Kruīzs pa Skandināviju – Tallina – Stokholma – Oslo – Gēteborga – Kopenhāgena (COMFORT)


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 16.06.2020 - 25.06.2020
  • 16.08.2020 - 25.08.2020

Pamata komplekts no 399 
+
Ekskursiju komplekts 139 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 528 €

standarta izmitināšana C4 kajītē

standarta numurs 1/2 DBL

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallina - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
10
20
399.00€
139.00€
528.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta uz prāmja – kajīte – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: vieta uz prāmja – kajīte – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 280 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku C4 kajītē, ja kajītē dzīvo četri pieaugušie.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta tūrisma klases autobusā;

grupas vadītāja pakalpojumi;

vieta četrvietīgajā B klases kajītē Tallink un Viking Line prāmjos maršrutā Helsinki-Stokholma un Stokholma-Rīga;

vieta uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki;

7 naktis *** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā)/6x brokastis viesnīcās.


Ekskursiju komplekts – 139 €, cenā iekļauts:

gājēju ekskursija Rīgā;

gājēju ekskursija Tallinā;

ekskursija Stokholmā;

ekskursija Oslo;

ekskursija Gēteborgā;

gājēju ekskursija Kopenhāgenā (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~8 €).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 280 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

transferts uz muzeju pussalu (piemaksa 7 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) – 7 €;

2 dienu ekskursiju programma fjordu reģionā ar Bergenas apmeklējumu (programma un kuģītis tiek apmaksāti birojā) – 99 €;

brauciens ar kuģīti, pieaugušiem (Nerey fjorda) – 59 €, bērniem līdz 12 gadiem ieskaitot – 45 € (programma un kuģītis tiek apmaksāti birojā); 

austiņas ekskursiju laikā: ~ 12 € visas tūres laikā;

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Cenas pēc pieprasījuma:

Papildus izmitināšanas iespējas uz kuģa un sezona cenas

Piemaksa par kajītēm no cilvekā  16.06., 16.08. Piemaksās ir aprēķināti divi prāmji!

B4 iekļauts cena

B3    15 €

B2    40 €

B1    105 €

A4    20 €

A3    35 €

A2    70 €

A1    165 €

Ēdināšanas maksa: Helsinku-Stokholmas maršrutā (kompānija Viking Line prāmis Gabriella/Mariella), iepriekšpārdošanā:

  Pieaugušiem 12–17 gadiem 6–11 gadiem
Brokastis 11 € 7.5 € 4 €
Vakariņas 35 € 13 € 7 €

Ēdināšanas izmaksas uz pramja aptuveni 10% dārgākas.

Ēdināšanas maksa: līnijā Rīga-Stokholma-Rīga

(iepriekš brokastis un vakariņas var iegādāties tikai birojā! maršrutā pārtika netiks pārdota! arī ēdināšanu varēs iegādāties uz kuģa patstāvīgi!):

  Pieaugušiem 12–17 gadiem 6–11 gadiem
Brokastis 8 € 8 € 6 €
Vakariņas 34 € 16 € 11 €

1. DIENA

Došanās no Rīgas uz Tallinu agri no rīta. Kājāmgājēju ekskursija Tallinā.

Tallina ir brīnišķīga pilsēta, kurā ikviens var atklāt ko jaunu sev.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem. Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksejs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumu.

Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu.

Iekāpšana prāmī maršrutā Tallina – Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos.

Ekskursija Helsinkos.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.

Iekāpšana Viking Line firmas prāmī, kas kursē maršrutā Helsinki-Stokholma. Iekārtošanās kajītēs. Prāmja izbraukšana (~17:30).

Uz prāmjiem “Mariella/Gabriella” ir ļoti plašas izklaides un atpūtas iespējas. Šeit ir saunas, baseini, veikali, bāri, klubi, diskotēkas, kazino. Pēc vēlēšanās, Jums ir iespēja baudīt bagātīgas vakariņas skandināvu stilā (papildu maksa).

3. DIENA

Ierašanās Stokholmā (~10:00).

Pēc vēlēšanās, brokastis uz prāmja (papildu maksa).

Stokholma – Skandināvijas pērle, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

Jau no 13.gadsimta Stokholma ir kļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru. Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim – Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala – sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvs laiks Stokholmā.

