INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Cienījamie klienti!

Sakarā ar ārkārtējas situācijas pagarināšanu, visi ceļojumi līdz 12.05. ir atcelti.

Tuvākajās dienās mēs sazināsimies ar visiem klientiem, lai sniegtu informāciju par ceļojumu pārcelšanas iespējām.

 

 


 

 

Cienījamie klienti!

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 14.marta lēmumu ar 2020.g. 17.martu atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus karantīna laikā! Tūrisma kompānija 3TRAVEL no 14.marta atceļ visus  ceļojumus. Ir grūti prognozēt cik īlgi ārkarta situācija turpināsies. Uz doto brīdi turisma sfēra ir pilnīgi paralizēta.

Lūdzam jūs saglabāt mieru un neļauties panikai, visas nepieciešamās darbības lai izvestu ārpus Latvijas palikušos tūristus tiks veiktas.

Tiklīdz būs skaidrība ar karantīna situācijas niansēm, mūsu menedžeri sazināsies ar jums  informējot par ceļojumu plānu izmaiņām un piedāvājot iespējāmos  iemaksātās naudas līdzekļu izmantošanas variāntus katram mūsu klientam individuāli!

Kā apmaksātos ceļojumus varēs  apmainīt pret citiem tūrisma kompānijas 3TRAVEL braucieniem Vasaras sezonā 2020.g. vai Ziemas sezonā 2020.g.-2021.g. par to mēs visus informēsim nedaudz vēlāk.

Vēlreiz vēlamies pateikties par sapratni šajā nelabvēlīgajā un sarežģītajā situācijā.

Ar cieņu,

3TRAVEl komanda


18.03.2020

Ceļotāji kuri aizkavējas Stambulā ( Ceļojums Brazīlija)  ir veiksmīgi reģistrējušies līdojumam Stambula – Minska. Operators informē, kā  transfērs no Minskas arī bus piegādāts. Kā arī vīzu noformēšanas jautājums bus atrisināts šiem ceļotājiem.