Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena


Ceļojuma datumi:

29.08.2018 - Stop sale

11.09.2018 - Stop sale


Pamata komplekts no 269 € 

Ekskursiju komplekts  99 €

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallina - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
8
0
284.00€
99.00€

no
284.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!


Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena – kruīzs pa Skandināviju un ekskursijas Helsinkos, Stokholmā, Oslo, Kopenhāgenā un Tallinā! 


Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts + 1 ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: transfērs/tranzīts – kruīzs – viesnīca – ekskursijas)

vai 1 pamata komplekts (cenā iekļauts: transfers/tranzīts – kruīzs – viesnīca).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, tad papildus maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 110 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu citas izmitināšanas iespējas uz kuģa, papildus ekskursijas vai ēdināšanu, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.


Ceļojuma programma:

1. diena

Izbraukšana no Rīgas ~ 14:00 (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas). Brauciens līdz Tallinai.

Ekskursija Tallinā.

Kājāmgājēju ekskursija Vecpilsētā, kas ir iekļauta UNESCO Mantojuma sarakstā: šauras bruģētas ieliņas, iespaidīga pilsētas siena, aizsargtorņi –  Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Iekārtošanās viesnīcā.

2. diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Tallinas ostu.

Iekāpšana uz Viking Line prāmja maršrutā Tallina – Helsinki.

Prāmja ierašanās Helsinkos. Ekskursija pilsētā.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu.

Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram II, senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem.

Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvais laiks. Iekāpšana uz Viking Line kompānijas prāmja (Gabriella/ Mariella). Iekārtošanās kajītēs.

Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Te ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles. Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas (papildus maksa 35 €).

3. diena

Pēc vēlēšanās varēsiet ieturēt brokastis (papildus maksa 10.5 €). ~ 10:00 ierašanās Stokholmā.

Ceļš uz Oslo (pa ceļam redzēsiet skaistākās Zviedrijas un Norvēģijas ainavas, kā arī saņemsiet informāciju par braucienu).

Ekskursija.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis (papildus maksa).

Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (papildus maksa 50 EUR + papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti).

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet  pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis  Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni  sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.

Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju  izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis (papildus maksa). Numuriņu atbrīvošana. Turpinām iepazīties ar Oslo līdz ~ 12:00. 

Došanās uz Gēteborgu.

Gēteborga ir otrā lielākā Zviedrijas pilsēta, populārs valsts kultūras centrs. Pilsētu dēvē arī par “vārtiem” uz Ziemeļu arhipelāgu — gleznainu salu un neapdzīvotu pelēko klinšu mājvietu. Pilsētā atrodas arī “Liseberg” — viens no lielākajiem izklaides parkiem Skandināvijas valstīs.

Pastaiga pilsētā.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

6. diena

Brokastis (papildus maksa).

Ceļš uz Kopenhāgenu.

Pastaigas ekskursija pilsētā (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 8 EUR).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Brīvais laiks.

Nakts brauciens uz Stokholmu.

7. diena

Ierašanās Stokholmā.

Ekskursija pilsētā.

Pilsētu sāksiet iepazīt ar Vecpilsētu, pastaigājoties pa tās vecajām ieliņām, apbrīnojot ievērības cienīgos apskates objektus, karalisko pili(vienu no lielākajām vēl joprojām funkcionējošajām karaliskās ģimenes rezidencēm Eiropā). Brīvajā laikā jūs varēsiet ieiet kādā suvenīru veikaliņā, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no daudzām kafejnīcām vai restorāniem, vai arī vērot goda sardzes maiņu pils priekšā. Varēsiet doties arī uz Vāsas kuģa muzeju – kuģis Vāsa bija pats lielākais un dārgākais 16.gadsimta kuģis, kas nogrima sava pirmā ceļojuma pašā sākumā un nogulēja zem ūdens apmēram 300 gadu.

Brīvais laiks.

Plkst. ~ 17:00 iekāpšana Tallink prāmī, ceļš uz Rīgu.

Vakariņas (papildus maksa 33 €).

8. diena

Brokastis uz prāmja (papildus maksa 10,5 €, 12 – 17 g. – 6.5 €, 11 – 6 g. – 4.5 €).

Prāmja ierašanās Rīgā


Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta ērtā tūrisma klases autobusā;

kompānijas pārstāvja pakalpojumi;

brauciens ar Viking Line prāmi Tallina – Helsinki;

brauciens ar Viking Line prāmi Helsinki – Stokholma (vieta četrvietīgā C klases kajītē);

kruīzs Tallink prāmī maršrutā Stokholma – Rīga (vieta četrvietīgā C klases kajītē);

nakts viesnīcā Tallinā – 1 nakts (vieta divvietīgā numuriņā);

nakts viesnīcā Oslo apkārtnē – 2 naktis (vieta divvietīgā numuriņā);

dzīvošana tranzīta viesnīcā — 1 nakts (vieta divvietīgā numuriņā).


Ekskursiju komplekts – 99 €, cenā iekļauts:

ekskursija Stokholmā;

ekskursija Helsinkos;

ekskursija Tallinā;

ekskursija Kopenhāgenā;

ekskursija Oslo.


Jāmaksā atsevišķi: 

obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 110 €.


Pēc vēlēšanās (apmaksa pie gida):

brokastis uz prāmja (papildus maksa 10.5 €, 12 – 17 g. – 6.5 €, 11 – 6 g. – 4.50 €);

brauciens uz Fjordu reģionu – 50 € + biļete uz kuģīti (pieaugušo ~ 37 €, bērnu ~ 18 €);

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Cenas pēc pieprasījuma:

Papildus izmitināšanas iespējas uz kuģa un sezonas cenas:

Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu 13.05.2018; 16.06.2018 27.08.2018; 16.09.2018
С3 (trīsvietīga izmitināšana) 25 € 20 €
С2 (divvietīga izmitināšana) 50 € 40 €
С1 (vienvietīga izmitināšana) 135 € 110 €

Informāciju par brīvo vietu skaitu in ceļojumu cenu precizēt pie operatora.


Svarīga informācija:

Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Kruīzs – Norvēģijas fjordi – Helsinki – Stokholma – Oslo – Kopenhāgena

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

1 pamata komplekts + 1 ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: transfērs/tranzīts – kruīzs – viesnīca – ekskursijas)

vai 1 pamata komplekts (cenā iekļauts: transfērs/tranzīts – kruīzs – viesnīca).

Ja Jūs ceļojat vienatnē, tad papildus maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 110 € (norādiet lūdzu komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Rezervēt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallina - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
8
0
284.00€
99.00€

no
284.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprāsījuma!