Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads

Laba cena

Ceļojuma datums:

22.12.2018 - 29.12.2018

28.12.2018 - 04.01.2019

02.01.2019 - 09.01.2019


 Pamata komplekts no 298 €

Komplekts bez ekskursijām 279 €

standarta numurs 1/2 DBL

Ekskursiju komplekts ir iekļauts cenā! Bez slēptiem maksājumiem!

Vācija - Francija - Nīderlande
8
20
298.00€
279.00€

no
298.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads


Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai komplektu bez ekskursijām (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – brokastis – viesnīca).

Ja Jūs ceļojat viens,  piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās – 150 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

No 0 līdz 6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot vietu viesnīcā – 199 € vai 219 €.

No 0 līdz 12 gadiem – ceļojot kopā ar vismaz vienu no vecākiem – 268 € vai 288 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.


CEĻOJUMA PROGRAMMA:    

1. DIENA 

Izbraukšana no Rīgas.

Tranzīts caur Polijas teritoriju.

Apmešanās viesnīcā Polijas teritorijā.

Atpūta.

2. DIENA 

Brokastis.

Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē.

Lai Jūs nepalaistu garām neko svarīgu un interesantu par pilsētu savas vizītes laikā Berlīnē, mēs piedāvājam Jums apskates ekskursiju.

Sāksim no jaunās Centrālās dzelzceļa stacijas, no augstās platformas ar skatu uz Reihstāgu un Valdības rajonu. Tad dodamies lejā un apskatam visu tuvumā: Vācijas vēsturi 20.gadsimtā un mūsdienu vācu demokrātijas īpatnības, kurš un kāpēc dedzināja Reihstāgu un kas tur atrodas tagad.

Tālāk caur Brandenburgas vārtiem, pilsētas atdalīšanas simbolu, pie Holokaustu upuru memoriāla, kā arī uz vietu, kur bija Reihkanceleja. Potsdamas laukumā mēs iepazīsim mūsdienu Berlīni un uzzināsim, kāpēc Berlīne nav kļuvusi par otro Vācijas finanšu galvaspilsētu pēc Frankfurtes pie Mainas. Tad mēs virzāmies pa Berlīnes mūra pēdām, apskatām tā drupas.

Pēc tam mēs iepazīsim 18. gadsimta Berlīni, Frederika Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikiem: visskaistākais Berlīnes laukums Gendarmenmarkt, ar tās katedrālēm, Unter den Linden un izcili pieminekļi, Valsts Opera, Humbolta Universitāte, Svētās Jadvigas katedrāle Mūsu ekskursija beidzās Muzeju salā pie Berlīnes katedrāles, kur mēs uzzināsim no kurienes un kad sākās Berlīne, uzzināsim Aleksandra laukuma, Sarkanā Rātsnama un Teletorņa vēsturi, visvecākās Berlīnes baznīcas.

Pēc tam Jums būs brīvais laiks, iespēja patstāvīgi iepazīties ar ievērojamākajām vietām un apmeklēt zooloģisko dārzu.

Berlīnes zooloģiskais dārzs – viens no lielākajiem pasaulē, tajā ir gandrīz 15 tūkstoši dzīvnieku. Atvērts 1844. gadā, zooloģiskais dārzs ir arī viens no modernākajiem. Visi nožogojumi ir konstruēti tā, lai dzīvnieki šeit justos ērti. No apmeklētājiem viņus bieži vien atdala tikai dziļš grāvis vai krūmi. Šeit oficiāli ir atļauts barot dzīvniekus.

Taču ne ar čipsiem vai konfektēm, bet ar specializēto barību, kuru var nopirkt tirdzniecības automātos blakus nožogotai teritorijai. Bet jaunākajiem zooloģiskā dārza apmeklētājiem labiekārtots jautrs bērnu rotaļu laukums, ar slidkalniņiem un atrakcijām.

Jums būs laiks apmeklēt tirdzniecības centru, iepirkties un ieturēt maltīti. (Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskā transporta biļetes tiek pirktas atsevišķi, patstāvīgi).

Ierašanās Berlīnes centrā ar sabiedrisko transportu (jo autobuss pilsētā neiebrauc).