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā (~16:00 – 17:00). Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Oslo. Ekskursija Oslo.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvs laiks. Pēc vēlēšanās piedāvājam transfertu uz muzeju pussalu (piemaksa 7 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes). Jums būs iespēja apmeklēt vienu vai vairākus muzejus. Visinteresantākie muzeji ir šie:
• „Kon-Tiki muzejs”. Šis muzejs Norvēģijas galvaspilsētā Oslo piekritis atdot tūkstošiem artefaktu, kurus no Čīlei piederošās Lieldienu salas aizveda slavenais arheologs un ceļotājs Tūrs Heijerdāls 1955. un 1956. gada arheoloģisko ekspedīciju laikā (ieejas biļetes ~120 norvēģu kronas).
• “Vikingu kuģu muzejs” – esošajā muzejā iespējams apskatīt vikingu kuģus pat no 9. gadsimta, kas ir vislabāk saglabājušies visā pasaulē. Muzejs veidots 1926.gadā, tā autors bija tolaik Norvēģijas vadošais arhitekts Arnstein Arneberg (ieejas biļetes ~100 norvēģu kronas).
• „Frama muzejs” ir veltīts buru un motora šonerim, ar kuru, sākot ar 19.gs. beigām, tika veiktas zinātniskās ekspedīcijas uz Zemes Ziemeļpolu un Dienvidpolu. Šo kuģi uzskata par vienu no visizturīgākajiem un drošākajiem koka kuģiem visā kuģniecības pastāvēšanas laikā. Galvenā muzeja īpatnība ir iespēja apskatīt kuģi no tā borta b iekštelpām (ieejas biļetes ~120 norvēģu kronas).

Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas Oslo vai tās apkārtnē. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks Oslo vai pēc vēlēšanās piedāvājam 2 dienu ekskursiju programmu fjordu reģionā ar Bergenas apmeklējumu.

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīras, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy, kas atrodas Rietumnorvēģijā, pašā fjordu reģiona centrā. Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu (papildus tiek apmaksāta pastaiga ar kuģīti, pieaugušiem – 59 €, bērniem līdz 12 gadiem ieskaitot – 45 €)).

Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Saskaņā ar leģendu, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas Bergenā vai tās apkārtnē. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks Oslo/tūristiem, kas ir izvēlējušies 2 dienu ekskursijas programmu fjordu reģionā ar Bergenas apmeklējumu, numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Bergenā.

Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju. Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

Brīvs laiks.

Došanās uz Oslo.

Autobusam virzoties uz priekšu, pieturēsim vairākās vietās, lai uzņemtu bildes.

Mūsu ceļš vīsies pa skaisto ceļu, kas savieno Bergenu ar Oslo. Tieši šeit Jums būs iespēja izbaudīt šīs skaistās valsts unikālo dabu. Mēs brauksim gar Vossevangen – dzīvo Norvēģijas sirdi. Pēc īsā brauciena pa kalnu serpentīnu mēs iebrauksim Vellavik tunelī, kas visā tā garumā izstaro maģisku zilo gaismu, bet izbraucot, nokļūsim uz vanšu tilta, kas stiepjas pāri Hardanger-fjordam. Tilts ir aizvietojis prāmja satiksmi, kļūstot par īsākā ceļa posmu starp Bergenu un Oslo. Šis tilts ir ne tikai garākais tilts Norvēģijā, bet tas ir arī tuneļu turpinājums, kas ir izrakti abās fjorda pusēs. Mums būs pieturvieta Voringfossen ūdenskrituma skatu laukumā. Šis ūdenskritums ir daļa no upes, kas fjorda līkumā ietek jūrā, tāpēc nemaz nebūs grūti izvēlēties atbilstošu vietu ūdenskrituma apskatei. Šī diena paliks Jūsu atmiņā uz visu mūžu!

Ierašanās viesnīcā Oslo vai tās apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Gēteborgu. Ekskursija Gēteborgā.

Gēteborga ir otrā lielākā pilsēta Zviedrijā, populārs valsts kultūras centrs. Pilsētu arī dēvē par “vārtiem” uz Ziemeļu arhipelāgu — gleznainu salu un neapdzīvoto tukšu klinšu mājvietu. Pilsētā atrodas arī Liseberg – viens no lielākajiem izklaides parkiem Skandināvijā.

Brīvs laiks.

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Dāniju, pa ceļam pietura, lai apskatītu Kronborgas pili.

Kronborga pils – viena no galvenajām Helsingborgas apskates vietām, kas atrodas UNESCO paspārnē. Pils ir kļuvusi populāra, pateicoties Viljamam Šekspīram. Tieši šo vietu viņš ir aprakstījis savā lugā „Hamlets” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~19 €).

Došanās uz Kopenhāgenu. Kājāmgājēju ekskursija Kopenhāgenā (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~8 €).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Brīvs laiks.

Došanās uz viesnīcu Zviedrijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Stokholmu. Iekāpšana Tallink prāmī, kas dodas uz Rīgu. Iekārtošanās kajītēs. Prāmja atiešana (~17:00).

Pēc vēlēšanās, vakariņas uz prāmja (papildu maksa).

10. DIENA

Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē (~11:00).

Pēc vēlēšanās, brokastis uz prāmja (papildu maksa).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Igaunija – Zviedrija – Norvēģija – Dānija
Tallina - Stokholma - Oslo - Kopenhāgenа
10
20
399.00€
139.00€
528.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma