Par mums

Kas mēs esam?

Uzņēmums 3TRAVEL tika nodibināts 2015.gadā. Mūsu komanda sastāv no speciālistiem tūrisma jomā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Mūsu pieredze un zināšanas tika uzkrātas tādās jomās kā klientu apkalpošanas kvalitāte un tūrisma bizness.

Tas viss sniedz mums iespēju piedāvāt mūsu klientiem labākos produktus un izcilu apkalpošanas kvalitāti, neizejot no mājām!  

Mūsu misija.

Ceļošana šodien nemaz nav greznība! Ikvienam cilvēkam ir tiesības uz kvalitatīvu atpūtu par pieejamām cenām. Bet kā tikt skaidrībā ar milzīgu piedāvājumu skaitu tirgū un palikt  apmierinātam?

3TRAVEL komanda apstrādā milzīgu tirgus piedāvājumu skaitu un izvēlās vislabākos piedāvājumus no visiem Latvijas operatoriem.

Mēs NEPIEDĀVĀJAM mūsu klientiem standarta tūres, ko ir daudz internetā un Latvijas tirgū. Mēs izvēlamies tikai labākos un KARSTĀKOS piedāvājumus, šādā veidā garantējot labāko cenas un kvalitātes attiecību!

Kā pasūtīt? 

Katru dienu mūsu mājas lapā tiek atjaunots Pēdējā brīža piedāvājums par labākajām cenām

Lai veiktu tūres pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vēlamo tūres komplektu, balstoties uz nodaļas “Kā pasūtīt”, pēc tam nospiežot pogu “Pasūtīt” , aizpildīt pieteikuma formu un apstiprināt Jūsu pasūtījumu, vai arī piezvanot uz mūsu klientu apkalpošanas centru, izmantojot vienu no norādītajiem tālruņa numuriem, un mūsu izpalīdzīgie operatori palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu un veikt pasūtījumu.

 

3Travel-KLUB1

Kas ir 3TRAVEL Klubs un kādus labumus tas man sniedz?

Mūsu Klubs ļaus Jums vienmēr būt lietas kursā par visām karstākajām cenām, jaunākajiem ceļojumiem un ceļojumu virzieniem.

Galvenās priekšrocības:

Karstās cenas un pēdējo vietu izpārdošana – kluba dalībnieki saņem šo informāciju pirmie, līdz ar ko viņiem ir iespēja ceļot daudz lētāk!

Papildus atlaides ceļojumu apdrošināšanai!

Esiet laipni lūgti klubā!


Mūsu kontakti

e-mail: info@3travel.lv

Т.: (+371) 26861881.

Darba laiks: 

P.O.T.C.P. – 10.00 – 18.00

S.SV. – brīvdiena

Kompānijas rekvizīti: 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ceļojumzinis”

Reģ. nr. 50203046801

Jur. Adrese: Lokomotīves iela 80-116, Rīga, LV-1057

Konta Nr.: LV65PARX0020095690001

Banka: AS “CITADELE BANKA”