Ceļš nakts laikā.

3. DIENA 

Ierašanās Parīzē.

Apskates ekskursija ar autobusu  (pēc izvēles, papildus maksu 20 €), kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Alexandra III tiltu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta. Ja vēlaties, vakarā, aizbraucot ar sabiedrisko transportu.

Jūs varat izbaudīt franču virtuvi Latīņu kvartālā – īstajā franču restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (par papildus samaksu 15 € – grupas ēdienkarte).

Nakšņošana viesnīcā.

4. DIENA 

Brokastis. Muzeju diena.

Pēc vēlēšanās – brauciens uz Versaļu  (15 € + ieejas biļete).

Versaļa, labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā. Pēc tam Luvra apmeklējums. Luvra – ir ne tikai arhitektūras piemineklis, Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tajā atrodas visbagātākā dažādu artefaktu kolekcija. Šeit var atrast asīriešu piļu bareljefus, ēģiptiešu gleznojumus un daudz ko citu.

Ka arī mēs apmeklēsim slaveno smaržu muzeju Fragonard.(mūsu tūristiem ieeja bez maksas) Ja vēlaties, Jūs varat pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (par papildus samaksu 15 €).

Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja aplūkot Parīzi no ūdens puses, “paturēt savās rokās” Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus, un tas viss – krievu valodā runājoša gida pavadībā.

Vakarā, pēc vēlēšanās – ekskursijas programma “Parīze vakarā” (par papildus samaksu 25 €)*.

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz La Defense rajonu, kas tulkojumā nozīmē “aizsardzība”, ko sauc par nākotnes rajonu vai Parīzes Manhetenu, kur Jums būs iespēja redzēt slaveno arku, dažādas greznas modernas ēkas un veikalus.

Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalna, kurš ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra.

Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.

*31.12.2017

Vakarā Jaunā gada sagaidīšana ar šampanieti pie Eifeļa torņa vai, ja ir pieprasījums, svētku vakariņas franču restorānā ar skatu uz Notre-Dame de Paris katedrāli (papildus izmaksas: 150 €).

Nakšņošana viesnīcā.

5. DIENA 

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, ekskursija uz Fontenblo pili  (par papildus samaksu 25 € + ieejas biļete) *.

Fontenblo pils atrodas uz dienvidaustrumiem no Parīzes. XII gadsimtā, pils kļuva par Luija VII rezidenci, un pirms tam pils vietā bija medību namiņš. Apkārt pilij ir parks un mežs, Fontenblo ir arī ar vēstures objektiem bagāts. Pils arhitektūrā sastopami renesanses, klasiskās arhitektūras un viduslaiku laikmeta elementi.

*31.12.2017

Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Transfērs uz Eifeļa torni vai brīvais laiks Parīzes centrā, Elizejas laukos.

Pils ir pieredzējusi vairāk nekā 700 gadu Francijas vēstures, kritumu un labklājības posmus. Fontenblo parka arhitektūra ir lieliski saglabājusies līdz pat mūsdienām.

Ja Jūs vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, noteikti patstāvīgi apmeklējiet Eifeļa torni. Lai nokļūtu uz pirmo un otro torņa līmeni var izmantot ātrgaitas liftus vai pacelties augšup pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Neapšaubāmi visiespaidīgākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja – trešā – līmeņa, uz kura var nokļūt vienīgi veicot pārsēšanos otrajā līmenī.

Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets.

Dienas otrajā pusē došanās uz Beļģiju. Vakara ekskursija pa Briseli (par papildus samaksu 15 €).

Brisele ir pilna ar apskates objektiem, kuru vidū īpašu vietu ieņem pilsētas “sirds” un viens no skaistākajiem Eiropas laukumiem Grand Place, kurām apkārt atrodas XVII gadsimtā celtas ēkas. Katrai ir savs nosaukums un katra reiz piederēja pie noteiktas ģildes.

Šajā laukumā atrodas gotiskās arhitektūras meistardarbs – pilsētas rātsnams, kurā tagad atrodas mērija, un kuru rotā 90 metru augstais skatu tornis ar Briseles aizbildņa ercenģeļa Mihaila skulptūru. Tieši Briselē atrodas slavenā „Čurājošā zēna” statuja-strūklaka, kas ir kļuvusi par pilsētas vizītkarti.

