Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga – Bez vīzas!


Ceļojuma datumi:

 28.09.2018 - Stop sale 

15.11.2018 - 19.11.2018


pamata komplekts no 149 €

Ekskursiju komplekts  69 €

Igaunija - Somija - Krievija
Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga
5
20
149.00€
69.00€

no
149.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga – Bez vīzas!


Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: kruīzs – transfērs/tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts – (cenā iekļauts: kruīzs – transfērs/tranzīts – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens – obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā 45 €

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Pasūtīt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks” 


 

ES pilsoņiem bez vīzas ieceļošana, reģistrācijas maksa tiek apmaksāta birojā

Bezvīzu ceļošana vienai personai –  €25
Bērniem no 0-12 gadiem vīza maksā –  €12.50

Ceļojuma programma:

1.diena

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu ~ 00:30 (precīzu laiku un izbraukšanas vietu skat. mājas lapā, sadaļā “Izbraukšanas grafiks”, 1-2 dienas pirms brauciena). Došanās ostā. Iekārtošanās uz Viking Line prāmja.

Izbraukšana uz Helsinkiem. Ierašanās Helsinkos.

Autobusu un gājēju ekskursija pilsētā. 

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus.

Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu.

Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem.

Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.

Brīvs laiks. Transfērs līdz ostai (iekļauts ekskursiju un transporta paketē).

Iekārtošanās uz prāmja, prāmja atiešana uz Sanktpēterburgu, pēc vēlmes vakariņas uz klaja (papildu maksa). Uz prāmja strādā bāri un restorāni, kazino, kinoteātri un Duty Free veikali, viesus izklaidē šova programma, bet veselības centrs „Aqua Zone” piedāvā apmeklēt saunu, baseinu un trenažieru zāli.

2.diena

Pēc vēlēšanās, brokastis uz klaja (papildu maksa).

Ierašanās Sanktpēterburgā.

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Ierodoties Sanktpēterburgā, Jūs gaida apskates ekskursija(~5:00 stundas). Sanktpēterburgai ir veltīti daudzi epiteti. To dēvē par „Krievijas kultūras galvaspilsētu”, „Ziemeļvenēciju”, „Baltijas pērli”. Bet neviens no šiem epitetiem pilnā mērā nevar attēlot šīs pilsētas pie ūdens krāšņumu – dižo imperatoru, revolucionāru, rakstnieku un mākslinieku dzimteni.

Ekskursijas laikā mums būs iespēja apskatīt pilsētas sirdi – Petropavlovskas cietoksni, kur savā laikā tika turēti daudzi slavenie impērijas gūstekņi, un kur savu pēdējo patvērumu meklēja valsts valdnieki. Mēs redzēsim Troicka tiltu, kuras būvēšanās ir piedalījies Eifeļtorņa dibinātājs – Gustavs Eifelis.

Pastaigāsimies Marsa laukā, redzēsim romantisko Vasaras dārzu un ievēlēsimies vēlēšanos pie strūklakas. Mēs pastāvēsim pie Mihailovskas pils – viena no noslēpumainākajiem pilsētas objektiem, kur 19.gs. sākumā notika šausmīgs noziegums.

Mēs redzēsim unikālus Sanktpēterburgas baznīcu ansambļus, uzzināsim, kāpēc savā laikā Aleksandrs Dimā nosaucis Ņevska prospektu par „iecietību ticības lietās ielu”, apbrīnosim Īzaka katedrāles majestātiskumu. Tālāk dosimies pie „Vara jātnieka”, lai tiktos ar Sanktpēterburgas dibinātāju – Krievijas imperatoru Pēteri I.

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Pēc tam Jums būs brīvais laiks lai patstāvīgi pastaigāties pa pilsētas centrālo ielu – Ņevas prospektu, nopirkt suvenīrus un paēst pusdienas.

Pēc vēlēšanās, brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (papildu maksa 15 EUR).

No ūdens varēsiet apbrīnot Sanktpēterburgu. Jūs redzēsiet Ziemas pili, Petropavlovskas cietoksni, Vasiļjevas salas strēli. Tiltu milzeņi.

Brīvs laiks. Iekārtošanās 3 * viesnīcā.

3.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu un Carskoje selo (piemaksa 25 EUR. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Pēterburgā ir viss. Ir pat pašiem sava Versaļa, kas savā skaistumā nemaz nav sliktāka par franču. Tā ir Pēterhofa ar tās strūklakām.

Pēteris I ir izlēmis uzcelt greznu vasaras rezidenci, un 1723. gadā publika varēja skatīt izsmalcināto Pēterhofu, kas ne tikai kļuva par Krievijas caru rezidenci, bet arī par Krievijas uzvaras simbolu pār Zviedriju.

Strūklaku sistēmas uzlabošana ir turpinājusies arī pēc Pētera I nāves. Jau 19.gs. beigās Lejas parkā bija 150 strūklakas un 4 kaskādes, bet Augšējā parkā – 5 strūklakas un 1 kaskāde.

Līdz šai baltai dienai, tāpat kā 200 gadu atpakaļ, strūklakas nebeidz izbrīnīt. Pastaiga Lejas parkā atstās neizgludināmu iespaidu. Slavena Pēterhofas Lielā kaskāde ar Samsonu apbur ikvienu. Lielā kaskāde ir lielāka strūklaku konstrukcija pasaulē.

Samsona figūra, kas pārplēš lauvas rīkli, ir varenuma apoteoze, Krievijas neuzvaramības simbols.

Bet izņemot Lielo kaskādi, pastaigas laikā parkā, jāpievērš uzmanība arī citām strūklakām, piemēram, Zelta kalns, Šaha dēlis, Lauvu kaskāde.

Tālāk dosimies uz Carskoje selo.

Carskoje Selo — vasaras imperatoru rezidence un krievu literatūras simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Jekaterinas I, Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos. Brauciens uz Puškinu, Carskoje Selo paredz pastaigu svaigā gaisā milzīgajā parka kompleksā – Jekaterinas parku, iepazīšanos ar Lielā Jekaterinas pils, Dzintara istabas interjeriem, to visu pavada aizraujošs stāsts.

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apmeklēt Dzintara istabu.

Dzintara istaba (Dzintara kabinets) ir viena no populārākajām Jekaterinas pils telpām tūristu vidū. Šis slavenais juvelieru aroda mākslas darbs kopš paša sākuma bija apvīts ar leģendām un mītiem.

Brīvs laiks. Atgriešanās Sanktpēterburgā.

Vakarā, pēc vēlēšanās ekskursija „Nakts Sanktpēterburga ar tiltu pacelšanu” (piemaksa 10 EUR).

Nakts Sanktpēterburga — tā nav cita pilsēta, tas ir šīs pilsētas īpašais noskaņojums, kuru varēsiet sajust ekskursijas laikā. Jūs izbrauksiet cauri ne tikai svinīgām krastmalām un laukumiem, bet apmeklēsiet arī īpašas vietas, kur tiek ievēlētas vēlēšanās, dzirdēsiet romantiskas leģendas, un, protams, redzēsiet tiltu pacelšanu. Tā ir jau savdabīga Sanktpēterburgas tradīcija, kurā ikgadēji piedalās ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

4.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.

Cietoksnis atrodas uz Zaķu salas, kas sadala Ņevu divās daļās.

Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības uguni visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietoksnis plānā atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckoj un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.

Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis.

Tālāk apmeklēsim Īzaka katedrāli (+ ieejas biļete ~250 rubļu).

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī 25 m diametrā galveno kupolu, kas vareni dominē pār visu celtni.

Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām. Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs. Izņemot dažādus marmora veidus (baltais, zaļš, dzeltens, rozā un sarkans) un melno slānekli, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām, te var arī atrast panno no jašmas un porfīra, bet altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.

Brīvs laiks, iespēja apmeklēt Ermitāžu (+ieejas biļete ~600 rubļu).

Transfērs uz ostu.

Iekāpšana uz prāmja. Došanās uz Tallinu.

5. diena

Prāmja ierašanās Tallinā. Transfērs līdz Tallinas centram.

Gājēju ekskursija pilsētā.

Kruīzs - Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga

Tallina ir brīnišķīga pilsēta, kurā ikviens var atklāt ko jaunu sev.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumu.

Brīvs laiks. Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vakarā.


Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga 

Pamata komplekta cenā iekļauts:

Vieta uz prāmja Tallina-Helsinki

2 naktis uz prāmja četrvietīgā B klases kajītē ( Helsinki-Sanktpēterburga, Sanktpēterburga- Tallina)

2 naktis*** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Transfērs Rīga-Tallina-Rīga


Ekskursiju komplekts 69 €

Transfērs osta-viesnīca-osta

Autobusu ekskursija Helsinkos

Kājāmgājēju ekskursija Tallinā

Ekskursija Sanktpēterburgā

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni un Īzaka katedrāles apmeklējums (+ ieejas biļete ~250 rubļu), iespēja apmeklēt Ermitāžu

Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu valodā)


Pēc vēlēšanās piedāvājam:

Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu un Carskoje selo – 25 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

Nakts Sanktpēterburga ar tiltu pacelšanu – 10 EUR

Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem – 15 EUR


Papildus tiek obligāti apmaksāts:

Viesnīcā noteikti būs jāveic registrācijas iemaksu ārzemniekiem – 300 Rub/ 1 cilv. – ko jāapmaksā 1 reizi recepcijā.

Ja Jūs ceļojat viens – obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā 45 €


Papildus tiek apmaksāts:

veselības apdrošināšana, personīgie tēriņi, ieejas biļetes apskates un izklaides vietās, ēdināšana 


30.03, 13.04., 27.04, 11.05., 25.05.

В3- 15 eur/cil
В2- 45 eur/cil
В1- 125 eur/cil

А4- 15 eur/cil
А3- 35 eur/cil
А2- 70 eur/cil
А1- 175 eur/cil

08.06., 22.06, 14.09., 28.09.

В3- 20 eur/cil
В2- 50 eur/cil
В1- 140 eur/cil

А4- 20 eur/cil
А3- 40 eur/cil
А2- 75 eur/cil
А1- 190 eur/cil

06.07., 20.07., 03.08., 17.08., 31.08.

В3- 25 eur/cil
В2- 60 eur/cil
В1- 175 eur/cil

А4- 25 eur/cil
А3- 45 eur/cil
А2- 95 eur/cil
А1- 240 eur/cil


Ēdināšanas izmaksas, pērkot iepriekš :

Brokastis restorānā Seven Seas

(Zviedru galds) 13 Eur / personai vienā virzienā

Bērniem no 6 līdz 12 gadiem – 6,50 Eur / vienā virzienā

Bērniem no 0 līdz 6 gadiem – bezmaksas

Vakariņas restorānā Seven Seas

(Zviedru galds) 31 Eur / personai vienā virzienā

Bērniem no 6 līdz 12 gadiem – 15.50 Eur / vienā virzienā

Bērniem no 0 līdz 6 gadiem ēdināšana bez maksas

*** Regulāro vakariņu cenā ietilpst alus un vīns bez ierobežojuma.


Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga. Ārvalstu pilsoņi, tūristu grupas dalībnieki, ceļojot ar jūras transportu var atrasties Krievijas Federācijas teritorijā bez vīzas 72 stundu laikā.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Kruīzs – Tallina – Helsinki – Sanktpēterburga

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem lūdzu izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts – (cenā iekļauts: kruīzs – transfērs/tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts – (cenā iekļauts: kruīzs – transfērs/tranzīts – viesnīca – brokastis).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, pasūtījuma kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu + ekskursiju komplektu, nospiediet “Pasūtīt”, un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks” 

Igaunija - Somija - Krievija
Tallina - Helsinki - Sanktpēterburga
5
20
149.00€
69.00€

no
149.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma