Kruīzs – Norvēģijas fjordi un ūdenskritumi – Bergena – Oslo

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 09.04.2020 - STOP SALE
  • 24.04.2020 - STOP SALE
  • 29.04.2020 - STOP SALE
  • 14.05.2020 - STOP SALE
  • 11.06.2020 - 16.06.2020
  • 02.07.2020 - 07.07.2020
  • 06.08.2020 - 11.08.2020
  • 03.09.2020 - 08.09.2020

Pamata komplekts no 149 €

+

Ekskursiju komplekts 99 €

Komplekts bez ekskursijām

no 238 €

standarta izmitināšana C4 kajītē

standarta numurs 1/2 DBL

Norvēģija
6
20
149.00€
99.00€
238.00€

no
149.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta uz prāmja + kajīte + bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: vieta uz prāmja + kajīte + bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 80 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku C4 kajītē, ja kajītē dzīvo četri pieaugušie.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Vieta tūrisma klases autobusā

Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā

2 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)

Vieta četrvietīgā kajītē uz Tallinnk prāmja Rīga-Stokholma-Rīga, “С4” klase


Ekskursiju komplekts – 99 €, cenā iekļauts:

Vakara pastaiga Oslo

Ekskursija Bergenā

Ekskursija Stokholmā

Brauciens uz fjordu reģionu, kas iekļauj braucienu ar kuģīti pie Nerёy fjorda (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete: pieaugušiem – 59 €, bērniem līdz 12 gadiem – 45 €)


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 80 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) 59 €

Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) 45 €

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Papildus izmitināšanas iespējas uz kuģa un sezona cenas:

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 09.04, 14.05, 11.06 и 03.09.:

Vienvietīga izvietošana –  90 €

Divvietīga izvietošana  – 35 €

Trīsvietīga izvietošana – 20 €

Piemaksa par kajītēm no cilvekā 24.04, 29.04, 02.07 и 06.08.:

Vienvietīga izvietošana  – 130 €

Divvietīga izvietošana  – 50 €

Trīsvietīga izvietošana  – 25 €

 

Piemaksās ir aprēķināti divi prāmji! Izvietošana turp un atpakaļ – dažādās kategoriju kajītēs:

Rīga – Stokholm 09.04. С kajīte

Stokholm – Rīga 13.04. В kajīte

 

Rīga – Stokholm 24.04. В kajīte

Stokholm – Rīga 28.04. С kajīte

 

Rīga – Stokholm 29.04. С kajīte

Stokholm – Rīga 03.05. В kajīte

 

Rīga – Stokholm 14.05. В kajīte

Stokholm – Rīga 18.05. С kajīte

 

Rīga – Stokholm 11.06. В kajīte

Stokholm – Rīga 15.06. С kajīte

 

Rīga – Stokholm 02.07. В kajīte

Stokholm – Rīga 06.07. С kajīte

 

Rīga – Stokholm 06.08. В kajīte

Stokholm – Rīga 10.08. С kajīte

 

Rīga – Stokholm 03.09. В kajīte

Stokholm – Rīga 07.09. С kajīte

Kajītes klases paaugstinājums tikai pēc pieprasījuma!

Ēdināšanas maksa līnijā Rīga-Stokholma-Rīga 

(iepriekš brokastis un vakariņas var iegādāties tikai birojā! maršrutā pārtika netiks pārdota! arī ēdināšanu varēs iegādāties uz kuģa patstāvīgi!):

Pieaugušiem Bērniem no 12 līdz 17 gadiem Bērniem no 6 līdz 11 gadiem
Brokastis 12 € 7.5 € 5 €
Vakariņas 34 € 16 € 11 €

1. DIENA

Tikšanās Rīgas ostā (precīzu izbraukšanas laiku lūgums skatīties mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena). Iekāpšana Tallink prāmī, ceļš uz Stokholmu (~17:30).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas uz prāmja (pieaugušiem – 34 € ; pusaudžiem (12-17 g.v.) – 16 €; bērniem (6-11 g.v.) – 11 €).

2. DIENA

Ierašanās Stokholmā (~10:30).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam brokastis uz prāmja (pieaugušiem – 12 €; pusaudžiem (12-17 g.v.) – 8 €; bērniem (6-11 g.v.) – 5 €).

Brauciens uz Oslo. Vakara pastaiga pilsētā.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Iekārtošanās viesnīcā Oslo apkārtnē. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet  pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīras, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni  sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy, kas atrodas Rietumnorvēģijā, pašā fjordu reģiona centrā.

Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju  izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu (pastaiga ar kuģīti tiek apmaksāta iepriekš birojā pēc vēlēšanās (pieaugušiem – 59 €, bērniem līdz 12 gadiem – 45 €).

Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Saskaņā ar leģendu, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.

Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

Brīvs laiks. Ceļš uz Stokholmu, kura laikā būs vairākas pieturvietas fotogrāfiju uzņemšanai.

Mūsu ceļš vīsies pa skaisto ceļu, kas savieno Bergenu ar Oslo. Tieši šeit Jums būs iespēja izbaudīt šīs skaistās valsts unikālo dabu. Mēs brauksim gar Vossevangen – dzīvo Norvēģijas sirdi.

Pēc īsā brauciena pa kalnu serpentīnu mēs iebrauksim Vellavik tunelī, kas visā tā garumā izstaro maģisku zilo gaismu, bet izbraucot, nokļūsim uz vanšu tilta, kas stiepjas pāri Hardanger-fjordam. Tilts ir aizvietojis prāmja satiksmi, kļūstot par īsākā ceļa posmu starp Bergenu un Oslo. Šis tilts ir ne tikai garākais tilts Norvēģijā, bet tas ir arī tuneļu turpinājums, kas ir izrakti abās fjorda pusēs.

Lieliskās ainavas ir arī Eidfjorda apkārtnē; ledāji un upes burtiski vertikāli izgreba ielejas klintīs.

Mums būs pieturvieta Voringfossen ūdenskrituma skatu laukumā. Šis ūdenskritums ir daļa no upes, kas fjorda līkumā ietek jūrā, tāpēc nemaz nebūs grūti izvēlēties atbilstošu vietu ūdenskrituma apskatei.

Šī diena, kas tiks pavadīta ceļā, paliks Jūsu atmiņā uz visiem laikiem! Nakts ceļā.

5. DIENA

Ierašanās Stokholmā rīta pusē. Gājēju ekskursija pilsētā.

Jau no 13.gadsimta Stokholma ir kļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru. Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim – Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala – sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvs laiks. Došanās uz ostu ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Iekāpšana Tallink prāmī maršrutā Stokholma – Rīga (četrvietīgās kajītes) (~17:00).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas uz prāmja (pieaugušiem – 34 €; pusaudžiem (12-17 g.v.) – 16 €; bērniem (6-11 g.v.) – 11 €).

6. DIENA

Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē (~11:00).

Pēc vēlēšanās, piedāvājam brokastis uz prāmja (pieaugušiem – 13 €; pusaudžiem (12-17 g.v.) – 8 €; bērniem (6-11 g.v.) – 5 €).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā – 1 soma līdz 25 kg / personai

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu  SVARĪGA INFORMĀCIJA

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Norvēģija
6
20
149.00€
99.00€
238.00€

no
149.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma