts brauciens uz Stokholmu.

7.diena

Ierašanās Stokholmā.

Ekskursija pilsētā.

Iepazīt pilsētu sāksiet ar Vecpilsētu, pastaigājoties pa tās vecajām ieliņām, apbrīnojot ievērības cienīgos apskates objektus, karalisko pili(vienu no lielākajām vēl joprojām funkcionējošajām karaliskās ģimenes rezidencēm Eiropā). Brīvajā laikā jūs varēsiet ieiet kādā suvenīru veikaliņā, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no daudzām kafejnīcām vai restorāniem, vai arī vērot goda sardzes maiņu pils priekšā. Varēsiet doties arī uz Vāsas kuģa muzeju – kuģis Vāsa bija pats lielākais un dārgākais 16.gadsimta kuģis, kas nogrima sava pirmā ceļojuma pašā sākumā un nogulēja zem ūdens apmēram 300 gadu.

Brīvs laiks.

Plkst. ~17:00 iekāpšana Tallink prāmī, ceļš uz Rīgu.

Vakariņas (papildu maksa 33 €).

8.diena

Brokastis uz prāmja (papildu maksa 10,50 EUR).

Prāmja ierašanās Rīgā


Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Ceļojuma cenā iekļauts:

Vieta ērtā tūrisma klases autobusā

Brauciens ar Viking Line prāmi Tallina – Helsink

Brauciens ar Viking Line prāmi Helsinki – Stokhoma (vieta četrvietīgā C klases kajītē).

Kruīzs Tallink prāmī maršrutā Stokholma — Rīga (vieta četrvietīgā C klases kajītē).

Nakts viesnīcā Tallinā — 1 nakts (vieta divvietīgā numuriņā)

Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē — 2 naktis (vieta divvietīgā numuriņā) 

Dzīvošana tranzīta viesnīcā – 1 nakts ar brokastīm


Ja Jūs ceļojat viens un vēlaties nakšņot vienvietīgā viesnīcas numuriņā jāpiemaksā 110 €


Ekskursiju komplektā 50 € ir iekļauts:

Ekskursija Tallinā

Ekskursija Helsinkos

Ekskursija Stokholmā

Ekskursija Oslo

Ekskursija Kopenhāgenā 

!!!Bonuss!!! Pērkot ekskursiju paketē , brokastis viesnīcās – dāvana


Pēc vēlēšanas, papildus apmaksājas:

Brauciens uz Fjordu reģionu – 50 EUR (+ papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti (pieaugušo ~37 €, bērnu ~18 €))


Piemaksa par kajītes maiņu:

27.08.2018 / 16.09.2018
1-vietīga kajīte – 110 Eur / personai
2-vietīga kajīte – 40 Eur / personai
3-vietīga kajīte – 20 Eur / personai

13.05.2017 / 16.06.2017

1-vietīga kajīte – 135 Eur / personai
2-vietīga kajīte – 50 Eur / personai
3-vietīga kajīte – 25 Eur / personai


Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena. Ieejas biļetes apskates un izklaides objektos nav iekļautas cenā.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Kruīzs Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts + 1 ekskursiju komplekts (cenā iekļauts kruīzs – viesnīca – ekskursijas),

vai 1 pamata komplekts (cenā iekļauts kruīzs – viesnīca),

Ja Jūs ceļojat viens un vēlaties nakšņot vienvietīgā viesnīcas numuriņā jāpiemaksā 110 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku (ja ceļojat divatā).

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallinn - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
8
15
269.00€
50.00€

no
269.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!