Noteikumi

NOTEIKUMI.

Cien. 3TRAVEL lapas apmeklētāji – lūdzam iepazīties ar šiem noteikumiem.

– 3TRAVEL.LV ceļojumu klubs darbojas kā ONLINE ceļojumu aģentūra. Visi ceļojuma produkti, kas atrodas 3TRAVEL mājaslapā, ir Latvijas tūroperatoru sagatavotie galamērķi.

– Visas cenas un produktu pieejamība ir atkarīgi no piegādātājiem/tūroperatoriem. Un 3TRAVEL nenes atbildību par brīvu vietu neesamību un cenu izmaiņām.

– 3 TRAVEL ir tiesīgs mainīt ceļojuma programmu, tai skaitā arī avio kompānijas attiecīgajām tūrēm. 

– Atbildību par 3Travel.lv iegādāto tūrisma pakalpojumu uzņemas konkrētais tūrisma operators vai tūrisma pakalpojumu sniedzējs, kas to nodrošina.

– Sliktas kvalitātes vai jebkāda veida pretenziju gadījumā klients ir tiesīgs iesniegt to rakstiski, nosūtot uz 3Travel e-pastu. Visas pretenzijas tiek nodotas attiecīgajam operatoram – konkrēta ceļojuma organizatoram.

– 3Travel komanda izvertē katru piedāvājumu, to atbilstību, informatīvo (apraksts, programma) saturu , cenas un vietu pieejamību, tomēr 3Travel nenes atbildību un nevar garantēt attiecīga ceļojuma kvalitāti, ko nodrošina operatori – ceļojuma organizatori.

– 3Travel informē, kā jebkurš rēķins vai līgums, kas ir izniegts klientam, ir sagatvots elektroniski un ir dērīgs bez paraksta un zīmoga.
  Klientam tomēr ir tiesības pieprasīt no 3Travel parakstītu līgumu. Visi rēķini ir dērīgi bez paraksta.

– 3Travel kompānija darbojas bez zīmoga.

– Personas datu aizsardzību 3Travel.lv nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mēs esam veikuši visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Taču 3Travel kompānija nevar kontrolēt un garantēt, kā personas dati tiek aizsargāti, kad tie ir nodoti tūrisma operatoram jeb tūrisma pakalpojumu sniedzējam.

Rezervācija un tās apstiprināšana.

  • Klients var rezervēt ceļojumu izmantojot sekojošus rīkus:
    • 3TRAVEL ONLINE mājaslapā,
    • 3TRAVEL ONLINE – facebook lapā, vai mesendžerī
    • rakstot uz kompānija e-pastu  info@3travel.lv
    • 3TRAVEL ONLINE zvānu centrs. T. +371 273 17 707 / +371 273 19 133

Rezervāciju apstrādes laiks var aizņēmt līdz 60 minūtes.

Visas apmaksas notiek ar bankas pārskaitījumu.

– Katrs klients ir atbildīgs par ievadīto informāciju (pases, vīzas, u.c.), ko klients sniedz 3Travel, rezervējot ceļojumu. Klients pārbauda savu dokumentu derīgumu, parakstot līgumu, apstiprina to, ka visa informācija ir pareiza un klients ir tiesīgs šķērsot valstu robežas. 3Travel nenes atbildību, ja klients ir aizturēts uz robežas un nevar turpināt ceļojumu, vai arī nokavē lidojumu/izbraukšanu – šajā gadījumā klients zaudē visu iemaksāto naudu, un pats rupējas par atgriešanos mājās.

– 3Travel neapgalvo, ka mājaslapā esošā informācija (t.sk. cenas, apraksti, datumi) nav kļūdaina vai nepilnīga, taču mēs rūpīgi labojam visas kļūdas vai nepilnības, tiklīdz par tām saņemam informāciju.

Pasūtījuma atcelšana vai mainīšana, ko veic Klients.

– Katra pasūtījuma maiņa vai atcelšana ir ierobežota un noteikta ar līguma noteikumiem, kurus Klients akceptē rezervācijas veikšanas brīdī .

– Dažu pakalpojumu atcelšana vai izmaiņu veikšana tajos ir neiespējama.

– Gadījumā, ja ceļojums tika atcelts, KLIENTAM ir tiesības pieprasīt no TŪRISMA AĢENTŪRAS līdzvērtīgu ceļojumu. Gadījumā, ja TŪRISMA AĢENTŪRA nevar piedāvāt KLIENTAM līdzvērtīgu ceļojumu, KLIENTAM tiek atgriezta visa iemaksātā summa 14 ( četrpadsmit) darba dienu laikā, skaitot no tās dienas, kad KLIENTS pieprasa attiecīgās summas atgriešanu.

– Ceļojumu apmaksa tiek veikta saskaņā ar pakalpojuma līgumu un rēķinu. Ja klientam rodas grūtības apmaksāt iegādāto ceļojumu termiņos, kas ir noradīti līgumā un rēķinā, klients var piedāvāt apmaksas veidus un grafiku. Tomēr mēdz būt gadījumi, kad apmaksas veidi un termiņi nevar tikt mainīti.