INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Cienījamie klienti, draugi un ceļojumu biedri!

3TRAVEL – ONLINE ceļojumu aģentūra!

No 2020. gada 1. jūlija ceļojumu kompānija 3TRAVEL pilnībā pāriet ONLINE.

Kāpēc? Tam ir vairāki iemesli.

Mūsdienu pasaulē, iegādājoties preces vai pakalpojumus, mēs arvien retāk darām to tiešā kontaktā. Mobilo ierīču lietošana mūsu ikdienas dzīvē aizņem jau ļoti lielu daļu. ONLINE piedāvāto preču un/vai pakalpojumu pirkšana kļūst par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu.

Izvēloties ceļojumu, mēs izmantojam internetu. Mēs apmeklējam ceļojumu aģentūru vietnes, izvēlamies savu ceļojumu, lasām aprakstus un citu noderīgu informāciju. Nonākot līdz pasūtīšanai un noformēšanai, klients var mierīgi nokārtot visas formalitātes, neizejot no mājas vai biroja, un veikt maksājumu no mobilā tālruņa. Un, lūk – esam ietaupījuši laiku un naudu, un biļete uz jūru jau ir kabatā!

Informācijai!

Jau gandrīz 6 mēnešus 3TRAVEL darbojas Lietuvā. Mēs veiksmīgi apkalpojam savus Lietuvas klientus, nodrošinot viņiem tiešsaistes pakalpojumus. 3TRAVEL vietne Lietuvā – www.3travel.lt

Daži statistikas dati.

No 100% klientu, kuri ir iegādājušies ceļojumu mūsu kompānijā:

  • 2018. gadā mūsu biroju apmeklēja 42%. Klienti ieradās parakstīt dokumentus, maksāt utt.;
  • 2019. gadā šis skaitlis ir 16,4%, kas ir gandrīz trīs reizes mazāk, nekā iepriekšējā periodā. Turklāt, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, klientu skaits ir pieaudzis par 22%.

 

Par ko tas liecina?

Mēs dzīvojam mūsdienu pasaulē, un mūsu klienti nevēlas tērēt laiku ceļam uz biroju, stāvvietām utt., lai izvēlētos sev ceļojumu. Tas viss ir pieejams mūsu mobilajā tālrunī!

3TRAVEL vadība apsvēra iespēju pāriet ONLINE 2020. gada oktobrī, taču globālās pandēmijas diktētā situācija deva mums laiku pārdomāt un pārstrukturēt mūsu plānus.

Gandrīz 4 mēnešu laikā, ko pavadījām karantīnā, 3TRAVEL uzņēmuma komanda paveica milzīgu darbu. Mūsu menedžeri konsultēja klientus, kuru ceļojumi tika atcelti, nodrošinot braucienu pārcelšanu, no jauna noformējot dokumentus utt. Šajā periodā uzņēmums tika pilnībā reorganizēts attālinātajam darbam.

Mēs esam izmainījuši uzņēmuma struktūru un varam paziņot, ka esam gatavi sniegt pakalpojumus klientiem tiešsaistē.

 

Noformē ceļojumu 3TRAVEL.LV Ceļojumu Klubā, neizejot no mājām! Tik vienkārši, kā viens, divi, trīs!

 

Iegādājoties mūsu produktu, jūs saņemsiet:

profesionālas operatīvas online konsultācijas;

zvanu centru;

pilnu ceļojuma iegādes procesa un ar to saistīto produktu (apdrošināšana, pārskaitījumi utt.) atbalstu;

vairākus ceļojuma apmaksas veidus*;

nepieciešamo dokumentu komplektu;

klientu lojalitātes sistēmu;

personīgu ceļojumu palīgu 24/7*

 


 

Ar Cieņu

3TRAVEL komanda.