Pilsētas ziemeļos atrodas slavenais Atomium, kas simbolizē cilvēka zināšanas par atomu, ka arī Bruparck ar pasaules slaveno Mini-Eiropas muzeju.

Būtu arī jāatzīmē, ka Briselē atrodas vecākais Eiropā neorenesanses tirdzniecības pasāža – Svētā Huberta Galerija, kas tika atvērta 1847.gadā pēc karaļa Leopolda I rīkojuma – tur atrodas luksusa veikaliņi un mājīgas kafejnīcas, nemaz nerunājot par tādu ievērojamo vietu kā parlaments, karalisko akadēmiju, un, protams, Karaļa pili, kurš līdz pat šodienai kalpo par Beļģijas karaļa rezidenci.

Atstājot Briseli noteikti jāpaņem līdzi pāris Beļģu šokolādes tāfelītes un ārkārtīgi skaistas mežģīnes, ar kurām valsts ir tik slavena, jo Brisele – tā ir estētu, romantiķu un gardēžu pilsēta.

Brauciens uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

6. DIENA 

Brokastis viesnīcā.

Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Amsterdamu.

Pēc vēlēšanas apmeklēsim slavenas siera darbnīcas, kur Jūs varēsiet ar savam acīm ieraudzīt kā tiek pagatavots īsts Holandes siers (papildus maksa 10 Eur + ieejas biļetes muzejos tiek apmaksātas atsevišķi)

Pēc tam ekskursija pa pilsētu (papildus maksa 15 Eur).

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīsities ar galvenajiem Amsterdamas apskates objektiem – Karaļa pili, Jauno un Veco baznīcu, Berlage biržu, Centrālo staciju, Čainataunu un Svētā Olofa kapelu, begīni-māsu pagalmu un senākajiem Amsterdamas namiem un ar daudz ko citu.

Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistas pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Pēc vēlēšanas izbrauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildus maksa 15 Eur)

Brīvais laiks individuālām pastaigām pa nakts Amsterdamu un vakariņām. Brauciens uz Poliju. Ceļš nakts laikā.

7. DIENA 

Ierašanās Polijā.

Izmitināšana viesnīcā.

Iespēja iepirkties pilsētas veikalos.

Nakšņošana viesnīcā.

8. DIENA 

Brokastis. Atgriešanās Latvijā


Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta komfortablā autobusā;

nododamā bagāža – 1 soma ne smagāka par 25 kg;

izmitināšana 3 * viesnīcās – 5 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana);

grupas vadītāja pakalpojumi;

ekskursija pa Briseli;

brauciens uz Versaļas pili;

apskates ekskursija Fontenblo;

ekskursija “Parīze vakarā”;

ekskursija Berlīnē;

ekskursija Amsterdamā;

ekskursija Parīzē.


Papildus tiek apmaksāts, obligāti:

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 150 €; 

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts, pēc vēlēšanās:

siera darbnīcas apmeklēšana – 10 € + ieejas biļetes muzejos tiek apmaksātas atsevišķi (ekskursija notiks ar nosacījumu, ka visi ceļojuma dalībnieki tai piekrīt);

vakariņas restorānā Parīzē – 15 €;

kuģītis pa Sēnu Parīzē – 15 €;

laiva Amsterdamā – 15 €.


Cenas pēc pieprasījuma:

svētku vakariņas franču restorānā ar skatu uz Notre-Dame de Paris katedrāli – 150 €.


Svarīga informācija:

Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Autobusu ceļojums uz Berlīni – Parīzi – Amsterdamu – Ziemassvētki un Jaunais gads

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai komplektu bez ekskursijām (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – brokastis – viesnīca).

Ja Jūs ceļojat viens,  piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās – 150 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

No 0 līdz 6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot vietu viesnīcā – 199 € vai 219 €.

No 0 līdz 12 gadiem – ceļojot kopā ar vismaz vienu no vecākiem – 268 € vai 288 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2  dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.

Vācija - Francija - Nīderlande
8
20
298.00€
279.00€

no
298.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma